Jump to content

Opšta tema


Recommended Posts

Inače, volio bih da i Vučić i Jorgovanka Tabaković izađu iz SRS-a sada kada je Nikloić otišao.

 

EDIT: Tačnije, ne da odu, već da podnesu ostavke na funkcije. Baš me zanima kako će se ovo odvijati.

Edited by Thule

Share this post


Link to post
Share on other sites

@thule

 

mislis da se stave na tominu stranu?

 

da, i ja sam primetio da vucic nije pomenut kada su nabrajani funkcioneri koji su na seseljevoj strani, to verovatno znaci da je u tominoj struji. ili to ili da se lomi...

 

usput, meni licno je vucic jedan od odvratnijih likova cak i u srs, tako da bih mozda vise voleo da ostane sa seseljom.

zapravo, vucic mi je verovatno najantipaticniji politicar u srbiji.

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se mene tiče tri najpozitivnije osobe u SRS su (bili) Maja Gojković, Toma i Jorgovanka Tabaković.

 

Vučić je sigurno u Tominoj struji, zato i čekam da vidim šta će se desiti. Ne mogu reći da mi je Vučić baš simpatičan, ali sam ga u par navrata uhvatio na TV-u kada je počeo da se ponaša kao običan čovjek, tj nije pjenio, a nije ni dostizao Zen. Zapanjujuća transformacija, stvarno :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

usput, meni licno je vucic jedan od odvratnijih likova cak i u srs, tako da bih mozda vise voleo da ostane sa seseljom.

zapravo, vucic mi je verovatno najantipaticniji politicar u srbiji.

Isto.

Mnogo je neprirodan Vučić.

Vidi se da ima introvertan karakter, a ovamo galami i vidi se da to radi na silu, pa sve to skupa sa usiljenim osmesima.

I kopira Šešelja, čak i gestikulacijom.

 

 

 

Btw. Šta je ovo?

Došli Toma i Verica na yu metal? :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aleksandar "Dokaz" Vučić :). Kako neka afera ispliva tako se Vučić pojavi na TV-u mašući papirima, odnosno dokazima :).

E sad, kažem, vidjeh ga u napr navrata u normalnom izdanju. Daleko od toga da je to bilo tokom čitave emisije, svega minut do dva. Da li je to napad lucidnosti ili nešto drugo, tek tada shvatiš da može Vučić biti i prihvatljiv. A da kopira Šešelja, pa ne bih baš rekao. Šešeljeve gesikulacije i način govora niko nema. I ne, ne mislim na slovo "r" :).

 

Btw. Šta je ovo?

Došli Toma i Verica na yu metal? :) :) :)

Svako svoju struju da zastupa :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aleksandar "Dokaz" Vučić :). Kako neka afera ispliva tako se Vučić pojavi na TV-u mašući papirima, odnosno dokazima :).

E sad, kažem, vidjeh ga u napr navrata u normalnom izdanju. Daleko od toga da je to bilo tokom čitave emisije, svega minut do dva. Da li je to napad lucidnosti ili nešto drugo, tek tada shvatiš da može Vučić biti i prihvatljiv. A da kopira Šešelja, pa ne bih baš rekao. Šešeljeve gesikulacije i način govora niko nema. I ne, ne mislim na slovo "r" :).

 

 

Svako svoju struju da zastupa :).

 

tako je...ja sam necro struja

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šešeljeve gestikulacije i način govora se maksimalno trudi da kopira Nataša Jovanović. :da:

I dok Šeki nije otiš'o u den Haag, stalno se gurkala u skupštini pored njega.

Tada sam se tripovao da mu je bila švalerka.

 

 

ma taj je pojebo ceo zenski kadar u stranci+Vjericu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šešeljeve gestikulacije i način govora se maksimalno trudi da kopira Nataša Jovanović. :da:

I dok Šeki nije otiš'o u den Haag, stalno se gurkala u skupštini pored njega.

Tada sam se tripovao da mu je bila švalerka.

 

mrnjao..pa zgodna je, nije da nije. Mada mislim da se najbolje *censored* gdja Radeta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim lozite se na tu natasu i stvarno ne kapiram u kom ste fazonu, znaci ne bi je dirao ni bacacem plamena jebote.

 

stvar ukusa, naravno.

 

mislim, stvarno nije zbog toga sto je politicka neistomisljenica :) , evo, maji gojkovic iz mladjih dana ne bih oprostio samo tako...

ima jos jedna dobra riba u srs, talijan se preziva, mislim da je ime elena ili tako nesto, ali nije toliko eksponirana, mozda cak vise i nije u stranci, ne znam, dugo nisam cuo nista o njoj...

 

edit

 

021.jpg

 

sad sam malo guglovao, bila je urednik "velike srbije" (tj. mozda je i dalje, nisam skapirao) i narodni je poslanik u trenutnom sazivu..

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima jos jedna dobra riba u srs, talijan se preziva, mislim da je ime elena ili tako nesto, ali nije toliko eksponirana, mozda cak vise i nije u stranci, ne znam, dugo nisam cuo nista o njoj...

Misliš ova?

0410.jpg

 

Nataša Jovanović je grob, ali zato što ima siseeee.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, dobra je i ona iz Nove Srbije, kao neka teska pravoslavka a garantujem da je perverzna do bola. mrnjao

 

uh, ona matorka, znam, plava kratka kosa, mislim da je psiholog po zanimanju, aleksandra jankovic ili tako nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...