Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

Onime,kad sam izno istinu da je nevin:

 

Разбијач наааћи :

 

Zapitaj se Onime koliko si zdrav,pogledaj se u ogledalo,i reci,da li sam ja normalan?

 

Нормално да ниси нормалан када не само што си глуп и препун предрасуда већ и тотално препун себе сматрајући како јеси управу. Информације о себи и свом приватном животу нећу писати, као ни томе шта ја волим, а шта не волим, колико чланова породице имам.

Ако је теби само до тога да палиш ''пиЋке'', само напред, изволи. У супротном ти све што си писао не би ни писао тако да своје прикривене интересе и надања, као и снове, не можеш лечити преко мене сматрајући шта си у животу пропустио - обзиром да си и више него опортуниста.

Не можеш ми прићи нити можеш оспорити било шта што напишем или урадим, не можеш ми пронаћи било какву грешку (осим правописну, мада и то тешко), а можеш само причати у празно набеђен у то да [b]јеси управу [/b]иако сам знаш да немаш појма о чему причаш.

 

Елем, драго ми је да си то изкењкао из себе, сада се можеш вратити флашици млека. Елем, ти си нашао д приЋаш некоме о губитку времена...погледај своје постове само...шта си постигао било чиме? Погледај свој аватар, да не знам боље рекао бих да си незасита пед*рчина која се труди да на све начине испадне што већа будала како би му/јој се пост пронашао у теми ''Најсмешнији коментари'' или како већ беше већ. И изнад осталог резонујеш какав ти утицај остављаш, а какав хороскоп...

Ако имаш имало сопственог достојанства, за твоје добро, немој да пишеш у негативном контексту о мом приватном животу, приватном животу Елитисте или у општем смислу да доносиш закључке који су неадекватни и тотално апсурдни.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamisli da si zapisivo u dnevnik kad si ga drko:

 

''13.maj,1998.godine,

Vruće je,i ja se osećam tako,dodirujem se,obećo sam sebi da ga danas neću dirati,jer juće i prekjuće,baš sam ga ludaćki izbaco,i mislim da jadan nema više volje,ali vruće je..i ruka mi se sama spušća u šorc...Dnevniće,mnogo sam se napalio...

Otišao sam u baštu,i naslonio se na drvo oraha,a onda sam izvadio ga,i pogledao ga,šapnuo sam mu ''hajde još danas,za mene'',a onda sam ga uzo u desnicu...osetio sam sladostrast i napaljenost...

svršio sam na komšijin patliđan.''

 

''15.juli,1998.godine

Danas sam mu ga baš da,drkao sam ga na prednjom sedištu mog varburga,zamišljao sam da je u ruci od Nele Andrić.To me pali Dnevniće i ti to znaš...svršio sam po volanu.''

 

''23.avgust,1998.godine

Danas mi je u goste došla komšinica iz ulice,sedela je s mojima u bašti,i pila kavu.ima sisu boli glava,a i dupe,i sva je tako mesnata...napalio sam se dnevniće...ušuljo sam se u wc,i drko ga gledaju ći u nju,naslonio sam se na lavabo,i kad sam svršio,i lavabo se polomio.moro sam da kupim novi.''

 

''24.avgust,1998.godine

Na tv Palma je pevala Nives Celzijus,primio sam se,i moro sam da ga izbacam.Toliko sam se naplijo da sam svršio po ekranu televizora.Ujutru me mater pitala,''sine,kakve su ove fleke po ekranu?''-''ma bili neki politićari,pa me iznervirali,pa sam pljuvo na njih''-''ako sine,ako.'' ''

 

suho zlato :da::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onime,kad sam izno istinu da je nevin:

 

:) :) :)

 

Ако постоји глупља и ограничена особа на овом форуму, то си дефинитивно ти :rockdevil::rockdevil:

 

Иначе, као што рекох, не можеш ми ништа :] и заиста су ти бедни покушаји.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.index.hr/sport/clanak/redir/445993.aspx

Пичке нису написале да је Србин рођен у Берлину, а Хрват у Бикебургу. Само објављују овакве текстове да се раја свађа.

nishta nefali svadji...

ni odvajanju negacije..

ni prebacanju oko gramatike.

ni chain spamu..

ni egomanijackoj zelji da je svoja vazda zadnja...

kazhe se "poslednja" xD

@stivbedezz: Ni prebacivanju oko gramatike (pt.2)

molim?cg jezik je kodifikovan,molicu lepo.

Коначно један пост који има везе са насловом.

Strašno. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nastavak :):rockdevil:

ima i kod nas sdp,ali' su gori od ustaskih kolega.

za spam spremni..

Македонци су најбољи, они имају по четири, пет слова у скраћеницама. :)

i bugari pe'-ses' crkava.zamisli te frke od zivota.pe' brata u vamiliju,svi na noz.
Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

@april e. znam zasto si to napisao... ocekujes fotke sa letovanja, ha? Trazio si da ih postavim...

Ipak, to je top secret jer sam bila sa dečkom, naravno.

 

No, verujem, to te nece pogoditi. A i zasto bi...

 

btw sta ima novo ovde, jbt? Nije me dugo bilo, pričajte! :pivopije:

 

pa jesam trazio da postavis slike,ali ne slike na kojima si ti...vec neku prirodu,shume,planine,Babine zubove,kukove i Crne vrhove...

 

slike na kojima si ti postavi na 'bem ti zivot.. :)

 

Genijalno. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Где је blondie кад је најпотребнија? Њени коментари на овакве испаде су непроцењиви.

 

Znao je Jon... sve. Zato se i ubio.

 

 

Sreca bese kratkog veka - po povratku ui lepi nam Beli grad, valja se opet privikavati na manijake, provincijalke posebno smrduše u basu, poput onih yum poda(t)nica milog im "Kralja tame"... :smor:

 

 

@april e. znam zasto si to napisao... ocekujes fotke sa letovanja, ha? Trazio si da ih postavim...

Ipak, to je top secret jer sam bila sa dečkom, naravno.

 

No, verujem, to te nece pogoditi. A i zasto bi...

 

btw sta ima novo ovde, jbt? Nije me dugo bilo, pričajte! :pivopije:

 

 

Neki se ovde nadaju nekim drugim stvarima, ali, nece ih docekati!

 

@Gojko ako si upucen u ono, u sta je Jon verovao, a ne sumnjam da nisi - odgovor, zasto se ubio, znas...

 

 

Najbolji nacin da plavuše posvetle kosu je - plivanje u moru i potom prženje na suncu :)

Pramenovi su mi nestali hahah moram pod hitno kod frizerke.

 

Mada, mom dragom se svidjam i ovako...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Svarogov komentar sa Branislavinog profila:

 

Ево муж да се јави жени са фронта. Жив сам и здрав сам, што и теби желим. као је кући, како је мали? Реци му да се не зајебава у школи ноге ћу му поломити! Овде и није тако лоше, само пада неки снег не престаје. Воли те муж из Стаљингра� �а!

 

:) :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije lepo smejati se tuđoj muci, al' April me nasmeja pošteno... ne mogu da prestanem da zamišljam sitauciju.. kao ona veverica iz Ice Age-a.. :) :)

 

Gore od svega toga, stig'o Beer fest, vreme kad treba se odvalim k'o bulja i ne mislim na probleme, a u džepu para samo za 3 piva, e vala baš 'bem ti život! :(

 

 

ja imao za jedno i to mi prosuli..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tekla je rasprava o tuđim stavovima i poštovanjima istih, na Dissection temi.

Reinkaos је феноменалан албум.

 

 

Ne oftopikuj.

 

 

;)

Edited by My Yumetal Nick

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh da znas sa koliko se medjunarodnog prava kosi fb...ja ti to kao pravnik iz oblasti kazem.samo cu da ti kazem-adovi,mogucnost manipulacije,neprovjerenost informacija,dostupnost informacija.apsolutno ludilo.da je normalan poredak lagano bi ih usro da vise nikad ne moram da dignem olovku sa stola.ali,heb'ga.neko ima debeli interes da pristupa tolikoj javnoj bazi podataka.i da ne zaboravim juce se jedan brak na moje oci raspao zbog fb.ttako mocno oruzje kad das beogradskoj kurvi,mora sranje da ispadne.odma'.

:rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdravi caleta.

 

 

 

Cuo sam prica se. Hvale te ribe kako si zanimljiv. No, i corava koka ubode neko zrno.

 

 

Стстстстсхаха xD Ахахаха! А је 'л проваљујеш аналогију Венере у Паду и Риба xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razbijacj u elementu :)

Hoćemo li i te tvoje da jebemo na forumskim orgijama?

Za kraj bukake sesija,ali ako ti daš,ako ne daš,onda će i tebe da bukakišemo.

 

A većina ovih nevinih sa foruma nebi ni došli,usrali bi se pićke.Pola njih je pićke videlo ili po slikama ili u ženki životinja.A zamislim se samo kad bi ga metnuli kojoj kuravi,i ona zadahće,poćeli bi da se izvinjavaju,da im pada...(polako,sad će se jave elitista i onaj neša peša da tvrde kako to po horoskopu nije taćno).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Биле би то најбезазленије оргије на свету. Дајем 3 за 1 да би се трећина људи онесвестила кад би видела пичку уживо.

 

Kad je gace skinula, neka ala zinula, uplasih se ispadoh budala - ma to je mala djanu obrijala :rockdevil::mhihi:

 

:):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

odvratno ogromne sise :puke:

 

 

mada ne bih razmisljao ako bih se nasao u prilici da trazim radio Luksemburg pomocu njojzinih bradavica..

 

 

Kolke mora da su, hvatao bi ti i neku lokalnu redneck FM stanicu u srcu americke drzave. Stvarno kolke sise, da se najezis.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se Tarje tice, ne znam da li bi se isplatilo dovesti je ponovo, ja svakako ne bih ishao opet, ali kapiram da ima dovoljno mladih gothicarki da odu na koncert i posle ostave 2525435656546 postova na temi NW kako Anette ne zna da peva i kako je Tarja boginja koja je stvorila metal, svet, zivotinje, biljke, anal cream pie i svinjski grip.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj bir fest je bio tesko sranje... Zaista... Najvece razocarenje... Ortodox Celts...Jedino sto u tom bendu valja je Acina kosa...Ne mogu da verujem da je covek u sred Srbije izasao na binu i poceo da se obraca ljudima na engleskom?! WTF? Kao ima puno stranaca... Kako da ne... I odjednom su ti svi stranci vaznjiji od...U stvari...Nije bitno...Pivo je bilo razvodnjeno... I zvanicno ostavila sam pljuge...

 

 

Acina kosa je bila najbolje ozvucena, pa mozda zato.

 

 

definitivno post meseca :) :) :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...