Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

Drkao sam jednom prilikom na poster Manowara, koji sam stavio na sto i stao iznad njega i bas u momentu kad sam svrsavao po Joey DeMaio-vim dlakavim nauljenim grudima, uleti mi keva u sobu.

 

Moj najveci blam ikada!

  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo,ja imam kvalitete i kao covjek i kao satanista da nastavim svijetlu frankenkrajstovu tradiciju,obecavam da ima da padne 7-8 glava odma',iguman,prorok i sinod dobijaju stiki temu,ko ne priznaje kvortrona,mantasa,vozda jovana,mikicu i tosju vorijora za suverena bozanstva dobija 20 posto vorna,ko spomene gaahla 40 posto,to vazi i za pederisanje u shining-u,jednom u mjesec dana se nanovo glasa dje ide diseksn tema,ko ne daje linkove je picka.

 

 

:haha::haha::haha:

 

inace haos na zadnjoj strani:

http://www.yumetal.net/forum/topic/36513-primedbe-na-funkcionisanje-foruma-2/page__st__920

 

:haha::haha::haha:

Edited by Fapril ethereal
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matoro ali fenomenalno, The Stone tema naravno:

 

Prst Na Obaraču ili ti slučaj radnika železare ''ISKRA'', koji nije primio 9 meseci platu

Krvav Ceo, Nigde Nijedne Rane - ili ti vojvodjanski svinjokolj

Zakon Sile, Trijumf Smrti - ili ti pešak prešo na crveno,gurala ga masa

 

 

Koji pomor od pesama...ko da im je Marina Tucaković pisala tekstove.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol: miksanje kosovskog boja sa vilama, alama i vampirima

 

 

Pa da, da bude zanimljivije i komercijalnije. Kao, turci napadaju sa alama medj redovima, mi imamo vukove i vile koje healuju itd.

 

I Sveti Sava nesto kao Gandalf, ali moze da menja oblik u vuka i tako to..

 

sorry za offtopic.

 

Sve u svemu, smatram da su ovakvi filmovi nepotrebni Srbiji. mislim na sisanje.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Твоја баба је вероватно бежала од рата па га је више и видела,као и моја и већина баба чланова овог форума.

 

moja baba je ubila dva Nemca..nozem

 

Nije to nista,moja baba je srusila 4 mesersmita..praćkom

 

moj deda je jednom opkolio celu Princ Eugen diviziju

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa iste teme,malo unazad..Lemi bira moda na Black podforumu..

 

Sto se tice moderatora,cinjenice su sledece:

 

Sloba Bloger - apsolutno savrsen za posao moderatora na bleku.Iskrena sirovina od coveka,podrzava scenu na svakom koraku,ona je deo njega.Kao niko drugi naviknut na zvuke motorne pile i aparata za brijanje,potkovan znanjem i nekvalitetom.Lako se da nagovoriti.Moj glas za njega.

 

Talvi Maneken - znanje je tu,ali previse autoportreta i tracarenja ga cine neadekvatnim za neki nekro grim forum.

 

Gojkic - sjajna zbirka diskova i upucenost u losu muziku su tu,ali lice kao bebina guza i cinjenica da mu brkovi nisu poceli rasti su dva velika kamena spoticanja.Mozda bi mogao proci u nekoj sporednoj ulozi u Gospodarima prstenova,ali ne kao moderator "najzlijeg" podforuma.

 

Zestoki dukljanin - posle Slobe Blogera definitivno najbolji izbor.Dugo je deo scene,nikada je nije prodao,upucen u materiju.Ali ima jednu manu,navija za aristokratski Celzi,sto se kosi sa svim principima blek metala.Iako,mozda ne bi bilo lose da se postavi jedan crnogorac.Time bi forum dokazao otvorenost ka drugim nacijama,pa moza Lalic dobije od EU neke pare za popravku ovih plavih slova.

 

 

Sve u svemu,Sloba Bloger do kraja,blek metal je sranje,Milos Krasic je blickrig!

 

 

:haha::haha::haha::haha:

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

zamislite yumetal Survivor

prva etapa :"Nordijske sume vas zovu"

druga etapa :"in my Kingdom cold"

dva plemena

Oroz vs Kuruz

neka najbolji pobedi xD

 

Biram moderatora da kuva, ETF - a da cepa drva i Vudua da učini da izgleda da nas ima deset puta više kao što radi na ovom forumu.

 

i dobrokesa da nam bere kokos.

 

Ne može, ta pičketina je u rivalskom plemenu.

 

ja bih bio u plemenu Oroza,jer tu bilo ludilo

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Primetio sam da svi naglašavate Lemmy-jevu visinu, kao da je to ne znam kolika visina. I ja imam 2 metra, pa me niko sa yuma još nije nazvao "banderom" ili ne znam kako sve još zovete Lemmy-ja.

 

 

Tvoja nejebica odvlaci paznju od tvoje visine.Jebiga tebra...ustvari,nejebiga tebra.

 

:haha::haha::haha::haha:

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teša objašnjava suštinu omiljenog nam zvuka:

 

ne te pesme nisu metal jer metal treba da bude mracan,nihlisticki nastrojen i agresivan.da otkriva onu stranu realnosti koje standardne umetnosti ne zele da otkriva.metal bi trebao da bude krv,sperma,sida,govna i strahovi

 

:rockdevil:

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Од чега је префикс то Фап?

Знам за Фап камионе али ово?

ономатопеја ударања надланице о јаја приликом натезања кожурице. ''ф'' ти је део навлачења кожурице а ''ап'' ударац длана о јаја.

 

пробај. после мало вежбе ћеш моћи да одсвираш једноставније мелодије, као што је Џингл Болз нпр.

Обрезан сам

ништа.

 

онда само ''ап'' за тебе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a Jorn jeste stvarno bedara od coveka, dobar pevac bez ukusa, ili mnogo glup, jer napusti dobre bendove (Ark, Beyond Twilight) da bi svirao neki govnarski hard rock ili power za koji misli da ce mu zaraditi neke bitne pare, ali nikad ne ispadne tako.

 

Here, here.

 

Jos Ark jebeni ponovo aktivan, zasto Jorn bese nije deo toga? Al' bole ga kurac, druzi se sa Sammetom...

 

Sammet > Ark

 

the-wire.gif

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strah je vas od Zvezde i sada kad ste na vrhuncu najvecem , a mi na dnu , tj malo ispod dna . Znate i sami da cemo se vratiti na mesto koje nam je pripadalo decenijama , tada vam nece pomoci ni TRENERCINA koja sada hara po Evropi .

 

jedino da opet pocne da se igra na sljaci.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...