Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Rasic , Velickovic i Tepic odlicni , ali zasto moraju da kidaju zivce oko bednog prenosenja lopte, ovakve greske bi malo ozbiljnija ekipa kaznila , ipak vazna je pobeda.

 

Vujanic i Drobnjak odigrali za nas :pivopije: .

 

Steta samo sto je Panionios pobedio .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чек, маните се овога, коментаришите фудбал.

Partizan prvi, zljezda treca sa 8 bodova zaostatka...

Partizan igrao Ligu uefa, zljezda ispala u kvalifikacijama...to je komentar, same cinjenice...

Partizan jos zelen za Evropu, cigani bolje da cute jer su jos gori...sta vise reci...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste da navijam za Zvezdu, ali onaj Tripko me je takoiznervirao danas. Ma treba Dule da ga posalje na kalenje u Cacak ili neki klub tog ranga. Kako je ocajno odigrao, gubi lopte u odsudnim momentima i jos se kezi kao neki retard. Cudi me da ga Dule jos uvek nije sutnuo iz tima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste da navijam za Zvezdu, ali onaj Tripko me je takoiznervirao danas. Ma treba Dule da ga posalje na kalenje u Cacak ili neki klub tog ranga. Kako je ocajno odigrao, gubi lopte u odsudnim momentima i jos se kezi kao neki retard. Cudi me da ga Dule jos uvek nije sutnuo iz tima

 

 

E druze ti onda srcem navijas za srpski klub i svaka ti cast za to.

Tripko je Duletov pulen,mezimce.To svi znaju.Tepic je danas takodje mnogo podbacio (izvadise ga ona dva bacanja na kraju) a imao je vecu minutazu od Tripkovica.Veliki kredit ima za sutiranje a promasuje,cim ga udvoje zbuni se i gubi loptu.Izgleda da je mlad i plasljiv.Kad je konacno pogodio trojku i Dule se krstio.Rasicu svaka cast za ovu partiju,maltene bez greske (mislim da je promasio samo ono dodatno).Ceda Vitkovac je tata,kukao sam 5 godina da ga dovedu u Partizan,jos kad je u zvezdi grejao klupu.Zagor zna za to pa neka potvrdi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice partizan ovo je bilo biti ili ne biti jer sad iamju 3 kao i panionios i real tako da moze tu svashta biti samo treba da poprave igru na stranu,ali sto neko kaze ne moze a da se ne kidfaju zivcina ovakve meceve.taman mi je laknulo posle one namjerne licne vujanica i prednost od 9 razlike i oni zamalo da useru to.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 kolo :

 

CSKA - Panionios

Efes - Milano

Real - Partizan

 

 

8 kolo :

 

CSKA - Real

Milano - Partizan

Panionios - Efes

 

9 kolo :

 

Efes - CSKA

Partizan- Panionios

Milano - Real

 

1o .kolo:

 

Real - Efes

Panionios - Milano

CSKA - Partizan

 

Evo rasporeda bice cupavo...

 

1. po meni najrealniji slucaj : Ako Panionios dobije preostale 2 utakmice (protiv Milana i Efesa) , sto je realno ide dalje , u tom slucaju Efes ce mozda dobiti maximalno 2 utakmice , (protiv Milana i CSKA na svom terenu ) , Partizan dobija Panionios a gubi od ostalih , poredak je da ispadaju Milano i Efes (Milano treba da izgubi od Reala) .

 

2. slucaj : ako Milano dobije na strani Panionios , Efes i kuci Partizan , Efes automatski ispada jer bi bilo naucna fantastika da dobije Real,CSKA i Panionios , u tom slucaju Partizan ide dalje ako dobije Panionios sa 6 razlike.

 

Sve u svemu kombinacija je mnogo , mislim da je najbolje da u sledecem kolu izgube Panionios i Milano i ako Partizan dobije Panionios sa + 6 , ide dalje srpski predstavnik . Da to bi bilo to.

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Real nije tol'ko jak ove sezone, ali ipak, tekma u gostima, jos na spanish grounds...imam nadu, ali bolje da se ne nerviram, nadam se pre svega pravednom sudijskom kriterijumu :da: Ostali rezultati su fini, i ako izgubimo, ostajemo treci.

 

Inacer, cekam Tau +19 protiv Olimpije i Montepaski da bije sa manje od 23 Zalgiris, CSKA i Cibona mi vec prosli :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...