Jump to content

Opšta tema


Recommended Posts

Guest Bata Životinja
Nisam nikad nigde ni tvrdio da sam licno bio u Indiji 1947. godine i fajtao se bilo na strani muslimana bilo hindusa.

 

da, to je poenta mog posta.

 

1. i dalje nastavljaš sa svojim licemjerstvom i jefitnim provokacijama

2. prosto si glup

 

 

jedine dvije opcije.

 

 

 

O opraštanju i traženju novog sina u nekom getu da pričaš kad se desi tebi lično. Inače je prosto licemjerno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego Kalife, zasto ako radis na tome da srpsko postane bitno u svetu imas u sred manje-vise srpskog foruma (mozda ima par registrovanih hrvata, slovenaca i ostalih nam komsija) nadimak koji je nesrpski, vec muslimanski, i na avataru anusku shankar? I zasto non stop pricas o Indiji? nadam se da bar na indijskim stvarima i dogadjajima pricas o srbima pa balansiras :math:

 

Sjajno zapazanje. Sta predlazes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, to je poenta mog posta.

 

1. i dalje nastavljaš sa svojim licemjerstvom i jefitnim provokacijama

2. prosto si glup

 

 

jedine dvije opcije.

 

 

 

O opraštanju i traženju novog sina u nekom getu da pričaš kad se desi tebi lično. Inače je prosto licemjerno.

 

Ni jedno ni drugo.

 

Nisam ja trazio oprost niti trazenje novog sina, niti sam ja bio u indijskom ili muslimanskom getu '47. Gandi je. Alo. Gandi je bio. A nisu mu ubili sina. A ipak je trazio od sunarodnika da oprosti onima koji su mu ubili sina. Gandi je licemer? Posto je to trazio od svog sunarodnika, a njemu licno sina nisu ubili u tom okrsaju. Pazi, ti si prvi covek koji je Gandija nazvao licemerom. Ne mene, ja sam ti prepricao Gandijevu pricu. Indijsku pricu. Muslimansku pricu. Ali si se ti po obicaju nasao pametan, i prvi covek u istoriji Univerzuma koji je iz toga izvikao zakljucak da je Gandi licemeran. Jer, hej, to je licemerje. Mene si optuzio za to licemerje, a meni se to nije ni desilo niti isto propagiram. Ja samo prepricao pricu, istorijsku. Znaci ti mladicu tvrdis da je takvo nesto licemerje, to moramo da utvrdimo, zato insistiram na ovolikom paragrafu. Jer ako ti, jedan jedini lik od kako je sveta i veka tvrdis za Gandija i njegov stav (ili stavove, ali eto ovaj jedan konkretan) da je licemerje, ti ne samo da si potvrdio svoju sopstvenu tezu pod 2. (ali o sebi, i to ovako javno) nego si potvrdio da si zao.

 

Znaci glup I (veliko i) zao. Strasno.

 

Objasni ti to nama kako si ti u pravu a nije Gandi, uvek sam za to da saslusam. Samo nemoj jos dublje da padas u ponor.

 

 

P.S. Tvoji postovi odavno nemaju poentu, samo zajedljive doskocice, uvrede i slicne marifetluke. It's ok with me, ja nemam sa tim nikakav problem nego cisto da znas da ne ocekujem nesto epohalno.

 

 

 

 

P.S. Sto se tice sina, evo ti mali rebus. Recimo da je neka zena bila trudna sa tvojim detetom. I 'ubila' ga (mozda i blizance, ko bi ga znao). Abortirala. Bez tvog znanja. Onda si saznao, posto ste se razisli vec. Oprostos joj. Da li je i to licemerje. Ili bi ja nasao po svetu i sredio je onako kako samo ti znas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

u pravu ste. pokojnik je bio intelekt. Dodik je priuchen. Bio je vrlo sirov. Vrlo.

Trebalo ga videti na pochetku karijere. Kada je ga neki od podlanika SDSa prozivao za troshkove u skupshtini (neshto tipa 16.000 KM mesechno za cveche u skupshtini.

 

Medjutim, odavno sam to rekao negde na ovom forumu. Bash glede Dodika. Dobar Srbin je bogat Srbin. A Dodik je i pre politike bio gazda. BL=Blizu Laktasha i ti fazoni.

(da se razumemo ja sam losh Srbin)

 

Edit- U krajnjem u Srbiji nam je uvek bila tradicija da velichamo svoje najveche tirane, a ubijamo najbolje shto imamo. Josh od Obrenovicha. Malo smo k'o Ruje. Nauchimo da volimo svoje okove...

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam B92 - Poligraf.

 

Ona odvratna Antonela Riha i još neke emisije i uvek se ponašaju kao jebani istražni organi:

- Zašto to ranije javnost nije saznala?

- Zašto to nije bilo transparentno?

- Zašto ste izjavili to i to?

- Zašto ste sakrili od javnosti?

 

...

 

More MARŠ bre u pičku materinu!!! :angry: :angry: :angry:

Treba ih sve pohapsiti ne samo što vode antidržavnu politiku, već i zato što preuzimaju ingerencije nekih državnih institucija. Jebem ti bezobrazluk. I to mi je država.

Bah... :icon_sigh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam te ljude ni emisiju...Licno nemam nista protiv takvog nastupa, mozda samo ljudi nemaju stila. Ko ce biti 'istrazni organ' u demokratskoj drzavi nego novinari. Ameri recimo komandosima resavaju 'problemcice' oko inostranih vlada, ali njihovu je tesko upucati. Medjutim, dohakaju im novinari, ergo javno mnjenje. Danas ima mozda previse novinara, pa razvodnjavaju materiju. A i postali su zvezde. Cuj novinar a zvezda. U sta se pretvorilo...Novinarima posle rata ni ime nisi znao. Eventualno inicijale. I to je previse. Ima ko njih proverava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam B92 - Poligraf.

 

Ona odvratna Antonela Riha i još neke emisije i uvek se ponašaju kao jebani istražni organi:

- Zašto to ranije javnost nije saznala?

- Zašto to nije bilo transparentno?

- Zašto ste izjavili to i to?

- Zašto ste sakrili od javnosti?

 

...

 

More MARŠ bre u pičku materinu!!! :angry: :angry: :angry:

Treba ih sve pohapsiti ne samo što vode antidržavnu politiku, već i zato što preuzimaju ingerencije nekih državnih institucija. Jebem ti bezobrazluk. I to mi je država.

Bah... :icon_sigh:

 

Pre svega to. Preuzimanje ingerencija državnih institucija.

I time čovek skroz da se oseća zavisnim od medijskih majmuna, a ujedno tone u beznađe zbog propasti trule države.

 

Po tom pitanju je još gora, neuporedivo gora od Antonele ona plava matora fuksetina Olivera Kovačević.

Što se samo ceri, kezi, skiče i riče ... brblja, bloboće i prekida sagovornika kad joj se hoće.

A radi na RTS-u, javnom servisu građana Srbije.

 

Jes' da je u godinama, ali cenim ga da je jedino još dobra za neki kvalitetan brzopotezni blowjob. I ni zašto drugo...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam te ljude ni emisiju...Licno nemam nista protiv takvog nastupa, mozda samo ljudi nemaju stila. Ko ce biti 'istrazni organ' u demokratskoj drzavi nego novinari.

 

Radi se o tome što nemaju novinari pravo da gurnu svoje radoznale njuške baš svugde gde im se sviđa, a ako ne dobiju ono što traže, da prave hajku na državne institucije. Treba ih udariti malo po nosu. Jedan diktatorski zakon o informisanju bi dobro došao ovoj zemlji.

Neke informacije treba da budu dostupne javnosti i to stoji, ali ne možeš ti recimo pitati šefa tajne policije u emisiji koji su mu planovi za suzbijanje kriminala (koraci) ili koga će prvo uhapsiti, i buniti se ako ti ne da odgovor.

Same najave emisija na B92 postaju jako iritantne.

"B92 ISTRAŽUJE!!!".

Ma nemoj? Šta ste vi? Istražni organ?

 

Po tom pitanju je još gora, neuporedivo gora od Antonele ona plava matora fuksetina Olivera Kovačević.

Što se samo ceri, kezi, skiče i riče ... brblja, bloboće i prekida sagovornika kad joj se hoće.

A radi na RTS-u, javnom servisu građana Srbije.

 

Ona je bila strašno iritantna kad se ono pojavila na Pinku. Samo je kreštala u studiju i dizala ljudima pritisak.

Posle se smirila kad prešla na BK (valjda joj neko rekao "Alo bre snajke, ne radi se to tako, moraš imati nivo"), pa se sad ponovo izbacila iz koloseka na rts-u.

Njeno čuveno "Jeeeel' " počinje užasno da smara, čak i ako stavimo po strani stupidna pitanja i prekidanja kojima obasipa goste.

Možda je učila školu kod Mire Adanje Polak, pa zato deluje toliko nekulturno i iritantno.

Edited by d4rk3lf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ameri recimo komandosima resavaju 'problemcice' oko inostranih vlada, ali njihovu je tesko upucati. Medjutim, dohakaju im novinari, ergo javno mnjenje.

Apropo Amerike,

ja bih voleo da je i moja zemlja nacionalistički, diktatorski i jednopatrijski sistem poput ovog u Americi sa izlivima socijalne politike kad frka dođe pred vratima (kao sad što Ameri rade).

Što se tiče medija, takođe im (vam) zavidim. Ne samo što nijedna država nema svoj "glas" u medijskom prostoru Amerike, (ispravi me ako grešim, ali ne videh nigde intervju Iranskog predsednika, recimo) čak sam čuo da je to zakonom zabranjeno u Americi, a sa druge strane Ameri imaju svoja glasila po svetu na svakom koraku (što skrivenih, poput pomenutog B92), što javnih poput emisije "Glasa Amerike" i te televizije im služe u cilju propagandne opravdanosti u sprovođenju spoljne politike.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

podrzavam B92 i njihove "istrazne" emisije. takodje podrzavam i to da mediji treba da guraju nos SVUDA i da prenose javosti sve. jer drzavni organi nisu tu zbog sebe - nego da SLUZE ("biti sluga") gradjanima srbije koji ih placaju. kad ljudi ne vide i ne cuju sta se zaista desava, onda im ekipa na vlasti navlaci ruzicasti povez preko ociju. da ne govorimo sto se takve stvari uvek zavrsavaju tako sto gradjani srbije najebu. kamo srece da je sa vreme slobe bilo te slobode medija.

 

ono sto neki na forumu ovde prizivaju smo imali za vreme SFRJ i posle toga slobe - totalna kontrola medija, jednoumlje, drzavni teror. jel treba da podsecam kako je izgldala medijiska scena 90-ih i gde je sve vodila ta propaganda? kamo srece da ima vise televizija kao B92.

 

sto se tice poligrafa - oba voditelja su fenomenalna, i postavljaju bas ona pitanja koja i mene zanimaju. cackaju bas tamo gde sagovornicima nije prijatno da odgovaraju. da vidimo, ko je ukrao, ko je postupio protiv interesa drzave, da vidimo ko je podmazivao, podmicivao, da vidimo gde su pare, i slicno. narocito volim to sto ne stede nikoga, ako ste gledali nekoliko emisija sa cedom jovanovicem, tu su pale u vodu sve optuzbe kako je b92 "pro-ldp" mediji i slicne gluposti. i on se znojio samo tako.

 

---

 

pescanik (http://www.pescanik.net/) je trenutno najbitnija emisija u srbiji. :D preporucujem (ima na sajtu da se skinu sve emisije u mp3 formatu, pa slusajte).

 

logo.png

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu mislim da bi trebalo novinari da njuskaju i da obavestavaju o tome sta se stvarno zbiva. A ne da se zadovolje onim sto dobiju na prvu loptu. A sef tajne policije kao prvo nema sta da trazi na televiziji. A kao drugo njegovo pravo je da ne da odgovor. To sto ce se neki novinar naljutiti treba apsolutno i njega i ostatak sveta da ostavi ravnodusnim. Jesu nasi novinari nekad iritantni. Treba ih malo smiriti i dovesti ih malo u red. Bar sto se pristojnosti tice, recimo da ne ulecu u rec i slicno.

A ameri i njihova propaganda su posebna prica. Veoma razradjen sistem, ali nekad vidljivo nasilan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U, pretera ga ti sad burazeru. Ne znam ko ti tako jednostranu obojenu sliku daje o Amerigi.

 

 

Izvoli pogledaj video, mada ima i boljih kopija siguran sam, koji je napravljen za vreme jednosatnog intervjua sa predsednikom Irana negde ranije prosle godine. Gledao sam bas kad je bilo na televiziji. To je na javnoj televiziji ne privatnoj. Svako je dobija. Besplatna je. Charlie Rose, lik (Amer) koji razgovara sa predsednikom Irana je jedan od najcenjenijih novinara trenutno u Americi, i ima svoj TV show, gde ne dolaze glumci i 'celebrities' u toj meri, vec bankari, politicari, visoki vojni rukovodioci, umetnici, vrhunski naucnici i tako dalje. Taman posla da bilo sta u tom smislu bude zabranjeno u Amerigi. Fora je sto to niko ne gleda, to ide kasno uvece, radni narod niti razume niti moze da sedi ispred TV-a u ponoc. To je samo za intelektualce, a intelektualci opet vec to sve sazvacu iz drugih izvora, tako da njima to nije nista novo, ali je super gledati video intervju sa nekom cenjenom ili silom prilika licnoscu na polozaju.

 

Dalje, Amerika ima vise partija nego bilo koja druga zemlja. Garant, nisam brojao ali garant. Ima tu koliko hoces partija. Ali ne mogu da dodju do vlasti. A nema potrebe ni za koalicijom, dve su ipak najpopularnije. Medjutim, bilo koja da pobedi, naravno da nisu zastupljene u kongresu po onom kljucu po kojem je predsednicka borba okoncana. Za kongres se biju posebne bitke. Znaci, cinjenica da predsednik drzave maksimalno forsira ljude iz svoje partije i dovodi ih na vlast ne umanjuje cinjenicu da u Amerigi niko ne brani rad i delovanje drugih partija, a njih ima koliko ti quratz oce. Samo ih niko ne slusa. Opet, namju ljudi vremena za neke novitete. Mada se i to menja jednom u 50-100 godina u USA. Postojale su partije koje vise ne postoje, a demokratska i republikanska svojevremeno nisu uopste postojale.

 

Sto se nacionalizma tice, jes' debelo su nacionalno nastrojeni kad treba da se porede sa bilo cime van Amerike. Ali koja zemlja nije. Ciji to stanovnici kapiraju da nisu cool i imaju jos da uce. Mnogi Ameri imaju mnogo skromnije misljenje o sebi nego mnogi likovi po domacim forumima. Ali vole svoje.

 

Treba teziti sagledavanju sveta oko sebe objektivno.

 

pescanik (http://www.pescanik.net/) je trenutno najbitnija emisija u srbiji. :D preporucujem (ima na sajtu da se skinu sve emisije u mp3 formatu, pa slusajte).

 

Znaci radio? Nema video? Cek, jel to B92 radio ili TV serija? Ja pao s' Marsa, pardon. Deder, informacije, mrzi chichu da trazi.

Edited by Kalif nad Kalifama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci radio? Nema video? Cek, jel to B92 radio ili TV serija? Ja pao s' Marsa, pardon. Deder, informacije, mrzi chichu da trazi.

to je emisija koja se emituje na radiju b92, ali mislim da nisu pod njihovom ingerencijom (zato sto je pre par meseci bila nesto zategnuta situacija na relaciji), ali to nije ni bitno. dakle, u pitanju je radio emisija (nema video). glavnu rec vode dve novinarke koje ocigledno stajnu nekima na zulj. postoji i knjiga pescanik, zapravo serijal knjiga koje su stenogrami emisija. dovode razne ljude iz politickog i ne-politickog zivota, intervjui i slicno. nema tu mnogo okolisanja i ne izigravaju "finocu" i emisija uopste nije u rukavicama. imam utisak da ko god dodje na vlast, bice izlozen kritici u toj emisiji.

 

takodje, ekipa okupljena oko pescanika pravi i promocije knjige/emisije po srbiji, ono - zakupe neku salu, tu bude jedno 100-200 ljudi i onda drze banku. e sad, fora je u tome sto se desava da se ispred zgrade skupe razni navijaci, "nacionalni stroj", "1389" i ostali nacionalni-ekstremisti i hoce da im jebu mater pa ulaze na tribine, prete, oce da biju itd. kao ova dvojica (solo hele i dark elf) sto bi hteli. :) jebi ga, istina ume cesto da pecka, i prijatnije je na silu zatvarati oci. :udri: nedavno je jednoj od njih (voditeljki) neko polupao auto, ne bi li ih zaplasio da "ne postavljaju mnogo pitanja i da ne seru mnogo" i slicno. to su ovi sto misle da ne treba da postoji velika sloboda medija, i da jedni i napaceni politicari "zastitnici nacije" (sve sama sirotinja) ne treba da budu izlozeni tom "stresu" kad se cuje nesto sto im se ne svidja, ili kad im se ne daj boze postavi neko neprijatno pitanje. :) licno mislim da smo mi ovde navikli da nemamo slobodu i da volimo cizmu drzave, mislimo da su vojska/policija/sanu/crkva/skupstina neke oaze morala i postenja - i taman posla da obican covek tu postavlja neka pitanja ili ne daj boze sumnja u aturotitet istih. :) a problem je sto u te strukture uglavnom uplica neki olos...

 

pescanik ne pokusava da vestacki bude "u sredini" i da bude fini sa svima. na prste jedne ruke se mogu nabrojati emisije i mediji u srbiji koji nisu sa nekim "u dilu", a pescanik je jedna od njih. propaganda koju siri ekipa iz tabora ilije cvorovica :) plasira besmislene teze da je pescanik u sluzbi LDP-a, mada svako ko je iole pratio pescanik zna da su i njih nagazili par puta - sasvim proporcionalno uticaju pomenute partije.

 

---

 

ono sto ja zameram pesacniku je nesto sto vecini ljudi ne smeta. ja ne volim emotivni govor, a emisija ovakvog tipa ne moze da prodje bez istog, posto su u pitanju politicki komentari i analize vesti i slicno. ali dobro, kapiram da to mora tako.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dobro evo stize tura :pivopije:. I ja sam pobrkao loncice, Imaginos prica o radio emisiji 'Pescanik', a DarkElf je gledao Poligraf na TV (B92, jel tako).

 

Ne znam ove novije likove, vidim spominje se Mira Danja Polak u negativnom konktekstu, a pre 15-20 godina vazila je za naseg najpoznatijeg i najuspesnijeg novinara. Jedino sa njom je zapad pricao, ovi ostali da li nisu hteli da idu da pitaju za intervju, bilo im ispod casti sta li? Mozda nisu ni hteli da im daju intervju. Jevrejski lobi je cudo, a Mira je Jevrejka. Mozda je prolupala otkad je i kod nas pocela hajka na jevreje. Pukose onomad Klaru Mandic, nasa zubarka bese nekad davno, i prijateljica roditelja mojih prijatelja. Nije sala. Nije se nikad ni saznalo ko je ubio?!?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam ove novije likove, vidim spominje se Mira Danja Polak u negativnom konktekstu, a pre 15-20 godina vazila je za naseg najpoznatijeg i najuspesnijeg novinara. Jedino sa njom je zapad pricao, ovi ostali da li nisu hteli da idu da pitaju za intervju, bilo im ispod casti sta li?

Pa nije ni sad nista drugacije, ona i dan danas ulazi gde niko drugi ni ne prismrdi... Svaka njoj cast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@imaginos

De si bre čoveče, nema te nešto? :)

 

Elem, sad kad videh da si se uključio u raspravu počeo sam da se smejem koliko ne možeš da izdržiš da ne pecneš i ne udariš kontru. :) Ali meni sva tvoja priča simpatična, jer ja generalno cenim tvoju sposobnost da ideš u ekstreme. Malo to ljudi ume.

 

Kao prvo, smešno je uopšte upoređivati medijsku sliku za vreme Slobe i sada, pošto si tada i imao neku medisku sliku, a danas "su svi isti". Za vreme Slobe imao si 100% posvećen režimu RTS, koji je bio potpuno subjektivan medij i na kojem si mogao samo čuti politiku SPS-a i Jul-a (ako je JUL uopšte i imao neku politiku sem krađe i otimanja) i sa druge strane si imao prozapadno orjentisane medije, navodno nezavisne, među kojima se isticao i pomenuti radio B92. Dakle, nisi imao objektivne medije, već si imao međusobno suprotstavljene tabore. Pa kad bude neki miting, ti jednostavno okreneš neku lokalnu TV (ili BK) i čuješ izveštaj da ih je bilo recimo 50000 na mitingu (iako nije bilo realno više od 15000 jer ne mogu da stoje jedni drugima na glavu) i onda si mogao da okreneš RTS i da čuješ da je bilo šačica pijanih studenata (100-200) koja se brzo razišla.

Dakle, imao si dve strane.

Danas (posle petog oktobra), imamo samo jednu stranu. RTS koji se ponaša kao što su se nekada ponašali umereniji prozapadno naklonjeni mediji i imaš gomilu drugih televizija koje su nastavili politiku svojih gazda koji ih finansiraju.

 

Navedi mi jedan medij danas u Srbiji koji je nacionalistički opredeljen, da bih ja, glupi i prosti nacionalista, mogao sa uživanjem da gledam? Jedne novine (a da nije Velika Srbija, nego dnevne novine)? Jednu TV (a da nije BN TV)?

Nema.

Nema zato što je medijska slika u Srbiji gora nego za vreme Miloševića.

 

Što se Poligrafa tiče, Jugoslav mi je Ok, ali Antonela mi deluje jako isfrustrirano (nedojebano, narodski rečeno), a što se tiče Peščanika, protivnik sam toga da se nasiljem sprečavaju njihove tribine, već sam za to da im se uopšte ne daje mogućnost da imaju tribine, obzirom da su te tribine antidržavno nastrojene, a to se kosi sa ustavom ove zemlje i donekle se može povući paralela sa terorizmom (samo što ovi iz peščanika ne pribegavaju sili sa oružjem, već sili sa propagandom).

Svidela mi se dosta emisija na BK "Nije Srpski ćutati" gde je Dragan Bujošević umeo smirenim tonom da postavi najškakljivija pitanja i dovodi političare u netzdonu situaciju.

 

Što se tiče odgovora na sva pitanja koja zanimaju novinare. Shvati Imaginose da se nekada jednostavno ne mogu dati odgovori na sva pitanja. Razlozi mogu biti razni. Jedan od razloga recimo može biti narušavanje istrage ukoliko se da konkretan odgovor (a gledao sam mnoge emisije u kojem voditelj uporno, bezobrazno pokušava da isprovocira gosta da da odgovor na neko državno pitanje i gde vređa gosta na ličnom nivou (pominjući mu familiju u negativnom kontekstu)). To je za mene bezobrazluk.

 

Razlika između nas dvojice je u tome što bi ti hteo da država nema nikakav autoritet (maltene anarhija) i mene koji bih hteo da država ima vrlo jak autoritet, jer jedino tako možemo neke stvari dovesti u red.

 

Kalife:

B92.

Prvo beše Srbija, pa Sloba, pa režim devedesetih, pa se pojavi satana. I napravi gomilu lokalnih medija i davaše im pare da zbore protiv Slobe. I napravi radio B92. I zatim napravi TV B92. I Beše puno emisija i subjektivnosti na pretek. I građanima Srbije se smučiše sve laži.

 

Pazi, B92 (pored neispornog tehničkog kvaliteta televizije) je jednostavno upregnuta mašinerija koja ima za cilj da sve što je Srbija prikaže u najnegativnijem kontekstu. Recimo, pre neki dan su dva Roma ubila Srbina u Kraljevu. Ne samo da B92 nije napravio prilog o tom Srbinu, niti je to okarakterisao kao rasistički čin, već su napravili prilog o tome kako su Romi ugrožena vrsta u Srbiji (iako realno, uživaju mnogo veća prava nego u recimo Nemačkoj).

Evo ti prilog da pogledaš:

http://blip.tv/file/1766581/

 

Oni to rade odlično. Prilozi su vešto pisani, montaža je na vrhunskom nivou, spikeri su im sam vrh profesionalizma, vizuelni dizajn je besprekoran... ali je to mašina. Mašina koja samo provocira incidente pod maskom objektivnog istraživanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...