Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

ok, sad me pljujte, ali su i sudije imale veliki udeo u porazu.prvo, 4. i 5. faul lazmeu, zasto?dve ciste banane.drugo, planinic kos i faul uz novicin faul, a?trece, velickovic daje kos u kontri izmedju trojice, nema faula...ima jos situacija...ne mogu sad da razmisljam o tome...naravno, imali smo 3 suta za pobedu...jbg, vratice se u 1/4 finala...

 

Nije htelo, pa Bog...i ona trojka kad je sutnuo Tepic, vrpoljila se, oce da udje - nece, i izadje kurva...nije nam bio naklonjen onaj kos...a i one prodane duse od sudija, mamu im jebem, proterati u Burukinu Faso

 

tad sam otresao casu od pod...nece, pa nece.majku joj jebem!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd da se ne lazemo , sudije su ok bile , svirale su nekad i na stetu CSKA , prodor ,cini mi se Tepica ili Rasica , kad je bilo dodatno bacanje , a faul ocigledno na prvom koraku ,. ..dozvoljavale su grubu igru i to je dobro za Partizan , po meni potpuno fer i korektna utakmica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tad sam otresao casu od pod...nece, pa nece.majku joj jebem!!!!!!

 

Шаренац је тада урлао: ''Лопта је плесала по обручу, јаој!''

 

Трипко, иначе, имао 2 фес тројке - од којих је она друга се на волшебан начин завршила успешно.

На крају је ипак укакио, дечко кризира. Можда му је био-ритам лош, или му је девојчица раскинула, ко ће га знати.

Жена што може да зајебе човека/играча - нико не може!!!

 

ЦСКА је у једном тренутку заиста бриљантно играо зонску одбарну, чврсто., широко развучену.

Тада смо и имали оне исхитрене, уплашене покушаје тројки.

 

Уклети, почетак сезоне, кажем ја ... биће боље, верујем. Мора да буде, укомпоноваће се временом већ некако ...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

86 % uspešnosti slobodnih bacanja kod CSKA, eto.

 

Ja sam bio utripovan do onih zadnjih njihovih bacanja da nijedno nisu promashili :) Shutashe ki ludi.

 

Aaa...how do you spell gre'ota? :D

 

Ode mi josh pola zivota u drugom poluvremenu... tvrdo ki na noshu beshe..

 

Jedna. Prokleta. Lopta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd da se ne lazemo , sudije su ok bile , svirale su nekad i na stetu CSKA , prodor ,cini mi se Tepica ili Rasica , kad je bilo dodatno bacanje , a faul ocigledno na prvom koraku ,. ..dozvoljavale su grubu igru i to je dobro za Partizan , po meni potpuno fer i korektna utakmica.

 

pravila su promenjena, sad se priznaje kos i kad je faul na prvom koraku. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шаренац је тада урлао: ''Лопта је плесала по обручу, јаој!''

 

Трипко, иначе, имао 2 фес тројке - од којих је она друга се на волшебан начин завршила успешно.

На крају је ипак укакио, дечко кризира. Можда му је био-ритам лош, или му је девојчица раскинула, ко ће га знати.

Жена што може да зајебе човека/играча - нико не може!!!

 

E odushevih se kada sam vidoe da Sharenac prenosio, mora da odgledam reprizu na TVu heh..ili, bolje ne X]

 

Tripko celo prvo poluvreme ne moze jadan da se izvuche, ali sa one dve trojke je zapalio halu!

 

jebes ti to sve kad oni promase 8 bacanja, aj za Vranesa i da razumes, ali bre Velickovic, Rasic, pa onaj Veseli kad jedva do kosa dobaci... bruka..

 

Ja Veselom nemam shta da prigovorim..mlad je i zadrhta mu ruka..jebiga. Bio je vrlo koristan vecheras, najbolji skakach na tekmi bre! Otpishite Straleta, make room for Jan! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vranes je umobolnik, kako mi ide na zivce jbt. Ne znam ali totalno mi je nelogicno i glupo kako je Lasme napravio 5. faul, tek je usao sa klupe, napomenuto mu je da pripazi na licne greske i on se opet zalece ko majmuncina na onog lika. Glupost koja nas je mozda kostala i pobede.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...