Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

Havoc, kako ti je stanje sa stopalima? Ne daj ti i ona promrznu, kvalitetna obuća pre svega.

 

Ladno si imao - za Oglafa :D Yum je cudo.

 

Pretpostavljam da krivca možemo naći tako što ćemo utvrditi ko mrzi Hefesta i njegove priče o jebanju na -17. Iskreno, mislio sam da nema takvih na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni keva našla kod Kineza komplet zimsku opremu za nošenje ispod garderobe, i na putovanja je nosim. 700 dinara, a sjajna stvar.

Žene su čudo, iznenađuje me Havoc. Na derbi koji se igrao u novembru smo otišli upakovani u najdeblje jakne, duge gaće i potkošulje, sa po dva para čarapa, rukavicama i kapama, pa nam je opet bilo hladno. Iza nas je stajala riba koja je došla u šorcu i najlon čarapama. Zlo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zimi je zajebano, ako natrontas debelih hulahopki/helanki/pantalona onda ti se dupe oznoji cim udjes u prvi zatvoren prostor

recimo kad idem busem BG-NS, majstor nacifra grejanje ostanem u kratkim rukavima...

 

suknja je zato najbolja stvar, obuces to i vunene hulahopke i nema te zime koje je problem

a kad udjes negde lepo ti se luftira dupe da se ne oznoji :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

suknja je zato najbolja stvar, obuces to i vunene hulahopke i nema te zime koje je problem

a kad udjes negde lepo ti se luftira dupe da se ne oznoji :haha:

и мени се буља увек озноји

 

нисам знао за цхеат са вуненим хулахопкама и сукњом

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...