Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

Na temi "Pravoslavlje"

 

Ja mislim da je bogorodica zatrudnela tako sto je legla na zemlju sa dupetom uvis, rasirila guzove i usmine i onda je bog otac sa neba nacentrirao svojim nepogresivim kurcem svetu spermu direktno u centar.

 

Nego nemam validan izvor.

 

 

Dobra stvar u ovoj temi je sto mi se od nje slusa Belphegor.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ајде скини ми више ворн. Пун ми је курац вас што се не сећате.

Сваки пут кад се улогујеш треба да посетиш мој профил и захвалиш ми се за допринос металу.

Урадио сам за метал колико и Ивана Жигон за Косово.

 

Ивана, ти си се сломила

С мојим раменом уместо узглавља

 

 

 

:haha: :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pustinje Arizone u sjevernoj americi u zadnjih 20 godina je procvetala i obogatila se sa oko 20 pravoslavnih manastira sa aktivnim luturgijskim životom i blagodaću koja se širi i privlači sve više duša žednih istinskog zajedničarenja sa Vaskrslim GOspodom.Blagoslov sa Svete Gore je orosio čitavu Arizonu a blagoslov je donio otac Jefrem FIlotejski i Arizonski

 

Mapa manstira u Arizoni :

 

sitemap.jpg

 

(http://www.stanthonysmonastery.org/map.php)

 

 

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta uradi grozomorni doom od jednog finog studenta.

 

Ovako: Večerao sam, uz večeru gledao neku pravoslavnu emisiju, skinuo se novi Esoteric, i sad se pušta...

P.S. Nisam vam dao adresu da šaljete pića:

 

"Talvi Gay-Olzon

Ulica sv. Jebenog Talvija bb

21000 New Now

 

NE ZVONI!!!"

 

Prijatno veče...

 

 

Uh čoveče, šta napisah. Talvi, izvini za ovo, nije mi nešto dobro, još kada dodje ovakav Doom, pomrači ti se sve. Malo odremah i sad tek vidim šta sam napisao. Nije ovo opravdanje, već besmislica sa moje strane, a i ljudi smo, nije u redu.

Izvini još jednom i obriši ovaj i onaj post, ne treba tu stajati niti to pisati.

Nadam se da je okej...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čovek poslodavac.

 

Da li znate gde ima da se kupi neki valjan heavy oklop i neki valjan one heanded mac?Idem na onu misiju kada se trebas popeti na planinu i naci sa onim bradonjama,ali stalno me jebe jedan medved,nema sanse da ga zaobidjem.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel vam dodje nekad, dok igrate bilo koji Elder Scrolls, da jednostvano lutate svetom i ubijate sve redom? To sam radio povremeno jos u Morrowindu. Ubijao svakog na koga naletim, krao najbolje oruzje i oklope, jeo i pio, i ostavljao gole leseve iza sebe.

Izivljavati se nad bespomocnima, ciniti zlo, ubijati neduzne, onako mucki iz zasede ili ih lagano bockati i igrati se sa njima? Jako dobar trip.

 

Bilo bi kul da u sledecoj Elder Scrolls igri objedine sve zemlje i provincije, da to bude bas ogroman, do detalja realan svet sa mnogo stanovnika koji vode prave virtuelne zivote. Kako bi bilo dobro ici redom i izivljavati se. Neka uvedu opcije mucenja, neka npc-ovi placu i beze, mole za pomoc. Neka uvedu mracne kultove koji u slavu zlim demonima kolju one najneduznije.

 

Само брутално.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

oni veze nemaju,ama bas nikakve...al se trude...lik da for 10 metara,nas ga zagradi,covek je bukvalno doleteo i pokusao da uklize...k'o da igraju finale svetskog...a ovi nasi k'o da ih neko tera da gledaju bingo izvacenje bez listica...

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zene sa Dedinja

Погледао са цимером прву епизоду. Серију к'о да су режирали Пеђа Д Бој,певач ККН-а,Иван Гавриловић и Синиша Павић. Чист сатанизам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbte sna li sinocnjeg...

 

kao budim se ja i u polusnu palim tv kada ono slagalica na RTS-u a njoj Grobodan (sa sve natpisom Grobodan umesto Slobodan) i tako ja gledam i navijam za njega, ono covek osvojio hiljadu i kusur poena ja se u snu totalno izneveruvam i pocnem da se preznojavam :haha:

 

San prestaje naglo, ja se budim u znoju, u prevodu imam temperaturu I jedva drzim oci otvorene...

 

 

YUM sanovnik: Sanjas Groba: razboleces se :haha:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZAŠTO OVO BLAGO NIJE SAČUVANO?

 

dok sam jos isao na faks negde pocetkom 2009te,iz omladinske zadruge me zvali da statiram u seriji

 

dobro placali jbt.. 6 sati snimanja dnevno - 15 evra..bio sam dva puta

 

snimalo se u nekoj vili na Dedinju koju je,koliko sam shvatio,Bregovic iznajmio ekipi..

 

trebao im neko egzoticnog,zapustenog(netaknutog) izgleda da glumi,pored nebitnog statiranjana,nekog sneaking tabloid fotografa koji fotografise selebritis na zurci..

 

 

u zivotu nisam video onoliko nabudzenih sisa,blast beat butina i wannabe selebritisa..

sad znam kako se oseca cuveni mislilac srpske nocne scene Pedja D Boj..

 

moja uloga je bila da stojim napolju sa grupom selebritisa koji su bili na stiklama.. i posle vriska koji ispusta Lena Bogdanovic u kuci kada vidi golog Dubravka Jovanovica kako lezi u lokvi krvi u praznom indoor bazenu(jer nije pijan znao da bazeni ponekad i ne moraju da budu napunjeni vodom),ja i druzina selebritisa treba da uletimo unutra,stanemo na ivicu bazena i frapiramo se od prizora verovatno mrtvog coveka,cim je pao sa dva metra visine..

 

i pritom ja treba,posto sam tabloid fotograf(a ne doktor),da slikam prizor sa ivice bazena,umesto da priletim i da pomognem coveku(prateci logiku -"mozda jos dishe") i ostavim selebritise da se frapiraju..

 

ako budete imali malo duzi treptaj oka,mozda me i propustite..

 

u pauzama snimanja sam se mnogo dobro sprdao sa nekom ekipom,gledao sise,guzice,butine,hejtovao ribe sto nisu htele da mi pridju,par puta isao u po mojoj proceni,najskuplji wc na estradi,promasio Breginu wc sholju dok sam pishao..jbg

 

 

za ta dva dana sam uzorao 30 evra,kupio nove zice za gitaru,cokoladno mleko,sastojke za picu i ostale stvari..

 

I evo tog hamletovskog momenta:

 

Serija je njesra, ako se po jutru dan poznaje - A Hard Shit's a-Gonna Fall. Inače, Fapril briljira, kak'a emoocija, kak'a blistava minijatura! :lol:

tgPwG.png

 

@MissionVao - šta te zadržava, nisi nadarena? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

A jbg normalno da će kod Grka biti najbolje, tamo su odradili Alive in Athens, znaju da ih tamo čekaju daj hardovi.

 

 

A posto smo s Grcima braca i nebeski narod mozda nam pripreme listu od 3 sata.

 

:haha:

 

A sa druge strane, Ameri su nas svesrdno bombardovali, možda Šafer izađe na stejdž, opsuje nam mater i ode.

 

 

 

:haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно, заборавио сам. Дебил дебилни, опет сам пропустио јуметал верзију Кевина Костнера у акцији.Кад има реприза?

Sto rece BLAGOJE - kevin kostner of metal

 

:haha: :haha:

 

Zene sa Dedinja

u vecerasnjoj epizodi sam perverznjak u sivom mantilu koji hara po Dedinju i plashi Lenu Bogdanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema najjebozovniji muskarci

 

unledafa.jpg

 

tumblr_l93wm93ueb1qanb21o1_500-300x224.gif

 

14ned6b.jpg

 

------

 

 

Kad gledas - vaznije je dupe, kad se igras - zabavnija je sisa.

Možeš sa dupetom da se igraš kao sa sisom.

Drugacije se igras sa dupetom a drugacije sa sisom, al sisa u sebi ima vise igre od dupeta.

 

Sisa je vise od igre.

 

 

---

 

Ateizam

pa? bio sam hrishcjanin, sad sam deista. shta je tu chudno? ljudi otkriju istinu i prihvate je. bolje odma vi popite to cjepi, poshto taj trenutak necjete dochekati.

a da si navijač bio bi kuruz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I, naravno, patentirani fizičarski vic:

 

Koja je engleska jedinica za viskoznost?

 

Odgovor: dog :redface:

 

Vic je naravno maksimalno lejmerski, jer se viskoznost izražava u Paskal-sekundama. Vrlo je moguće da je to nešto najgluplje što sam rekao u životu, ali, zbog prekomernog izgovaranja gluposti, ne mogu da tvrdim da je tako :haha:

 

 

Ne znam šta da kažem na ovo.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

fanovi ekv-a su najgori fanovi.

 

zmazani , prljavi , smrde , doduse skolovani , ali mnogo lazu.

mama mi radila pri ministarstvu , tata penzionisani pukovnik...stroga vojnicka disciplina , samo rad , red i trud. od malena. pa dokle , bre , jebote? roditelji nemaju razumevanja za moje potrebe , soliteri smrde , smog gusi , izasao bih iz kruga dvojke ali ne znam kako. nisu me pustili da odrastem , jeeboooote (*bandera naglasak). eh da imam krila mladog orla... zvacu miksu da izmiksujemo taj njegov dop i odletimo zajedno iz ove narodnjacke dzamahirije. treba da se cisti , ali kako , pa ne mogu da verujem mi smo izgubljena generaaaacija (*bandera naglasak # 2). odoh do dorcola da tetki odnesem lek , a ona ce mi zauzvrat pokazati kako se unatraske cita dostojevski.

 

 

http://www.tarzanija.com/priziv/

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebo te Bethor :haha:

 

 

JEBALI TE BETOR I JA U PO CMARA PROAVOSLAVNOG I TO ZA VRIJEME VASKRSA...

KAD BUDEMO PIJUKALI...

TI IMA DA KRESTIS A NE PIJUKAS, OD KURCINA DjAVOLjIH...

...

BETOR RULZ...

BOLjE MI KUPI RAKIJICU...

ONU FINU...

TAKOVO, MIJESANO VOCE...

I POSALjI...

666...

SAMO KULT...

 

На првој речи сам кренуо да умирем, а онда ме је ово за ракијицу докусурило. :haha: :haha: :haha:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...