Jump to content

2008.11.19. *SKC, Beograd* Haggard & Special Guest


Guest Kriki

Recommended Posts

  • Replies 344
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oko 300-400

 

u prevodu treba 10+ karata dnevno da se prodaje do koncerta , a to je tesko izvodljivo s'obzirom da se u poslednjih 7-10 dana nije prodalo ni 10 karata...

 

jbg. nama je veliki rizik da cekamo zadnji dan da se narod smisli da kupi karte, tako da ...

 

danas/sutra konaca odluka ali 99% otkazano....

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas/sutra konaca odluka ali 99% otkazano....

Nemojte da ste se usudili! :violent:

 

Još mi ortak reče kada sam pre tri dana išao da kupim kartu reče ''Mlađo, svaki koncert za koji ti kupiš kartu nedelju dana kasnije bude otkazan''.

 

Mislim, stvarno, ima još 2 nedelje do koncerta, koji je vama k****... Setite se Helloweena - početak novembra, prodato jedva 300 karata, prebačen koncert u SKC, a na kraju ispao nadmašen kapacitet SKC-a sa ne znam ni sam koliko ljudi. Ali šta imam ja vama da pričam...

 

:cry::cry::cry::cry::cry:

Edited by Totamealand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg. narode , kapiram ja vas, ali morate i vi nas da skapirate.... ovo je koncert visokog rizika i ne isplati nam se da rizikujemo uopste, taman sad kada smo stali malo na noge nakon nile-a/gilberta/tarje.

 

Ono sto mogu da vam kazem kao uteha je to da ce 2009.god biti godina kada ce najveci metal bendovi nastupati kod nas , a uskoro objave !

 

ps. da ne bude zabune za mene su veliki metal bendovi oni koji rasprodaju skc, tako da u tom rangu ocekujte bendove( nema znaci slayera, maidena, metallice, i jos par velikih )...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A? Šta koj qrac, jel to već definitvno otkazano? Dokle imamo fore? Ja bih sigurno išao, ali tek sledeće nedelje mogu da kupim kartu. :udri:

 

 

EDIT: Pa ko god da dolazi, adekvatne zamene za ovo NEMA!

 

A da održe oni koncert na granici Hrvatske i Srbije? Jel bi se to isplatilo? :mrgreen:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači, ovo je zvanično? Napišite u podnaslov ''otkazano'' da ne gledam više temu i zaključavajte je što pre. I mene više postaje blam od ovoliko otkazanih koncerata ove godine, koliko sam puta se ispalio... :sad: :sad:

 

Od kada će moći da se vrate karte?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...