Jump to content

Opšta tema


Recommended Posts

Guest Bata Životinja
Zato što nema ničeg specijalnog ni u tome da budeš Srbin ni u tome da budeš jedinstven.

 

 

Biti Srbin je, matematički gledano, 700 puta specijalnije od ''biti čovjek i individua''. Jedno 300 puta specijalnije od biti muškarac ili žena. Oko 40 puta specijalnije od biti Amerikanac. Uzmi digitron.

 

Da, vi ćete biti specijalni tek kad obrišete sve differentie specifice, e onda ćete biti specijalni. Od specijalnog odjeljenja u osnovnoj školi pa do specijalnog pomfrit boya u McDonaldsu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sada citam neki intervju sa Muharemom Serbezovskim i lik u intervjuima istice kako ce da dobije nobelovu nagradu.Jau ako mu stvarno daju nobelovu nagradu to bi bilo jako lepo onda bi te godine nobelova nagrada za knjizevnost mogla da se dodeljuje ispod satora gde se vrte peceni volovi i igra po stolovima a muharem umesto govora na dodeli nobelove nagrade moze da otpeva seriju hitova "sine moj","prokleta je amerika","ramo ramo druze moj","hatidza","Fatima","Matika","tugo golema".... http://www.youtube.com/watch?v=J-g3N6TXn8M

 

ne zezam se muharem sebrezovski stvarno misli da ce dobiti nobelovu nagradu!!

 

muharem_serbezovski.jpg

 

 

lik nije normalan umruo sam od smeha kada sam citao njegov intervju mnogo je dobar http://www.bhdani.com/arhiva/249/t24910.shtml

 

 

procitajte ako vas ne mrzi i evo nekih najboljih delova

 

"Najveća stvar kod Cigana je da kod nas nema glupih ljudi"

 

"Imam osjećaj da bi naša sirotinja, ciganska, mogla dati strašne advokate"

 

"Ne može čovjek po jednom susretu suditi drugog, ali meni se učinilo da je Gadafi pozitivan covek. Koliko moj životinjski instinkt govori - a poznato je da ga Cigani imaju jer najbrže bježe od neke nevolje, i kad je negdje neki rat, oni ga osjete prije drugih - čini mi se da je regularan čovjek."

 

"Neki kritičari su me svrstali u sam vrh, govorili su, da je Lorca živ, da bi se najpohvalnje izrazio o mojoj poeziji."

 

" Sama riječ umjetnost nekako ima ciganski prizvuk i svi Cigani su umjetnici"

 

"Može se reći da sam ja bio taj koji je donio orijental, turski melos, na ove prostore. Donio sam jednu muzičku revoluciju, koja je važna iako nije politička."

 

"Ciganin ne bi prilagodio demokratiji, nego on donosi demokratiju, jer, po meni, Ciganin u prevodu znači demokratija."

 

"Nije se teško baviti politikom. Jednostavno, naučiš 50 terminoloških izraza, vrtiš ih ukrug i nikada ljudima ne odgovoriš direktno. Izetbegović je u svom vladanju primjenjivao taj metod: ostaviš dojam da je sagovornik pametniji od tebe da bi ti mogao da radiš šta hoćeš. Ta je crta je kod Cigana urođena. "

 

"Hitovi su za mene prolazni, jer hit je, po meni, ono što dolazi i nestaje, a moje su pjesme evergreen"

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biti Srbin je, matematički gledano, 700 puta specijalnije od ''biti čovjek i individua''.

 

Eh, da su Srbi zaista suštinski različiti od ostalih 699x toliko ljudi... Govno je govno, u koju god ambalažu da ga upakuješ. Možda je biti Srbin 700 puta specijalnije od biti čovek i individua, ali je 700 puta manje specijalno od biti Čovek i Individua.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, da su Srbi zaista suštinski različiti od ostalih 699x toliko ljudi... Govno je govno, u koju god ambalažu da ga upakuješ. Možda je biti Srbin 700 puta specijalnije od biti čovek i individua, ali je 700 puta manje specijalno od biti Čovek i Individua.

 

 

Uh, nesto je mnogo zajebana ova matematika. :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biti Srbin je, matematički gledano, 700 puta specijalnije od ''biti čovjek i individua''. Jedno 300 puta specijalnije od biti muškarac ili žena. Oko 40 puta specijalnije od biti Amerikanac. Uzmi digitron.

 

Sad ga i ti pretera. A 99% odsto tih likova cije mi citate citiras svo ovo vreme nisu Srbi. Drugo, gde si ti to sve proziveo da bi tako kategoricki tvrdio gornje? Pitanje nije provokativne prirode, hartija trpi svasta a ja sam spreman da slusam doveka. Deder, ispisi mi esej o tim svojim dogodovstinama po svetu posle kojih si zakljucio da je ipak jaka stvar biti Srbin. Ili bar 40 puta jaca od bivanja Amerigosom. No really. Daj neki rezon, majka mu stara.

 

Bas sada citam neki intervju sa Muharemom Serbezovskim i lik u intervjuima istice kako ce da dobije nobelovu nagradu.

 

Izvinjavam se, nemam strpljenja da to pogledam trenutno. Za sta bi Muharem voleo da dobije tu Nobelovu nagradu? Nema tu puno kategorija, a neke naucne radove nije pisao. Za mir onda? Jel' uopste kandidovan? Za koju godinu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
Sad ga i ti pretera. A 99% odsto tih likova cije mi citate citiras svo ovo vreme nisu Srbi. Drugo, gde si ti to sve proziveo da bi tako kategoricki tvrdio gornje? Pitanje nije provokativne prirode, hartija trpi svasta a ja sam spreman da slusam doveka. Deder, ispisi mi esej o tim svojim dogodovstinama po svetu posle kojih si zakljucio da je ipak jaka stvar biti Srbin. Ili bar 40 puta jaca od bivanja Amerigosom. No really. Daj neki rezon, majka mu stara.

 

 

Ja govorim matematički. Specijalnije su prestupne godine od običnih, jer ih ima manje. Valjda je to osnovna definicija specijalnog i jedinstvenog. Srba ima 10 miliona, Amerigosa 400, dakle - Srbi su 40 puta specijalniji i jedinstveniji.

 

E sad, neko može da priča da je kvalitetnije biti AMerigos nego biti Srbin, to je posebna priča i posebna tema, ali nije specijalnije, i to je osnovna matematika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se, nemam strpljenja da to pogledam trenutno. Za sta bi Muharem voleo da dobije tu Nobelovu nagradu? Nema tu puno kategorija, a neke naucne radove nije pisao. Za mir onda? Jel' uopste kandidovan? Za koju godinu?

 

hoce da dobije nobelovu nagradu za knjizevnost za svoje knjige.kaze da ce to biti prvi put u istoriji da ciganin dobije nobelovu nagradu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fuck me! Bolje da odem da procitam neku. Gde to, jelda, ima da se nabavi? Legalno. Nije red da ne platim.

 

neznam ni ja gde moze da se kupi kupio bi ja njegovu knjigu da vidim o cemu se radi.inace ciganske organizacije sirom sveta vrshe pritisak da konacno stave nekog cigana na listu kandidata za nobelovu nagradu,pokusavaju daq proguraju muharema.videcemo sta ce biti.ali znam da ako dobije nobelovu nagradu onda cemo doci u situaciju da kazemo "eno ga dobitnik nobelove nagrade pevau duetu sa sinanom"

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam ni ja gde moze da se kupi kupio bi ja njegovu knjigu da vidim o cemu se radi.inace ciganske organizacije sirom sveta vrshe pritisak da konacno stave nekog cigana na listu kandidata za nobelovu nagradu,pokusavaju daq proguraju muharema.videcemo sta ce biti.ali znam da ako dobije nobelovu nagradu onda cemo doci u situaciju da kazemo "eno ga dobitnik nobelove nagrade pevau duetu sa sinanom"

JEBOTE!

 

Tesho. da li si ti stvaran? I to ne u smislu da li te je neko stvarao, nego jesu li (jesu) ovo tvoji stvarni stavovi?

Odakle si? Gde si? Shta si?

Ako si pravi, moram da te vidim, napijem, kresnem, bilo shta, samo da se uverim da je to pravo....

Razumesh?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

JEBOTE!

 

Tesho. da li si ti stvaran? I to ne u smislu da li te je neko stvarao, nego jesu li (jesu) ovo tvoji stvarni stavovi?

Odakle si? Gde si? Shta si?

Ako si pravi, moram da te vidim, napijem, kresnem, bilo shta, samo da se uverim da je to pravo....

Razumesh?

 

ja postojim i vrlo sam stvaran i to su se uverili mnogi clanovi ovog foruma koji su me upoznali.ako hoces da se uveris da postojim nije problem mozemo jednom do neke kafane.samo mislim da ce to biti tesko posto si ti izgleda sada u rusiji.ali jebiga

Edited by Теша Тешановић

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja postojim i vrlo sam stvaran i to su se uverili mnogi clanovi ovog foruma koji su me upoznali.ako hoces da se uveris da postojim nije problem mozemo jednom do neke kafane.samo mislim da ce to biti tesko posto si ti izgleda sada u rusiji.ali jebiga

i dalje od toga, sinko.

uf,

vidish, sad si me razoruzhao...

ajd' shaljem ti pp, kad naletim a u ovako'm svetu to je vrlo brzo...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

JEBOTE!

 

Tesho. da li si ti stvaran? I to ne u smislu da li te je neko stvarao, nego jesu li (jesu) ovo tvoji stvarni stavovi?

Odakle si? Gde si? Shta si?

Ako si pravi, moram da te vidim, napijem, kresnem, bilo shta, samo da se uverim da je to pravo....

Razumesh?

 

Stvaran je, imam ja sliku sa njim kao dokaz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...