Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

Hmf... Ovaj nisam izgubila 10 godina, ali ne bih bas uzimala neki tog reda cene, cjornuce ga neko... Mada opet, ako pretpostavimo da ce trajati bar 5 godina to je oko 600 din godisnje sto je sasvim ok. Ionako vecina ljudi koje znam da godisnje oko 500 din na razne kineske...

 

Tako da vidish, to i nije uopste tako losa ideja :da: samo da se potrudim da ga niko ne prisvoji.

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

3k za kisobran....a uuuuuuuuuu...bas imas para za razbacivanje.....to je kinta za 2 dobra koncerta !! :da:

 

Ma kinezima nista ne fali....300-400 dindzi i sluzi primarnoj svrsi tj. zastiti te od kise....nece puci ako ga normalno koristis (tj. ne udaras njime sve i svasta,ne sedas na njega i sl.)....kada duva vetar, nema tog koji ce te nece ostaviti okupanog !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E blago tebi..i ja bih voleo da mogu sad do Dunava..

Svaka cast! :pivopije:

 

Uvek idem, i kad je lose vreme...dok je bilo lepo vreme, isao sam biciklom, pa idem kilometrima, bentom...

A sinoc, kako je Dunav isparavao(voda topla a napolju hladno) divan prizor, kao magla iz vode da izlazi...da sam imao aparat pa da uslikam...bas kazem danas drugaru, samo sam cekao da iz pare/magle izadje brod sa Vikinzima :D

 

Veceras se opet obucem i setnja do Dunava...nema prepreka za Feniksa...niti hladnoce...ipak sam arijevac...a ne pickica kao vecina novih generacija :D

 

 

Ti ka' moj dečko. Uopšte vas ne razumijem. :icon_ne:

 

Ja isto nikad nisam nosio kisobran...kad je kisa, moze kacket, ili duks sa kapuljacom, mada, ne volim ni to da nosim, samo kacket...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti ka' moj dečko. Uopšte vas ne razumijem. :icon_ne:

 

Ja imam taj trip da osetim bolje ''elemente prirode''.

Zimi volim da se skinem u kratko, a inace i kad nosim jaknu, nosim neke tanke pa jos se raskopcam. Volim da osetim i kisu, vetar..kisobran smara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad si arijevac preplivaj dunav onda reci da nema prepreka

 

Nikakav problem, preko je Hrvatska...ali ne smem vise tamo, prosli put umalo da me Hrvatice rastrgnu...sta ce, kad vide pravog Srbina, polude skroz...par dana su drzale demonstracije na Dunavu, da dodjem kod njih, obecavale su kule i gradove...morala je da intervenise policija i vojska...izazvao sam medjunarodni kolaps...

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam taj trip da osetim bolje ''elemente prirode''.

Zimi volim da se skinem u kratko, a inace i kad nosim jaknu, nosim neke tanke pa jos se raskopcam. Volim da osetim i kisu, vetar..kisobran smara.

 

To je dobro, ocvrsnes...samo ne treba preterivati...

A primetio sam, ljudi koji vole puno da spavaju, oni su i zimogrizljivi, imam oko sebe dosta takvih, sto drugova sto rodbine...1000% posto sam ubedjen da ima tu neka veza...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni ja ne volim kisobrane, ja sam jedna od osoba koja namerno zaboravlja kisobrane.

Medjutim, nemam na svakoj jakni kapuljacu tako da nuzda ...

 

@double fire - E super, bas cu da pogledam taj, ma nije mi bitno sto je muski niti kakav je estetski, samo da je kvalitetan :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je dobro, ocvrsnes...samo ne treba preterivati...

A primetio sam, ljudi koji vole puno da spavaju, oni su i zimogrizljivi, imam oko sebe dosta takvih, sto drugova sto rodbine...1000% posto sam ubedjen da ima tu neka veza...

 

Da, ne treba preterivati. Evo vec neko vreme se tusiram iskljucivo hladnom vodom i bas sam postepeno ''trenirao'' svoje telo da navikne na to. Ne moze to odjednom i sada mi je jako lepo. Lepse se osecam nakon kupanja u hladnoj vodi neko u toploj. Sad dolazi zima pa cu videti koliko cu izdrzati haha..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni ja ne volim kisobrane, ja sam jedna od osoba koja namerno zaboravlja kisobrane.

Medjutim, nemam na svakoj jakni kapuljacu tako da nuzda ...

 

Devojke pogotovo treba da se cuvaju, ipak ste vi nezniji pol...Mada, cinjenica je da muskarci znaju mnogo vise da kukaju kad se prehlade i od toga prave ne znam kakvu dramu...

Naravno, ne treba ni u jednu krajnost(kao ja kreten, koji radi i vozi robu i ako ima temperaturu, pa se setim izmeriti treci dan a ono skoro 40...pa komsinici doktorka kad ne pade u nesvest kad je cula da radim tri dana takav bez prestanka)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...