Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

imam utisak da bi Partizan ovo 'ladno dobio da igra Maric, onaj Vranes je totalno neupotrebljiv u napadu a Roberts je kao i uvek samo prosecan...

 

Maric ocigledno nedostaje, Vranes ocajan veceras, sto puta je promasio nemoguce...Robertsa isto ne ide, samo se zabija i hoce na silu...izgleda nikad nije cuo za termin povratan pas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve standardno za Partizan, protiv ovih pacera igramo kao provincijska ekipa, koja na strani ne moze vola ubosti...fascinantno je kako smo ocajno sutirali...Isto tako je fascinantno kako kad god imamo priliku da sve mirno zavrsimo, to nikad nismo znali iskoristiti...Ova sabanska ekipa je bila trela da ih lagano dobijemo 10-15 razlike...

Bice odlucujuca kuci protiv Panatinaikosa, to ako izgubimo, do vidjenja za ovu godinu...

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maric ocigledno nedostaje, Vranes ocajan veceras, sto puta je promasio nemoguce...Robertsa isto ne ide, samo se zabija i hoce na silu...izgleda nikad nije cuo za termin povratan pas...

:da:

strasno mnogo los sut

ali mozemo da prodjemo ima nade ako ih ovde dobijemo kao sto smo one Litvance

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi prolazimo samo ako kuci dobijemo Pao, a ovaj put ce to tesko biti...ima da nas sudije sakate, njima ce goriti...a lepo smo veceras mogli pobediti(ovi su isto bili ocajni) pa bi pobeda protiv Marusija kuci bila dovoljna za prolaz...ali ne bi to bio Partizan kad sve ne bi zakomplikovao...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kad oni nas u prvoj cetvrtini napune i povedu 15 razlike, to je bruka...kao da smo jeli bunike, guce se lopte, promasuju ziceri, sut niko da ubide, kao da su pali sa marsa...Tako je to kad se digne euforija, kao da smo pobednici pre mece...onda nista ne uradimo...po stoti put se to ponovilo...Bamberg, Orlean, sad Marusi...Ajde da su ovi nesto odigrali, nego su i oni bili losi, kao basketaska ekipa, to bi sa normalnom igrom, trebalo da se odvali 10-15 razlike bez problema...

I sve sam znao, i opet se nerviram, jebem ti budalu...

Krivo mi samo sto nisam dao radniku da mi u kladionici uplati 1000 din na Marusi, a hteo sam...to su najsigurnije pare, na zalost...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, da nismo veceras bili ocajni, da smo pobedili, uz vecerasnji poraz PAo, nama bi pobeda u Pioniru nad Marusijem garantovala prolaz...ali ne moze Partizan da iskoristi lako sansu pa to ti je..

 

Bilo bi sjano kad bi Pao izgubio kuci od Barse, a mi pobedili sa vise od 8 razlike Marusi, tada gotovo sigurno idemo dalje...

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma, bre, pada pao u pioniru za prolaz. :da:

 

Pre dve godine jeste Pao pao u Pioniru za prolaz...jako tesko se dva slicna scenarija ponove...na zalost...

Ako Pao izgubi kuci od Barse a mi dobijemo Marusi vise od 8 razlike, to je odlicno za nas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto sve ide neocekivano, Pao ce da dobije barsu, a mi cemo po starom obicaju da odigramo ono sto niko ne ocekuje, sto znaci da nikako nece biti lagana pobeda za nas, kako se svi nadaju...kamo srece da gresim. Ocigledno je da kad igramo bez pritiska, igramo odlicno, cim se postavi imperativ, svi se odseku i ne mogu vola ubosti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...