Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

tema o samoodbrani:

 

 

Imam onaj suzavac i uvijek kad me neko napadne,ja mu poprskam oci i onda pustim svoje drugove da ga biju pistoljem po glavi.

 

Inace ne volim svadju i uvijek se trudim da je izbjegnem i mislim da bi svi ljudi na ovom svijetu trebali toga da se pridrzavaju. Onda bi bilo bas puno manje svadja.

 

 

:haha::haha::haha::haha:

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

Palica je smesna,jos objasni muriji da je nosas zbog samooBrane...elektrosok aparati su kul,kad zena nece da zaveze nego samo sere...sve te sprave i slicna sranja ce napraviti vise problema nego koristi a i neces ih uvek nositi sa sobom.

 

 

hahahahaha

Edited by NecuDisplejNejm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest милка з.

принц психотерапије

 

 

 

 Ili, još jedan primer - Ciga iz kartonskog naselja jebe, pa rastura, a ja i pored daleko raznovrsnijih društvenih kontakata od tog Cige, neću jebati. Je l' to znači da je on "emocionalno inteligentniji" od mene, ili će moje objašnjenje pre šljakati - da njega ne opterećuje inteligencija i instinkti su ti koji ga vuku da se jebački pravilno postavi prema ženama, dok se ja postavljam kao neprivlačni analitičar?

 

Da dam još koji prilog temi:

 

Kroz svoje bogato iskustvo, primetio sam da količina ludila kod ljudi često koincidira sa neobičnim i rogobatnim prezimenima koja nose. Imao sam prilike da upoznam cure krajnje zanimljivih prezimena - Vrzić, Majkić, Krnjajić, Stokanić, Trikić... I sve do jedne su lude. Kako je to moguće? Pa, lude su na roditelje. Zamislite koliko žena treba da bude luda da bi se udala za nekog ko se preziva Vrzić ili Krnjajić... a koliko tek on treba da bude lud da oženi tako ludu ženu. I onda se od ludih roditelja logično rađa ludo dete.

 

Dalje, i na osnovu godišta se može provaliti kod koga postoji veća verovatnoća da je lud. Imao sam prilike da upoznam ludače iz mlađih generacija - '90. i '92. godište, ali mislim da će '94. biti vrhunac - to su ove što upravo stasavaju za jebanje i to je generacija s kojom ćemo tek imati muke. Deca rođena '94. pravljena su '93. - samo ludi ljudi su mogli da prave decu u doba najveće inflacije i nemaštine, pa su logično to svoje ludilo genetski preneli i na decu. 

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste da je to jedna vrhunska emisija, čim je jedan od najboljih svetskih gitarista u žiriju. :haha: al, ono, ko ih jebe, ajd pravite neku svirku u bgdu! :D

 

 

najboljih svetskih gitarista u svetu????

 

 

Svetskih gitarista u svetu, jebem ti kurac :haha:

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Random igra.

... Navedite 5 cinjenica yumetal foruma.

Osim one da Princ nece jebati.

 

 

 

 

Cinjenica br.1:

 

Hajho,hajho!

 

mituljak2.jpg

 

Cinjenica br.2:

 

8235_1170241389906_1644138959_416613_80361_n.jpg

 

Cinjenica br.3:

 

18362_219212762031_726057031_3640259_4911869_n.jpg

 

Cinjenica br.4:

 

6640_104191874331_664204331_2143966_1291666_n.jpg

 

Cinjenica br.5:

 

38325_1312983113890_1510029594_30684395_7615568_n.jpg

 

 

umirem jbt :haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha:

Edited by Fapril ethereal
  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Takođe, ništa mi gore nema na devojci od pirsinga i tetovaža. Sve ostalo je podložno diskusiji :haha:

 

 

..tipa "da li ima ili nema levu nogu"?

 

:haha::haha::haha::haha:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

tema o zvocanju

 

Ali jako mnogo ljudi se ozeni/fura sa ribama koje samo seru, pametuju ucenjuju (ako uradis to, onda cu ja ovo.... ) i opet su sa njima, pristaju na sve ... da bi ga malo pristavili ... ili je nesto drugo tu u pitanju. Uvek mi je bilo cudno sve to. Ako meni neko pocne da sere, dzangriza, ja ga odjebem i trudim se da mu/joj ne budem u blizini.

 

немој да се чудиш, то су жене које дају у дупе. не зајебавам се.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos Neznam Sta ja imam od Tog Da Vama ostavljam

Dobre Sajtove Za download.?.

NAJBOLJE DA OBRISETE SVE POSTOVE

SA SAJTOVIMA Koje sam Ja ostavio na Ovom Forumu!!!!!!!

Cak izricito trazim,Zalili su se iz odeljenja Za privredni kriminal,murija,max Bucher,

pgprts i Razni Borci Autorskih Prava.

i Sve postove Sa Teme Teretana!

i tu nemam sta da pricam.

 

U pravu je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Old but gold:

 

[Ja ovo ne podrzavam-Budalastina]

ali ako kome treba:

Steroidi -DROGE ZA Sprtiste- pitajte Bojana Djurica zvani Debil,

Radi u Sindikatu Lekara.

Lekari koji Daju kure i Recepte da osiguraju Svoja Prava.

Ako mi jos nek kaze, amene ne mrzi ja cu da objavim.

 

Kult kultova

Edited by obsessed by cruelty
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja navijam za Čelsi da uzme Ligu šampiona, iz prostog razloga što sam rusofil i hoću da se Abramoviču već jednom isplati ulaganje u klub. 2008. je bilo najbliže, ali je Mančestr pičkinski dobio.

 

Ti da bi bio bilo kakav "fil",morao bi prvo nesto da pojebes.

 

Леми, цар! :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam tuko klince u osnovnoj.nosijo sam djins jaknu sa bestial invasion prišivkom,i imao mrk pogled,i kad bi me ovi mladji gledali,lupo bik im dandare,tero po pivo...

 

tuko sam se puno puta,2 puta sam menjo škole u osnovnoj,i jednom u srednjoj.

jednom ciganu gurno sam glavu u pisoar,al ne zbog rasizma,nego mi je vaćario najbolju drugaricu,koju sam inaće ja volo vatati.

 

ondak,jednog madjara sa isprebijao tako da mislim da sam mu polomio taban.prozivao mi je tadašnju devojku na rasnoj osnovi, pošto je bila malo tamnije puti, u subotici kad sam išao kod nje na korzou gore,i tu ja priđem,pitam budalu koji je problem,a on meni kaže,

ni ti ni ova tvoja mi se ne svidjate,a ti i ja bi mogli da se potućemo.

on neki debel,crna jakna,patike neke besne,a madjar.gledam ga ja pa ga pitam,i dobro potućemo se,i?

i on kao,pa potućemo se ti dobiješ po pićki,a i ona malo.

 

i tu ja ga gurnem,i zauzmem gard.vidim ja mrcina kreće na mene,i zamahne pesnicom direkt,i ja u levo,saginjem se malo,nabod u pleksus,on se zagrcne,ja hitar pomak nazad telom i kroše u slepo oko. on zavrti tu glavom, i nešto mi na madjarskom kaže, ja krenem levom,ali on se skloni u desno,al tu ga ja doćekam na nabod i on padne.uhvatim ga za revere,al on mene nabode na kvarno ispod pojasa,pa me lupio još dva puta u glavu i laktom me zavalio u kićmu, da sam pao na pod.ondak me šutno u stomak i tu ja krećem da ropćem za vazduh,ali brzo se priberem i vidim da pederćina oće opet da me udari nogom,uhvatim mu ja nogu iako me stomak bolo,i povućem naglo pićku i onpadne na pod.ustanem malo ali ga drzim za nogu,a na ovu drugu mu stajem mojom.izuvam ga i krećem da mu vrtim nogu.u trenu je samo puklo nešto i on je tako završitao da su poiskakale neke babe po terasama,i onda sam još samo šutno pedera u butinu,i moro sam da pobegnem sa devojkom jer sam sa terasa ćuo leleke i kuknjavu,a još se i ovaj magarac dole dernjao...

posle mi je dolazila policija na vrata,ali o tome nećemo sad na ovu temu.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Обичан комплексаш у Гама Реј мајици, туга је видети таквог пацијента.

 

 

u rama gej majici ? stvarno pacijent !

 

Само то има, погледај слике. Жалост.

 

gde su slike ?

 

На теми са сликама, геније.

 

 

daj link , ne posecujem te anonimne teme

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Raniji radovi Def Leppard se razlikuju od kasnijih. Ako pod glam podrazumevas muzicki deo, pogresio si jer je to Hard Rock/NWOBHM, ako podrazumevas izgled, opet si pogresio. jer evo slike:

 

 

Lepo je videti da ceo bend ima obe ruke.

 

:haha::haha::haha::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bik pre volijo neku priću iz stvarnog seksualnog života dotićnog lole.

 

Mislim da nakon smrti Wikileaks, sledi Wikilicks. Tu ćemo saznati ko je kome pušijo i lizao ćmar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde novosadjani, javite se.

 

Ovo je bend koji je najblize prisao progressive metalu. Medjutim, u pitanju je zezancija na bendove Dream Theater, Pantera, Metallica, gde u svirackom delu momci ubise !!!

Ali jedini problem je taj sto je vokal benda narodnjak...

Bend jeste zajebancija , al vokal je daleko iz narogjnaka, vidi se da ima super dobar glas i da nijedan narodnjak niti ove turbo folkere ga nemogu izvaditi. Svaka mu cast :D

Bog te jeb'o, 9 godina i 16 dana.

Вредело је чекати овај одговор.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam bubuljicu iznad leve obrve pojavila se pre par dana,iscedio sam je,ali je delovala kao potkozna pa sam je sekao i cedio kao som i sada kada je proslo nedelju dana na tom mestu je ostalo kao tvrdo masno tkivo odvratne boje,da li ce to nestati ili da uzmem jednostacno da odgrizem i ovo sto je ostalo :D?

 

 

Brate, ako se ugrizeš za lijevu obrvu obavezno snimi to.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...