Jump to content

Opšta tema


Recommended Posts

glede Indije i Pakistana/prilike za Kosovo, kh,kh,...Indija je josh uvek trecha muslimanska zemlja na svetu.

 

Indija nije 'muslimanska zemlja' ali je zemlja sa drugim (ne trecim) najvecim brojem muslimanskog zivlja na svetu. Kina je treca (jedva, u sustini, Kina i Indija imaju u milion isti broj muslimanskog zivlja, znaci oko 133 miliona muslimana u svakoj). Ali ni za Kinu niko ne tvrdi da je muslimanska zemlja, ili treca (druga) najveca muslimanska zemlja. It's just wrong. Jerbo je islam tamo manjina. Neverovatna manjina. Neznatna. Procentualno daleko vise Srba bese u Hrvatskoj nego muslimana u Kini ili Indiji. A opet ima ih 266 miliona djuture u obe zemlje. Sto ti je svet.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Indija nije 'muslimanska zemlja' ali je zemlja sa drugim (ne trecim) najvecim brojem muslimanskog zivlja na svetu. Kina je treca (jedva, u sustini, Kina i Indija imaju u milion isti broj muslimanskog zivlja, znaci oko 133 miliona muslimana u svakoj). Ali ni za Kinu niko ne tvrdi da je muslimanska zemlja, ili treca (druga) najveca muslimanska zemlja. It's just wrong. Jerbo je islam tamo manjina. Neverovatna manjina. Neznatna. Procentualno daleko vise Srba bese u Hrvatskoj nego muslimana u Kini ili Indiji. A opet ima ih 266 miliona djuture u obe zemlje. Sto ti je svet.

Jeste, to, loshe se izrazih. Medjutim, dobra su velichina u Utar-Pradeshu ako s' ne varam (ne da mi se guglat').

Mislim da se ne trebash srditi na Gluvog. Nedavno je bio jedan vrlo lep textich iz nekih indijskih novima u Le Diplomatiqueu. I taj lik pricjha o razlici izmedju zhrtava napada u Mumbaju, u hotelu Tadz Mahal i onih na zheleznichkoj stanici. Ove potonje nesretnike glavne TV stanice nisu ni obishle, al' zato ceo dan pushtaju snimke izgorelog nameshtaja u hotelu s' 5 zvezdica.

I chim se pomenu oni sa zheleznichke svi velichaju chuvenu "trpeljivost" kolija i ostalih nizhih kasti al' je zato napad na Hotel radz Mahal napad na simbol Indije i hitna intervencija je neophodna.

Bollocks!

Radz je simbol kinte i mochi. Zeleznichka je simbol Indije.

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da se ne trebash srditi na Gluvog.

 

Naravno. Pa ja sam Gandi u prici, nije on. Nego, jedan je Gandi. Niko nije rekao da su Indijci cvecke. Niti bili, niti danas. Doduse, Indijke su carice, njih obozavam. One rasne.

 

 

 

aishwarya-rai.jpg

 

 

Ne gledaj me tako, ooo...i ne ljubi me vise....

Edited by Kalif nad Kalifama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
Cega se pametan stidi time se budala ponosi. Nisam ni mislio da ce bas kod tebe neki pacifizam da naleti na plodno tlo. Sva sreca pa se ti burazeru nigde nista i ne pitas pa tako ni ovde :pivopije:.

 

 

 

Možda si ti samo glup, ne bih znao, ali ja ću da ponovim: Pošto ti ipak NEMAŠ LIČNOG ISKUSTVA o onome o čemu pričaš, molio bih te da poradiš na tome. Ne moraš meni da ga pošalješ, nađi koga god hoćeš. Prve mačiće u vodu, pa se onda vrati da tražiš novog sina u nekom getu ili gdje već hoćeš i onda furaš Gandi fazon.

 

Koji ti to MORALNI KAPACITET ili AUTORITET imaš da osuđuješ trun u mom oku, a prvi si pobjegao u zemlju Dembeliju? Prvo izvadi deblo iz dupeta, matori. Nemaš nikakvo pravo da me osuđuješ, nemaš lično iskustvo koje je slično tom Indijcu, ali znaš ''šta treba u tom trenutku da se radi'' iako nikad nisi ni doživio taj trenutak. Nikad nisi bio prinuđen ni da praktukuješ taj pacifizam, a ni militarizam. Što se čitave priče tiče ti si najobičniji couch potato philosopher. Iz neke pizde materine amerikanske si našao meni da sudiš o nečemu što nikad nisi doživio, ali si kao mlad drkao na film o Gandiju i to je kao da si svu mudrost svijeta popio. Prije bih rekao da si vesla sisao. POZERAJ. APSTRAKCIJA. BULLSHIT.

 

To se, i ovdje i u Amerigi, zove - HIPOCRYSY. Ali važno je da se ti pitaš. Old fuck se pita.

 

Za tebe sam moralni supermen, matori.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se, i ovdje i u Amerigi, zove - HIPOCRYSY.

 

Da parafraziram Kranga, pošto znam šta će da se desi, svaki post koji se bude odnosio na pogrešan spelling ove reči umesto na temu ću shvatiti kao želju dotičnog korisnika foruma da mi popuši.

 

Izvolite:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto ti ipak NEMAŠ LIČNOG ISKUSTVA o onome o čemu pričaš

 

Nisam nikad nigde ni tvrdio da sam licno bio u Indiji 1947. godine i fajtao se bilo na strani muslimana bilo hindusa.

 

 

Evo po peti sesti put editujem odgovor, jer ne znam vise sta bi napisao. Po celom svetu znaju ko sam ja, gde sam bio, sta sam radio, ali za tebe brate niko ne zna. O cemu mi dalje da pricamo?

Edited by Kalif nad Kalifama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чекај, ти си амбасадор добре воље у свету или шта. :confused:

 

:da: I ne samo dobre volje.

 

Ne znam ko je Sasa Djordjevic, a ako ne znam onda je nebitan :pivopije:. Kao sto je i Srbija i sve sto je srpsko nebitno po svetu. Kalif i njegovi drugari rade na tome da postane bitno. To je posao za ceo zivot.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego Kalife, zasto ako radis na tome da srpsko postane bitno u svetu imas u sred manje-vise srpskog foruma (mozda ima par registrovanih hrvata, slovenaca i ostalih nam komsija) nadimak koji je nesrpski, vec muslimanski, i na avataru anusku shankar? I zasto non stop pricas o Indiji? nadam se da bar na indijskim stvarima i dogadjajima pricas o srbima pa balansiras :math:

Edited by knight

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...