Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

1. Ko je zabranio Vladi da trazi tajmaute? Jebote, dok nas gaze u prvoj, covek samo nemo gleda, kao da treba neko umesto njega da reaguje...

2. Ko je zabranio Jawai-u da skace? OK, imao je losije vece sve u svemu, ali potpuno nepokretan u vise navrata...

3. Ko je zabranio Lajafetu da igra odbranu? U stvari...kad ce neko da mu kaze da ne igra street-basket nego kosarku? U pizdu mateirnu, napuni nas neki jebeni Pargo zahvaljujuci ovom nesposobnom debilu...

 

Jedine svetle tacke Lucic i Katic. Katic sasvim pristojno se nosio sa Sofom i zamenio Jawaia koji bese siv k'o i vecina. Apropo Lucica, ne znam zasto Vlada isto tako ne da malo minuta i Jaramazu i Mitrovicu, a i Klobucaru. Siguran sam da ne mogu naneti vise stete nego sto je nanose Pera i Kecman. Zivi bili, legende ostali, ali ocigledno je da ne mozemo i ove sezone tol'ko da se oslanjamo na njih. Hell, na Peru nikada ni nismo, a Dule...ne znam koj' mu je, ne zna vise ni da doda kako treba.

 

Lose vece, blah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije Makabi toliko jak koliko je Partizan slab trenutno. Ocekivala sam zescu igru u onih 5 minuta pred kraj kada su ovi imali 4-5 igraca sa po 4 licne. Partizan je imao kratko neku inicijativu, no...    

 

I poruka za Vladu: DAJ KLOBUCARU DA IGRA VISE, MAJKU MU.  :cool:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I po hiljaditi put, primamo na kretenski nacin kos u poslednjim sekundama,neverovatno...

Katicu, jebem ti celu familiju, balvane retardirani...sam i ne moze zicer da pogodi...i treba sad da izgubimo...

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo za Gista i celokupnu unutrasnju igru , Dzavai solidan , Katic takodje , Veseli jos malo da poradi na bacanjima i to je to . Lafajet se josh ne snalazi , ali u kompletu igra je mnogo bolja , Klobucar malo vise igrao to je dobro.

 

Da sam mogao da biram pre bih izabrao ovu pobedu nego protiv Makabija .

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebiga ovo je jednostavno moralo da se dobije ako Partizan hoce dalje, jer ovi su stvarno krs ekipa, mislim imaju dobre pojedince ali igra im je nula...nego onaj nesrecni Videnov igra tamo hehehehe...Partizan po meni nije ni blizu onog iz prosle godine, ne znam, mislim da vam fali bolji plej, onaj Lafajet je skroz los, los u odbrani, los u napadu, sut katastrofalan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Полако долазе ствари на своје место. Екипа све сигурнија...једино мало сметају Лафајетови нерезонски шутеви, али се све да заборавити после добрих асистенција. :bigblue:

 

Жалгирис изгледа добија у Шпанији. Јбг...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...