Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Meni je prosto neshvatljivo da Partizan ovako failuje u Evroligi, a Olimpija rastura. Jes' da su izgubili, ali jedva, i nije im prvi put. Tu istu Olimpiju Partizan je glatko dobio u Beogradu, a jesenas u Ljubljani ispustio pobedu. Kako je onda moguće da njima ide u Evroligi, a Partizanu ne ide? U čemu je problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја ценим да је пола до тренера, а пола до екипе. Још увек није успостављена хемија између играча и тренера. Екипа фино отвори утакмицу и онда крене да пада. Тренер је тај који треба да је тргне.

Други разлог је Миленко навео.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šarenac je rekao Rakočević čeka Koštunicu da mu napravi blok umesto Raduljicu. :haha:

 

Оплаках. :haha:

 

Иначе, свака част Ракочу. Колико пута треба да докаже да немамо бољег бека за репрезентацију?

 

 

Мени омиљени кошаркаш,много ми је жао што не игра за репрезентацију.

Гробари сморили.Јебе ми се и за Уроша и за ове кретене што су убили Татона.Какве то јебене везе има са Звездом или Партизаном.Сере ми се од тога.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sportsko novinarstvo i RTS - citiram - 'Макаби је утакмицу у Нокиа Арени добио већ у првим минутима, пошто су Израелци повели са 7:0 и решили утакмицу.'

 

Ovo je kao basketica, pa kad povedeš 6:0 pobedio si pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što bi neko zvao Rakočevića u reprezentaciju, ili bilo kog drugog isluženog matorca, kad smo od mladih igrača sastavili tim koji rastura? Može on biti ne znam koliko dobar individualno, ali to nije garancija da će se uklopiti u koncepciju ekipe, koja je stabilizovano posle niza godina. Imali su i Rakočević i mnogi drugi šansu, ali su u to vreme sa našom reprezentacijom druge ekipe brisale patos.

 

Sportsko novinarstvo i RTS - citiram - 'Макаби је утакмицу у Нокиа Арени добио већ у првим минутима, пошто су Израелци повели са 7:0 и решили утакмицу.'

 

Ovo je kao basketica, pa kad povedeš 6:0 pobedio si pivopije.gif

 

Zamisli da je bilo 10:2, šta bi tek pisali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зато што немамо бека. Теодосић не може све сам на спољним позицијама.

Трипковић јесте одличан шутар, али цела екипа мора да се покида да му направи позицију за шут.

Ракоч јесте иритантан играч, али је комплетан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što bi neko zvao Rakočevića u reprezentaciju, ili bilo kog drugog isluženog matorca, kad smo od mladih igrača sastavili tim koji rastura? Može on biti ne znam koliko dobar individualno, ali to nije garancija da će se uklopiti u koncepciju ekipe, koja je stabilizovano posle niza godina. Imali su i Rakočević i mnogi drugi šansu, ali su u to vreme sa našom reprezentacijom druge ekipe brisale patos.

 

 

 

Zamisli da je bilo 10:2, šta bi tek pisali.

 

 

Ислужен?Како ислужен мајку му,кад игра одлично?Ок,стоји да се можда не би уклопио у концепцију.Ја лично мислим да би се уклопио,ал' ја сам субјективан. :bigblue: На бековима имамо Тепића који је добар у одбрани али у нападу се распада,као и онај шабан из Хемофарма и Паунић.На СП Теодосић је имао подршку пре свега Рашића,а ја чисто сумњам да ће он моћи више икад да одигра на оном нивоу.Трипковић је добар,али много непоуздан,плус што он одбрану уопште и не игра.Треба нам бек,а Ракочевић је већ годинама у одличној форми тако да...

И да,и мени паде на памет 10:2 епизода. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest da sam govorio da govno vise ne treba u repki , ali menjam misljenje , rakocevic bi igrao u svakom timu sem SAD-a , objektivno nash najbolji plej-bek , i mislim da je dosta sazreo kao igrac , a pogotovo kod Ivkovica bi igrao timski , morao bi , pa pogledajte Teodosica , prosle sezone je jebao kevu , sad je prakticno u senci Spanulisa i Olimpijakos kida . Zamislite ekipu u kojoj su Teodosic,Rakocevic , Krstic,Milicic , Velickovic , Savanovic ,Bjelica,Keselj,Tripko,Macvan ... realno najbolji tim sveta posle SAD-a .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i za Miličića, ne znam što ga kuju u zvezde. Jedino po čemu ja pamtim njegove nastupe u reprezentaciji je kad je psovao sudije onaj put. Što se bekova tiče, mislim da je Rašićeva uloga na svetskom prvenstvu bila sasvim OK. Pa onda Milosavljević, igra sve bolje, ponekad imam utisak da on vadi Partizan u trenucima kada se sve raspada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Glupo je vraćati Rakočevića kad bi igrao dve godine za reprezentaciju i onda bi neko mlađi mora da se uklapa. Za dve godine ovaj sadašnji tim će biti potpuno kompaktan, Rakočević ma koliko je dobar bi samo pokvario to.

 

 

 

Inače, slika je urnebes :haha:

act_ratko_varda.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па ја сад нешто и не видим неку младу двојку која би могла врхунски да одигра за репрезентацију у следеће 2 године.

 

http://www.youtube.com/watch?v=4XJ4wjT08ig

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno ni jedan mlad i donekle afirmisan na poziciji 1 i 2 igrac nema pravi skolski skok sut , sto je neophodno za vrsnog sutera . Milosavljevic ima smisla za kosarku ali mislim da nije kalibar za velike domete,kazu da je mali Bogdan Bogdanovic extra klasa videcemo sledece godine nadam se . Sto se mene tice nikakav problem za Rakocevica nema , ako ga Duda uklopi u sistem ,uz Tripkovica najlepsi skok sut u reprezentaciji .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miličić je izgleda mućnuo malo glavom, počeo da razmišlja i da igra, umesto da živi od slave prvog pika na draftu. Ako je prestao da bude klinac, verovatno bi se odazvao pozivu u reprezentaciju. Jbt ne da imamo igrača, a reprezentacija nikako da se skupi kako treba.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...