Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Ne znam samo koja je budala povela "Šta Grobari rade...". Pevali su samo neki igrači, i to mlako (osim Rašića koji se napalio), svega dva ili tri kruga, a onda sam Peri pročitao sa usana: " 'Ajmo onu našu, "volim ga k'o oka dva" i krenulo je ludilo. Glupo je kompromitovati te ljude bez razloga, bili su baš zbunjeni kad je trebalo prvi put da otpevaju: "da mogu samo kurac da nam popuše".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pevali su, budale.

 

Друже, зашто да се сад расправља о томе? Играчи су одрадили феноменалан посао, дали све од себе. Дај да се расправља о томе..

Ко јебе Бранкицу..дајемо јој превише места у нашим животима. Она је прашина...да ми овако не реагујемо, ње уопште не би било. Нека снима своје емисије које нико не узима за озбиљно. Зашто не уради емисију о томе како се финансирају б92 и невладине организације?

 

..а овај Баал је постао већа стрина од Соње Бисерко. :bigblue: Само чека да се нешто деси, па да изрази свој новолибералан став. Брате, иди код б92, па плачи са Женама у црном и Вераном Матићем што су играчи певали са навијачима песмицу о Бранкици.

Боли ме кита шта су певали. Одиграли су царски, корак су ближе пласману и то ми је битно.

Edited by Србија Србима
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Друже, зашто да се сад расправља о томе? Играчи су одрадили феноменалан посао, дали све од себе. Дај да се расправља о томе..

 

Ma briga mene za Brankicu i govnjivi b92, ali nisu trebali da pevaju. Ispada kao da podrzavaju sta ti "navijaci" rade.

Edited by Imrahil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja čak i gotivim ''Insajder'', jer diraju tamo gde drugi ne smeju...Miškova imperija, organizovani kriminal i sl. Inače sam apolitičan, a Čedica mi ide na racku, i to opasno. Stvari u vezi vređanja su normalne i očekivane, s obzirom da se ovoga puta okomila na navijače.

sam tek sada video, jeb'o fejsbuk :haha: Generalno, ne treba praviti neku veliku galamu, sleći će se prašina čim bude izašla na videlo neka sledeća zloupotreba, afera...

 

Indeksi, desetke, diplome ;) :

 

1 MARIC, ALEKSANDAR 183 26.14

2 WALSH, MATT 129 21.50

3 MICKEAL, PETE 122 20.33

4 LAVRINOVIC, DARJUS

5 KLEIZA, LINAS

6 SATO, ROMAIN

7 SPLITTER, TIAGO

8 PEKOVIC, NIKOLA 123 17.57

 

Duvaće ga Mirsad Turkčan i Džozef Bler za koju godinu.

 

P.S.

Valja napomenuti i da je Lorens Roberts trenutno treći skakač Evrolige. :mhihi:

Edited by Вуду ПопаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Друже, зашто да се сад расправља о томе? Играчи су одрадили феноменалан посао, дали све од себе. Дај да се расправља о томе..

Ко јебе Бранкицу..дајемо јој превише места у нашим животима. Она је прашина...да ми овако не реагујемо, ње уопште не би било. Нека снима своје емисије које нико не узима за озбиљно. Зашто не уради емисију о томе како се финансирају б92 и невладине организације?

 

..а овај Баал је постао већа стрина од Соње Бисерко. :bigblue: Само чека да се нешто деси, па да изрази свој новолибералан став. Брате, иди код б92, па плачи са Женама у црном и Вераном Матићем што су играчи певали са навијачима песмицу о Бранкици.

Боли ме кита шта су певали. Одиграли су царски, корак су ближе пласману и то ми је битно.

 

 

Niko ne uzima za ozbiljno? Da, zbog toga su joj stizale pretnje. Kakve veze sad ima finansiranje B92 sa njenom pričom o 'navijačima'?

 

Ja razmišljam racionalno, ok, odigrali su kako treba, svaka im čast, ali za ovo što su pevali sa navijačima je totalno debilno i nepotrebno i ne priliči sportistima i sad što su pobedili ne treba da spominjem to?

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko ne uzima za ozbiljno? Da, zbog toga su joj stizale pretnje. Kakve veze sad ima finansiranje B92 sa njenom pričom o 'navijačima'?

 

Ja razmišljam racionalno, ok, odigrali su kako treba, svaka im čast, ali za ovo što su pevali sa navijačima je totalno debilno i nepotrebno i ne priliči sportistima i sad što su pobedili ne treba da spominjem to?

 

А шта тебе заболе курац? Зашто држава не ради свој посао? Ако не ради држава и полиција, дај онда да мењамо људе који су на тим положајима. Од певања су направили толику расправу као да је недодирљива Бранкица убијена. Ко је јебе..нека је штите они што су јој дали документацију.

Гледао сам снимак и играчи јесу певали, али нико није певао онај део који се односио са Бранкицу и судове. Пичкетине са Б92 су једва дочекале да објаве како су вређали јадну Бранкицу. Даниловић им је лепо рекао...

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

А шта тебе заболе курац? Зашто држава не ради свој посао? Ако не ради држава и полиција, дај онда да мењамо људе који су на тим положајима. Од певања су направили толику расправу као да је недодирљива Бранкица убијена. Ко је јебе..нека је штите они што су јој дали документацију.

Гледао сам снимак и играчи јесу певали, али нико није певао онај део који се односио са Бранкицу и судове. Пичкетине са Б92 су једва дочекале да објаве како су вређали јадну Бранкицу. Даниловић им је лепо рекао...

 

Браво краљу и за овај и за претходни пост, поготово о финансирању б92 и невладиних организација. Немам шта да додам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto mene zabole kurac?! Pa zato što se može desiti svakome da ga napadne neki idiotski huligan, meni, nekom meni bližnjem, itd. Brankica upravo i sreće pažnju na to, da država ne radi svoj posao, i da u klubovima sede sudije i ostali ljudi na položaju. A može biti ubijena, jer je dotakla stvari koje su javna tajna, a ovo sve liči na poziv na linč jedne novinarke.

 

I inače, ja sam napisao gore "ako su pevali", pa si me ti napao, daj taj snimak da vidimo baš da li su pevali, ja sam gledao i čini mi se da su pevali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto mene zabole kurac?! Pa zato što se može desiti svakome da ga napadne neki idiotski huligan, meni, nekom meni bližnjem, itd. Brankica upravo i sreće pažnju na to, da država ne radi svoj posao, i da u klubovima sede sudije i ostali ljudi na položaju.

 

Лепо је што Бранкица прави такве емисије, али њу, изгледа, нико не јебе 2%. Шта је држава предузела након њених емисија? Ја опет кажем, на власти су људи које си заокружио на изборима. Онда очекуј од њих да те заштите од хулигана. Ако и поред доказа о корупцији и пњачкама полиција ништа није предузела, а то ти смета, дај онда да мењамо те политичаре. Нису сви навијачи хулигани, али Бранкица би желела да све навијаче стрпа у исти кош. Ти исти навијачи су довели данашњу гарнитуру на власт. Тада им упад и спаљивање скупштине и ТВ није сметао. Тада је то био чин демократије...

Хоће да забране навијачке групе. Ко још у свету то ради? Нека забране једну, направиће нову и тако у круг. Једно да затворе стадионе за навијаче и да утакмице преносе на ТВ.

 

A može biti ubijena, jer je dotakla stvari koje su javna tajna, a ovo sve liči na poziv na linč jedne novinarke.

 

Како да не..баш ће неко да убије дрљаву Бранкицу. Нису је убили кад је наводила имена ко зна каквих мафија, а убиће је шака малолетника. Јел си приметио да се та прича врти само на Б92 и нигде више?

 

Што се певања тиче, ја сам гледао на СОС-у Тегијеву емисију и приказали су тај детаљ. Кецман и остали певају песму до стиха који се односи за Бранкицу и судове. Тај део нису певали, већ су сачекали да се строфа заврши, па поново кренули од почетка.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја опет кажем, на власти су људи које си заокружио на изборима.

 

Nisu.

Онда очекуј од њих да те заштите од хулигана. Ако и поред доказа о корупцији и пњачкама полиција ништа није предузела, а то ти смета, дај онда да мењамо те политичаре.

 

Očekujem, ali ništa ne rade.

 

Daj da ih menjamo.

 

Нису сви навијачи хулигани, али Бранкица би желела да све навијаче стрпа у исти кош. Ти исти навијачи су довели данашњу гарнитуру на власт. Тада им упад и спаљивање скупштине и ТВ није сметао. Тада је то био чин демократије...

 

Nisu, ali veliki procenat njih jesu. Brankica naglašava samo huligane, dok obične navijače ne dira. Što se tiče ovoga da su navijači doveli današnju garnituru na vlast i to je spomenula u ovom Insajderu od sinoć, tako da mi je drago što se dotakla i toga, valjda si gledao.

 

Хоће да забране навијачке групе. Ко још у свету то ради? Нека забране једну, направиће нову и тако у круг. Једно да затворе стадионе за навијаче и да утакмице преносе на ТВ.

 

Ma to je glupost, ne može se tako rešiti taj problem, vau, zabraniće navijačke grupe, jaka stvar.

 

Како да не..баш ће неко да убије дрљаву Бранкицу. Нису је убили кад је наводила имена ко зна каквих мафија, а убиће је шака малолетника. Јел си приметио да се та прича врти само на Б92 и нигде више?

 

Zašto drljava? Zašto "ko je jebe"?

 

Pa mafija je jedna stvar, a huligani su druga stvar, nemoj mi reći da porediš mafiju, koja bi to odradila organizovano i nekog klinca koji je nadrogiran i pijan i retardiran i jednostavno mu se ćefne kad na ulici vidi nju da je prebije/ubije?

 

Што се певања тиче, ја сам гледао на СОС-у Тегијеву емисију и приказали су тај детаљ. Кецман и остали певају песму до стиха који се односи за Бранкицу и судове. Тај део нису певали, већ су сачекали да се строфа заврши, па поново кренули од почетка.

 

A šta su pevali? Kako ide pesma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu.

 

Једино ако си гласао за ЛДП. ;) Мада, и они су део власти. Ускоче кад затреба.

 

Nisu, ali veliki procenat njih jesu. Brankica naglašava samo huligane, dok obične navijače ne dira. Što se tiče ovoga da su navijači doveli današnju garnituru na vlast i to je spomenula u ovom Insajderu od sinoć, tako da mi je drago što se dotakla i toga, valjda si gledao.

 

Куруз је лепо рекао. У емисији се каже, рецимо, како су навијачи Звезде упали у бус и запалили бакљу или навијачи Партизана претукли недужне грађане. Не ради се то тако. Објави имена, а не етикетирај целу групу.

Нисам видео да је спомињала о 5. октобру јер сам гледао утакмицу.

Зајебана је то ствар. Није лако хапсити оне који су им помагали да скину Слобину гарнитуру.

 

Zašto drljava? Zašto "ko je jebe"?

 

Зато што је то моје мишљење. Ја је трпам у исти кош са новинарима Курира или Преса. Она је фура новинарство које се темељи на сензационализму, али је на супротној страни од њих.

 

Pa mafija je jedna stvar, a huligani su druga stvar, nemoj mi reći da porediš mafiju, koja bi to odradila organizovano i nekog klinca koji je nadrogiran i pijan i retardiran i jednostavno mu se ćefne kad na ulici vidi nju da je prebije/ubije?

 

Нисам ја поредио навијаче са организованим криминалним групама него Бранкица. Она је рекла како раде рекет, дилују итд. Не кажем ја да појединци то не раде..

Иначе која је разлика ако је убије неки мафијаш организовано или неки надрогирани клинац?

 

A šta su pevali? Kako ide pesma?

 

Шта раде Гробари кад не иде

Певају још јаче све до победе

И све паре света да нам понуде

Ја никад не бих престао да волим те

А порука за Бранкицу и судове

Да могу само курац да нам попуше

 

але але але..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam glasao ni za LDP.

 

Etiketirana je cela grupa zato što su glavni u tim grupama narkodileri, kriminalci, itd, a šta su oni onda koji se povinuju njima?

 

Ja sam pogledao malopre na sajtu B92 drugi deo emisije. Spominjala je baš to za skidanje Slobine garniture i dogovora države sa navijačima, mislio sam da neće da spominje to uopšte, ali sam se prijatno iznenadio.

 

Što se tiče njenog novinarstva, ne može da bude nikako u košu sa Kurirom i Presom, jer se ovo zasniva na činjenicama i dokazima za razliku od tih novina koje služe samo za brisanje dupeta.

 

Moja poenta za poređenje mafije i navijača je bila da će pre neki navijač, pardon, huligan, kivan zbog emisija, da je ubije nego mafija koju boli kurac za ono što ih je ona prozivala u njenoj emisiji.

 

Što se tiče pesme - ok, ja rekoh, meni se učinilo da su pevali i taj deo, al' moram videti, zato sam i postavio prvo pitanje da li su oni to pevali i stavio sam da im jebem mater ako jesu pevali i taj deo jer to ne bi priličilo takvim sportistima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зајебавам се за ЛДП. Видиш да сам смајлирао. :bigblue:

 

Није у реду да се етикетира цела група. Не може мени нико да наређује нити ја могу да утичем на било чије поступке. Нека се одвоје наркодилери и остали преступници и похапсе. То су хулигани и криминалци, а не цела група.

 

У вези поређења са новинарима Курира..јбг, ја сам стекао такав утисак. Ни Курир ни Прес, па ни Бранкицу нико не узима за озбиљно. И то што ради се своди на сензационализам. Имам дојам да емисије прави не да би спречила такве појаве, већ да се повећа гледаност њене ТВ. Та сам у праву потврђује чињеница како бар 15 мин на свим вестима б92 расправљају о Бранкици. Како се ови са Б92 понашају, Бранкицу су изгледа већ напали. :haha:

 

Иначе, можда ја грешим око снимка. Најбоље би било да пронађемо тај детаљ и видимо ко је у праву.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peva se u dva glasa, ovako:

 

mi: Šta Grobari rade ne ide?

igrači: Pevaju još jače sve do pobede!

mi: I sve pare sveta da mi ponude

igrači: ja nikad ne bih prestao da volim te!

mi: A poruka za Brankicu i sudove:

igrači: da mogu samo kurac da nam popuše!

zajedno: ole ole ole ole ole ole, o Partizan ole ole oleo leo le..

 

Rasić je sigurno pevao "da mogu samo...", jesu i još neki, ali ne znam ko, ne sećam se.

 

Brankičina emisija je jadna, a ona je glupa. Onaj portparol je obrisao pod njome, umesto da ga pita za baklje i skandiranja i transparente na poslednkih nekoliko utakmica, ona ga zapitkuje o stvarima koje su se desile pre početka njegovog mandata, a on elegantno kaže da sadašnja uprava nema ništa s tim i da nemaju stav. Isto i za Dragaša, dok se ne dokaže bilo šta, on je nevin. I onaj sudija ju je lepo ućutkao objasnivši joj šta je prekid postupka, a šta obustavljanje.

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ranije sam se vratio iz grada, pa sam i ja najzad odgledao tu famoznu emisiju.

Moram istaći kao i mnogo pre: likovi poput Uroša Mišića i Majka Halkijevića su najklasičniji prototipovi debilčina. Ko misli suprotno ima problem s glavom, ili je rastao u šumi. Takve dijabole, i njima slični (potencijalne beskrupulozne krvopije) treba da se hapse. Bez pogovora. Ali, ne treba stavljati znak jednakosti između običnih navijačai lidera pojedinih grupacija. Onaj matori inspektor je najrealniji lik, lepo je dotakao psihologiju mase, podvačio paralele. Realno, neko ko nema huliganskih sklonosti nesvesno se ''vrbuje'' putem pesama, podilaženja, a paravan za to isto podilaženje je ljubav prema klubu i sl. Pojedinci time vide način da se zamaskiraju, odomaće, i svoja stavove/interese vešto nametnu kako im u datoj situaciji odgovara. Bolje bi bilo da ovi sa b92, ako su toliko revnosni, izbace sva imena, a ne da se svaljuje kolektivna krivica i na one koji blage veze nemaju sa huliganstvom. U stvari, bolje i da više ništa ne rade, jebena policija treba da radi svoj posao...i tužilaštvo. Jer na ovakav način polarizuju narod, izazivaju skroz suprotna mišljenja, konfliktne situacije, nedoumice, i taj isti narod bacaju u neku vrstu apatije. Apatije kada običan čovek skroz postane svestan da je država nemoćna.

Neka se uozbilje već jednom, jeb'o džukac svima njima mater korumpiranu.

Edited by Вуду ПопаЯa
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/s...p?nav_id=397807

 

a inace komentar godine:

 

"Juče sam već napisao da smo nas trojica koji smo išli na utakmicu sa sezonskim kartama i još trojica Grobara koji su utakmicu gledali kod kuće ubacili po 500 din. Video sam i nekoliko hiljadarki u kutiji. Ako je prosek 70 dinara, onda ispada da je bilo dosta ljudi koji nisu ništa dali. Ipred mene je dečko ubacio 100 dinara i najiskrenije naglas prokomentarisao u momentu kada je ubacivao novac: "izvini Partizane stvarne ne mogu više da ubacim, nemam"... 

Hoću da kažem da je kriza na sve strane u društvu i da je 5000 evra fenomenalan uspeh jer je to novac koji su ljudi dali preko plaćene ulaznice, dobrovoljno, ko je koliko mogao!

Možda je onih 100 dinara puno više nego mojih 500, nismo svi iste materijalne mogućnosti i zato još jednom BRAVO GROBARI za skupljen novac!!!

(Grobar, Subotica, 11. decembar 2009 21:36)"

 

 

sa obzirom da su vecina navijaca klinci a da sranja prave debilcine od vodja nije fer,ali bolje ovako nego nikako.sto se tice brankice slazem se sa bratom srbinom jer je baale vise nego evidentno da ozloglasava komplet navijace u srbiji,a opet je krivica 20-30 vodja i majmuna.ne interesuju me njeni motivi,ali k'o sto srbo rece daj brate imena ili ta i ta grupa a ne navijaci partizana,breznice,zvijezde ili ko zna koji ne.

 

navijam za KK partizan,i nikako ne mogu da shvatim ko podrzava one  majmune majmunske od vodja koji su sami finansijski obambrecili partizan ove godine,a znamo kakva je situacija i tjeramo dula da opet od govana pravi pitu,i koliko god da se svake godine nadam da ce na neku foru uspjet' opet da napravi tim toliko i zelim da pukne jedne godine da malo i kreteni od navijaca,grad i svi ostali shvate sta je za beograd,srbiju i komplet region taj isti KK partizan i dule licno uradio.jel' stvarno mislite da je zeca 1mana pustio iz PAO-a zato sto mu nije valjao?jes' kurac moj,vjerovatno molba dulova,danilovica i ko zna koga ne.

 

 

 

edit: upade snele i zabiberi ga muski.svaka cast,imas plus i od mene.

 

 

Edited by Δ.Δ.Δавид
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...