Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Мене више нервира мајмунисање Радуљице. Човека треба шамарати приликом сваког уласка у игру. Умислио да је најбољи кошаркаш на свету, пичка му материна умишљена. Како мрзим такве људе што помисле да је цео свет њихов.

 

:da:

 

inace, sticem utisak da je vlada trener - marioneta (menadzera).

nije on za vodjenje utakmica, lepse bi bilo da radi samo ono sto najbolje zna da radi, individualni trening sa igracima i te stvari.

 

jeste efes napravio dream team ove godine, ali opet... sve je nekako haoticno ispalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesu ga pljuvali, ali je pre utakmice dobio aplauz. sta treba da rade, da navijaju za njega? gluposti. uostalom, procitajte savanovu izjavu i sta je rekao na sve to.

 

uzgred, kuruze, ne mogu da verujem da se nekome svidja njegov humor. meni je on retko antipatican lik.

 

edit: evo izjave.

 

"Ja sam dobio veliki aplauz pre početka utakmice i za mene je to merilo. Kada se utakmica zahukta i kad su emocije u pitanju, normalno da ne očekujem da mi kažu 'Uuu, Savane, majstore, dao si nam koš!' Hvala navijačima Partizana što su me pozdravili, iako nikada nisam igrao za njihov tim"
Edited by Grob Bez Dna

Share this post


Link to post
Share on other sites

prozivali su svojevremeno i saleta djordjevica dok je igrao za barselonu, ne znam sta se cudite. to je sve normalno.

 

nego, zivimo u doba ekspanzije interneta pa se malo ide i na kartu senzacionalizma. mislim, deca od 10-11 godina vise satima na fejsbuku, sta tu ima dalje da se prica.

 

eto manevarskog prostora za senzacionalne vesti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav car , sabancina obicna , svako ko kaze drugacije nema veze sa Partizanom , nego je obican ciganski isprdak .

Covek promasi zicer kad igra za reprezentaciju , usere celu ekipu , a kad igra za osmanlije protiv srpskog sampiona kida kako igra , potpuno isto govno kao Nole .

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Trne

pa jeste normalno, covek im je tada u pioniru nabio 39 poena. svi su oni profesionalci, shvatite to.

 

cak i kada igraju za reprezentaciju oni imaju neku racunicu. 90% njih. jedino sto ih u tom slucaju malo vise rade emocije. samo su novicki i parker izuzetak, i jos mali broj njih...

 

kapitalizam stvara surove profesionalce i, na svu srecu, ti daje pravo da sa tribina pljujes koga hoces. onako, za kompenzaciju.

Edited by vudurinator

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto,mozda je i tebi normalno...nek im je nabio 109...ja sam nesto slabo video da se zvizdi nasim igracima...to je seljacenje,neprihvatanje da je neko bolji...al dobro,svako ima svoju koncepciju...i ne kazem ja da je on povredjen zbog toga,boli njega kurac sta su oni srali...stvar je u tome da ja smatram da je kretenski prozivati nekog svog samo zato sto je bolji...za strance me zaboli tuki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas tako, njih boli kurac za psovke i nemilosrdno trpaju koseve braneci boje kluba koji ih hlebom hrani. i upamtite, uvek ce u stampi za svaki klub za koji budu potpisali ugovor pricati sve naj, u superlativu. njima prozivke ne smetaju, stavise, imaju razumevanja za navijace jer je reakcija navijaca sasvim logicna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...