Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

Апсолутно се слажем са Нагузом, и само бих додао:

 

Ајлин, немој да купујеш ауто. Узми хеликоптер!

Имаш рецимо Ми24, то ти је сад јефтиније од циганске пичке. Не верујем да је преко 800к.

Јес да се мало не уклапа у буџет, и да није то што ти је потребно, ал ја волим хеликоптере.

Узми варијанту са 12.7мм топом, обавезно. А и лакше се мења сијалица него код Пежоа, да се не лажемо.

 

фотографија (Ми24 се пробија кроз гужву у саобраћају)

vvipvo_mi-24_vam-205_firing.jpg

 

фотографија (Ми24 - паркирање)

20050616-mi24-out-of-the-box.jpg

 

Ovaj čovek je kral na dva svetoj.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Буђење раног пролаћа на YUM-u:

 

 

 

Već imamo temu za dupeta i zove se Random.

 

 

Pa pored teme za sise i dupeta (a za Slejer imamo odavno), trebalo bi onda jednu otvoriti i za pice.

 

 

Mogla bi jedna za sise, dupe i slejer

 

 

hm, tema za pice? dry.gif

 

Realno, moze.....

 

Otvaraj!

 

 

 

 

Ima vec tema o ishrani.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuća Velikog Yuma. :haha: :haha:

 

Evo ga i kratak izveštaj iz kuće.

 

kucavelikogyuma1.jpg

 

Dobrokec puši čibuk (davno zaboravljena disciplina, koju više ni matore ciganke ne upražnjavaju), dok mu Najc Blad objašnjava šta je jela. Miki Milošević mu sviri Raining Blood unpluged na uvce (Blagoja im ne da električnu gitaru).

 

Ajlin je otišla do auto kuće Opel Komnenović da ih priupita zato Astra Classic nema jači dizel motor od 1700 kubika, ITF skoknuo po namirnice.

 

Morbid God još uvek ne sme da otkrije svoj neartificijelni off line identitet, Feyd pustila dekolte do pupka, ne bi li ga prizvala da izađe. Morbid se još ne da.

 

Frubi se obeznanio, opet spava na podu sa loptom, sanja koji će sledeći bend da zajebe.

 

Hejl Metal pripalio tompus, od jutros još nikoga nije zajebavao, izgleda da smišlja fore da zajebava nekog iz, na primer, Žitišta.

 

Grob radi jutarnju gimnastiku na trpezarijskom stolu.

 

Trapara se od jutros nije pojavljivao, izgleda da spava. Niko neće da ga budi.

 

Radomir, aka Kuruz sa poljoprivrednog dobra Žitište viri kroz prozor, ne bi li ga neko konačno pustio u kuću. Niko ga ne jebe ni 3 posto.

 

Sisus pustio brkove, opet nije skratio dlake iz nosa.

 

DSC03749_1.jpg

 

 

 

Gojko u ispovedaonici.

 

ispovedaonica1.jpg

 

Invertovao je krst aka plus, tako da sada gimnastičar visi naopačke i moli se sotoni aka rogatom kopitaru. Jes da sotona nema kopita, već papke, ali šta oni znaju. Nemojte da vas zavara fini izgled a la "svaka bi ga majka za zeta poželela", jer ovaj mladić je teški satanista. Nakon molitve je otišao po Brunhildu koja se igrala po groblju. Niko drugi nije smeo na groblje, svi se boje prevremene smrti. Ipak je smrt prelazna bolest.

Neko se israo po poljskom WC-u. Niko neće da prizna. Izvlače slamčicu ko će da pere.

 

Meanwhile on Yumetal.

 

Novaliis aka Varg smišlja novi meme o Savi Doganjiću aka Question mark guy-u.

 

Varg.jpg

 

Teša provodi vreme sa ovim mitrovačkim magarcem aka Jarcem, još uvek ga niko nije obavestio da je pozvan u kuću.

 

44756_1179715910124_1744973747_348586_8228571_n.jpg

 

Budite dobri, jer oko Veliki Yum-a sve vidi.

 

Smorock.jpg

 

Čak i kad neko drka u lavabo.

  • Upvote 6
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno, mastejn ima glas ko promukli jarac podojen helijumom, plus hammet je bolji od njega. uporedite solaze I Dissapear i Holywars. Hammet je bolji od Mastejna jer je Hammet kao klinac isao u skolu gitare Kleptona. Plus megadeath nema nijednog poznatog bubnjara, dok je metalikin bubnjar na svim drum related clancima. Klif duva svakog baistu Metalike. plus metalika-?100 miliona, megadeath-25 miliona, od kojih je pola zivo njesra. Kraj price. :rockdevil:

 

Da bre,Klepton je drz'o skolu covek,u Pickovcima podno Marinog Brda,cuvena Kleptonova skola tres mjetala. :rockdevil:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

tema Sise

a koja je razlika ove teme i "Najlepse zene na svetu"

Razlika je ta što ovde ribe ne moraju biti lepe, dovoljno je da imaju dobre sise.

 

tema Obuca

 

 

cudi me kako niko nije pravalio da su pravi treseri iz srbije nekada nosili opanke...

opanci,helanke,gornjak kome iseces rukave,nasijes na njega veliko "sodom",maja polupocepana na kojoj pise dzef voters rulz i to je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ја бих волео да следећа револуција буде у Србији. и да се том приликом на Теразијама обесе и политичари на власти и они из опозиције. за даље ћемо лако, само да се ми прво отарасимо беде.

 

 

A kao ti bi ih besio?Ili bi gledao prenos u kanti?

 

 

:haha::haha::haha: id u kurac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na opštoj temi o računarima:

 

 

Može neko da mi objasni zašto mi svaka dva minuta avast antivirus reaguje kao da mi je spasao dupe

 

Threat has been detected, i to me napadaju sa sajtova na kojima nikad nisam bio, tipa marinada ili fallania ili tako nešto i direktno gađaju neki sistemske fajlove lsass.exe i svchost. Naravno, avast izveštava samo da je odbio napade, ali da me svaka dva minuta napada to mi nije jasno.

 

Mogu ladno da isključim pop-up alert, ali ne verujem da je ovo normalno, mora da sam zakačio nešto, ali na skenu kompa nema ničega!

тражи паре. убаци му 5 евра у рупу за флопи - можда се смири.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj sad skreno odgovorite - sluša li neko Jovanove projekte, i ako da, sluša li ih više od jednom?

Ma slusaju ka u prkno, nego ga samo pale ovuda da bi mu gledali kurac.

ja samo citam tekstove..i gledam kurac

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da, ali IMDB mogu da ti prepišu i iz stare lične, poenta je da li će iz GSPa da te traže uopšte i konsultuju MUP za pravu adresu, valjda imaju pametnija posla.

 

Šta filmovi urade čoveku. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jelen Super Liga

 

Само да бана не буде

Полудесмо од модова

Прете нам разне забране

Курузу дају ворнове

 

Само да бана не буде

 

Само да ворна не буде

Балиша мрзи Лемија

Сере му кад се напије

Не воли Доктор Игија

 

Само да ворна не буде

 

Da li si razmisljao da krenes putem Marine Tucakovic?

:haha::haha::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sekiranosilas o ulazu na spisak kod Frubija :haha: :haha: :haha:

 

Ако ти уђеш на списак бенда и не купиш карту, онда њему остане мање пара да украде том истом бенду. Рачуница је проста и логична. :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupujem (Trenutno nisam pri kešu, ali ponude šaljite u inbox)

 

Slayer (diskovi,kasete,LP)

stalak za mikrofon

 

Prodajem

CD

Eminem-Eminem is back (Jednom slušano,staro 7 god,bilo 10 evra a prodajem skoro dž)

Manowar-Hell on stage live 2cd

Halford-Ressurection

Judas Priest - Metal works 73 -93

Judas Priest - Demolition

 

Prišivka Slayer Hell Awaits

 

Farmerice

bele leviske i crne star tex veličina 32

 

teksas prsluk iseko sam rukave (prsluk i farke su mi veliki a strava su za svirke)

 

DVD

Sigma 6 ,3 DVD ovog crtanog neotpakovana u kesici

 

Nokia bele slušalice

 

Ikona Isus Hrist iz nekog manastira

 

*Ako nekog nešto zanim šaljem slike

 

ili Menjam

Ovo što imam za neki strip,prišivku,disk i sl.

 

Ikona za kraj je pobedila. :haha:

Edited by Mr.Hate
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

^I nastavak:

 

neznam, ja sam inache skoro aseksualan, pa me ne zanima da zhensko bude neshto mnogo zgodno; kolko mozhe da se vidi, ova sa slike nije ruzhna u faci, a meni su takva zhenska tela zanimljiva. shta sad a se radi x)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...