Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Ту је Рашко. :rockdevil:

 

Јбг, нагледаћемо се ове сезоне сличних ситуација кад је Радуљица у питању. Дечко је дијабола и ту нема поправке. Можда би и било нешто од њега кад би остао бар 4 сезоне у Партизану. :bigblue: Рашко направи фаул, убије бога у њему, али лежерно подигне руку.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gubimo, ne mozemo uvek dobiti neizvesnu zavrsnicu, plus sto kod nas mora sve da se resi u poslednjem kolu.

 

Katic se bori kao lav ali je drvo koje je supertalenat da promasi zicer...i onda dobijemo u kontri trojku i dodatno bacanje, pa to samo mi kreteni mozemo, jebem vam sve po spisku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo Partizan, znaci obavezno gubimo od najslabije ekipe u grupi, to je tradicija vec godinama.

 

Vise puta dokazivano.

 

Jebiga, bas sam se bio pomirio pre meca da gubimo, i tako i bi. Opet nas ubija treca cetvrtina...

 

Nista, nerviranje u poslednjem kolu rezervisano :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato sto andjusic ne igra vise. dragan je koristan igrac (samo to) i treba ga imati, ali nikako da bude prva dvojka. 10-15min i dosta.

 

nisam ni ocekivao da dobijemo. preganjali se ili ne, udje kerol, veze par trojki i ubije ekipu.

 

Ovo je kriminal što Law igra.

 

ja ne znam sta je s njim. pera objasnio kako se igra. ona trojka uz faul je majstorija.

Edited by Grob Bez Dna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Рашко поново показао да је доктор за умишљеног говнара Радуљицу.

Ти си први центар Катићу.

 

Играћемо ок кошарку кад Јовановић стисне муда и грбавог Милосављевића забије на клупу, а Радуљицу отера. Оно што Радуљица игра, то се може наћи и у Слоги, ОКК Београду.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...