Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

Na moj predlog-

 

Ja mislim da svi clanovi jumetala treba da se organizuju i dodele po jednu ulicu Princu,Razbijacu i Tesi a rogozub bi mogao i trg da dobije. :mhihi:

 

Angrist i darkelf odgovaraju-

 

Rogozubu cemo crkvu da podignemo.

 

 

Hahaha :)

Prepodobni Rogozub. :D

 

 

Prepodobni Rogozub. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo moje iskreno misljenje o bendu.kao prvo zvuk je totalno neorginalan zato sto postoji 99999999999 bendova koji zvuce isto tako.kao drugo ime benda i tekstovi su na engleskom tako da nista ne razumem sta peva.a i da je na srpskom nebi opet razumeo jer vokal se u jednom delu pesme nesto derinja i u drugom delu pesme nesto peva kao da place.to neke fore sa zapada kao deremo se pa placemo.i muzika je smor uopste nije niti za veselje,lumpovanje niti za tugovanje niti pogadja u dushu vec samo smara.i sto je najgore oni u srbiji sa takvom muzikom pricaju o tome kako ih napadaju armije grupi radodajki.pa pobogi ovo je srbija ovde rok muzika jedva prolazi a narocito ta vasa rok muzika.vi niste niti neki tamo iz granda niti ste na city recordsu niti svirate na splavovima.ali uredu zelim vam sve najbolje i zelim vam da stvarno imate toliko grupi radodajki i sve.samo koji se kurac zavaravate kada ne ide to uopste tako.nema leba od tog vaseg dranja niti ce ikada biti.ljudi u srbiji barem jos uvek tu i tamo vole postenu muziku.i molim clanove benda da se okanu corava posla sa tim plakanjem i dranjem i da poslusaju stare albume bore drljace i ere ojdanica

Sa teme Boneyard...Tesa je opet nadmasio samog sebe, car :rockdevil::lol::lol::lol:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne samo da je nosio masku Spidermana nego je rekao da je Spiderman video tu masku od njega

:rockdevil: :rockdevil:

 

 

on je inzenjer po struci ali eto, posle tog fakulteta isao u tarotsku skolu na Tibetu kod Dalaj Lame

 

 

Mogu onda misliti kakva je budala tek taj Dalaj Lama koji ga je ucio sve ovo :lol: :lol: :lol:

 

Milan tarot tema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni da ponude bilo koju devojku po izboru na ovome svetu da vidim golu ili jos bolje bilo koju devojku na ovome svetu da mogu da jebem ja bi izabrao ni jednu.jednostavno meni to ne treba,ja se cuvam za onu pravu

 

 

Јел ти пијеш?

Не пијем.

 

Јел се дрогираш?

Не дрогирам се.

 

Јел пушиш?

Не пушим.

 

Јел гледаш порниће?

Не гледам порниће.

 

Јел јуриш курве?

Не јурим курве.

 

 

Па мора да имаш неки порок???

 

Имам. Много лажем.

 

Mozda je bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti mi znaš šta je NU metal,ko što koza zna šta su gaće bubrežnjaće.Death metal,troo,kec kec kec,to ti prićaj svojim ćetri zidovima sobe šta si,ista si budaletina kao i svi mi ovde.slušaćeš metal dok ne postaneš papućar,a posle ćeš piti lozu,slušati marinka rokvića,i biti proćelav,i većno u umašćenoj majici na bretele,i pantolama na štrafte,bosonog u papućama,od 200 dinara buvljaka.a zena će te ''lenja mrcino'' zvati,dok ti zamisljeno podrigujes na ispijenu lozu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

tema o okupljanju clanova yum-a

 

neko je gore pomenuo ravnu goru u bulevaru, velik broj mislim 400+.

prođoh onuda večeras vraćala sam se od nekih prijatelja peške kući... sunce ti...

 

četvrtastoglavi orlonosi zahebani tipovi u turskim kožnjacima sa (kakvom bre stomaklijom?!?) radžom ispred sebe sede SVAKI za SVOJIM stolom i mrko gledaju u svoju tačku meditacije, prisećajući se plemenske zajednice i neolita.... uff podsetilo me na crnu goru, na okolinu nikšića.

 

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto sam rekla da je decko simpatican ne znaci da imam neke ambicije u vezi sa njim. Ako bas hoces da znas nije moj tip...Mozda kad bi se obrijao do glave i poceo da nosi fajerku i cokule al i tad bi razmislila posto ima i suvise neznu facu...A i seratoor je.

 

Pazi Branislave :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest YaMa again
evo da vam opisem kako razmisljaju fanovi kanibal korpsea.evo malo izvod iz mozga fana kanibala "ja sam teski det metalac.i osecam se sjebano.istina je da imam dugu masnu kosu,bubuljice da sam debeo i da imam ruzno lice,istina je da smrdim da sam prljav i pocepan i da provodim dane pijuci pivo po svakakvim mestima(ne u kafani jer tamo nesmem da udjem da me ne biju a i ja nemam para zato)

,istina je da me svi stalno maltretiraju i biju i istina je da nikada nijedna normalna riba se nebi jebala sa mnom,narocito ne one fenserke ali nema veze jebene fenserke nema veze sto ja stalno placem dok drkam na vas nista od toga nema veze uopste zato sto kada pustim kanibal korps u mojoj masti sve ste FUCKED WITH A KNIFE!!!hehehe da da da to!!!fucked with knife samo tako.o da!!da te pitam jer ti lepo sada kurvo jedna jebena sto osecas noz u svojoj picki??jer ti krivo sada sto mi nisi dala da te jebem??hehehe pati kurvo pati samo neka noz sece!!!uhh bre ovaj kanibal korps me pogadja u moju jadnu dushu jer onda mogu da mastam"

Share this post


Link to post
Share on other sites

teša brani balaševića i usput sahranjuje sve sa topica:

 

da se umesam i ja pa ovako.ja ne slusam balasevica niti bi ga ikada slusao ali ga svaki dan cujem jer moja majka slusa stalno balasevica.licno ne volim tu vrstu muzike kojom se on bavi ali ne kontam uopste sto svi vi zapeli da pljujete po balasevicu.mislim lik pravi sasvim obicnu muziku u kojoj nema nicega negativnog.nisam cuo nikada da balasevic promovise ikakve poroke,niti ubacuje turske melodije,niti da poziva na ista lose.ako cete vec da pljujete po muzici prvo pljujite po 1000 jednoj pevaljki koje se danas slusaju.u poredjenju sa njim sve je dobro.a sem toga uredu ljudi kao sto sam ja ce se uvek loziti na mr bungle,agnostic front,laibach,baju malog knindzu i ostalu ekstremnu muziku ali potrebno je da postoji i muzika za ljude kao sto je moja majka.nemozemo svi da slusamo distorziranu muziku nikako.nekome je potrebna lagana muzika.i djorjde balasevic pravi dosta kvalitetnu laganu muziku.i plus jedan od mojih omiljenih bendova garavi sokak je pod uticajem njegove muzike.bas sada slusam noge za cardas od njega.svidaju mi se madjarske violine u ovoj pesmi.ima dosta emocija u pesmi.ovu pesmu cu sad odmah i da prebacim u mp3.od malena moja majka pusta balasevica tako da znam svaku pesmu napamet od njega.a sto se tice onih koji kritikuju djordja balasevica pa evo idem redom.shaht?pa bas sam danas slusao saht onu pesmu ti si sponzor moj ja sam djukac tvoj,interesatan pank bend.slusam ih redovno ali ne mislim da njihova muzika ima neku vrednost.to je kao i sav pank napravljen da bude djubre i upravu tu lezi citava poenta te muzike.najgore je kada neki ljudi krenu da shvataju takvu muziku ozbiljno i misle da tu ima icega visheg.dalje onaj bend zaklana celjad je sranje nemam pojma zasto se ljudi i loze na njih.oni zvuce sranje i tekstovi su im sranje.i oni ce da seru djoletu.dalje varze tebe cenim i sve to ali imam jednu vest za tebe,bolje se spremi da procitas ovo jer ce mozda tesko da ti padne kada cujes,evo ako si spreman dolazi velika vest.ti nisi viking,i nikada neces biti viking ma koliko ti zeleo da budes viking.znam da ti to mozda ne deluje fer ali sta da se radi takav je zivot ali zelim ti naravno sve najbolje.a ti branislava nazi sponzoruso mozes slobodno da se iselis u britaniju i da tamo promovises kojekavav fuksa nacizam u mini suknji.

 

i dalje ... sa ili bez zmajeva?

 

sada bas sam ustao pre i slusam djordja balasevica.mogu vam reci da nemate pravo da pljujete po balasevicu jer on pravi mnogo bolju muziku nego vecina tih vashih metal bendova.ali eto neki vishe vole isfoliranu zapadnu muziku o klanjanju satani,ubijanju ili o kojekakvim zmajevima nego iskrenu muziku djoleta koja govori o stvarima iz naseg zivota

 

petar brani balaševića...

 

... zato svi ostali koji kenjate o đoki,popušite mi isti.On je bijo i osto legenda srpske muzićke scene.Pa bre uz ''malu garavu''najbolje pićke sam za sise i ostalo stišćo,i pristavljo im ga ko saućešće.Manowar i Đorđe Balašević za uz sex...LUDILO!

 

... i dalje... o tome zašto je kombinacija balaševića i manowara bolja za seks od doom metala.

 

Pa jes vala,dok gitarista udari jedan trz po zici,ja sam svršio već pet puta.Ili odavno ležim sa zapaljenim djointom,i razmišljam nešto a riba mi ga pokunjeno mazi,onako mlitavog i mesnatog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a liverpul je najveci klub na svetu i ima najjaci tim na svetu i najbolje navijace na svetu i najbolji stadion na svetu i najlepse dresove na svetu i igra najlegendarnije utakmice na svetu svaka tri dana, kada ces to shvatiti i nauciti vec jednom. samo nisu bili prvaci 20 godina.

 

:):rockdevil::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se zene ne opijaju ja ne bih nikada jebao :lol:

 

erekcija pola oplodnje

 

Jedna erekcija ne cini prolece

 

koji spermatozoid rano rani jajnu grabi

 

не. не.

 

али се из горенаведених релација јасно види да је компромис 1/4 оплодње.

једини је проблем што је ерекција 50% оплодње у неутралној средини. у вакууму.

али је зато и компромис више од 50% ерекције. типа, она је жнару, ја са пглу (72%). или, она је жнару, ја сам јанпи (88%).

 

oplodnja erekcija i kompromis su medjusobno zavisne promenljive tako da povecanjem kompromisa i ako promenljiva erekcije ostaje ista ,smanjuje se kolichina efektne oplodnje.

 

oplodnja 33,33

erekcija 33,33

kompromis 33,33

.................................

ukupno 99,99

kurton 0,01

 

kompromis > oplodnja - erekcija

 

ovo je formula uvek primanljiva za izrachunavanje kolichine kompromisa i odnosa izmadju promenljivih

 

ову зависност можемо назвати Рле-Женераловом теоријом гађења јер како компромис расте а ерекција остаје цонст - ефф. оплодња се смањује! практично, упркос напаљености, ако караш сподобу, могућност да затрудни је мања.

 

ко ће ово да проба у пракси, ја имам гадљив стомак.

 

A plodni dani kao varijabla?

 

u trenutku snoshaja posle kompromisa koji je porastao oplodnja se jelte smanjuje , stoga , shodno nashoj teoriji mogo bi opet kvalitetnu erekciju da imash al nisi bash u fazonu opodnje .

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da odjavim rezultete o delovanju mleka sa viskijem na probavni trakt , za woodoa i josh ljudi koji su voljni probati :pivopije:

 

 

nisam se prosrao niti sam srao stoga mislim da je govno solidno i chvrsto , mleko mu je dalo potrebnu gustinu a viski boju , samo josh da izidje da vidim uzorak .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...