Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Evo, vrnuh se iz Pionira, osecam se kao posle nekog mnogo, mnogo dobro koncerta! :D

 

Znachi, kako sam pizdeo u prvom poluvremenu..kad je bilo -23, okrenuo sam ledja, ali me zimmer okrenu nazad :) Uzasno je bilo..mi se ispucavasmo, slabo reshavasmo zonu, a oni kako su shutali ono nije bilo normalno! Sve jebeno ulazilo! Jedini plusevi ishli na borbenog Chedu i Tepica. Navijanje trajalo i trajalo, tu nema shta.. Ali sa malo nade se okrenuh drugom poluvremenu. Ali, shta reci, 21 primljen poen za drugo poluvreme XD Jedini koji me je izbacivao iz takta je Uros koji ne znam za sta ga je Dule onoliko drzao na parketu!!! 2/9 je shutao, to sam u brojao bem ga usta, josh kad je onu kontru zajebao prekipelo je..'fala kurcu od tada ga Dule nije nesto vracao. Ali man of the match - Lasme! Skokovi u napadu, 3 banane.. Tepic ubacio kad treba i na kraju Velichkovic zabiberio.

 

Prelepa pobeda. Izgubih zivaca kilo, ali sada se osecam..uhhhhhh

Share this post


Link to post
Share on other sites

''Људи моји, па да ли је то могуће!'' :D

 

ПРЕОКРЕТ СЕЗОНЕ!

 

Капа доле лоптици скочици - Лазмеу и мудром Витковцу.

 

Утакмица за памћење, ба!

 

basketball.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па да, Маринос ... кад окачи патичке о клин (а то ће верујем бити ускоро) одлази шабан у Маринце.

 

Исправка: ДУПЛО је продана душа!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пих, ја са другарицама каткад пратим утакмице ... од ЛШ до ЕЛ. :mhihi:

 

Једино с' девојком нисам могао, па смо се често сваџали. :smoke:

 

Парни ваљак меље ли меље, него шта!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

super je bila utakmica.ja i tata kad smo vidjeli -23 rekli smo da necemo ni da je gledamo ali posle me zove tata da dodjem da gledam jer partizan vodi i nisam mogao da vjerujem,odlicna zavrsnica i veoma vazna pobjeda,+ 5 na kraju,moze odlucivati i ta kos razlika pa je dobro sto je i toliko.protiv koga u sledece kolo igramo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam i ja na tekmi... u onom najvatrenijem delu... i video sam Frubija... :) odusevio sam se... :) Inace, utakmica je kao i obicno srceparajuca... kolko god da je slab ili jak protivnik, Partizan ce uci u neizvesnu zavrsnicu... umrecu... al neka... vazno da pobedjujemo... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ona griva i visina njegova, teško da mogu da ostanu neprimećene.

 

Verujem da je, ni kriv ni dužan, bio centralna figura večeri ( posle Lazmea).

Završi se tekma, mlade metalčice prilaze mu za legacy autogram ... Frubiša se smeška, jer zna da će omasti riđkastu grivu.

Dok Vraneš cmizdri, jbg nije zaslužio.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cibona se namerila na crveno-bele ekipe u poslednje vreme :)

 

Nego, lepe vesti su da su opet izvadjeni (ili ih uveliko vade, kako vec) novi pasoshi igrachima.. Ali shta su oni trazili u privatnom stanu i shto nisu chuvani lepo u klubu meni nije jasno :)

 

Aywayz, gledam nam sad raspored..jebeno, ne znam zasto nije prosto napravljeno jedna tekma away jedna home, ovako mi 3 od zadnje 4 igramo u gostima :/ Plus zadnja u Rusiji..haha, joj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...