Jump to content

King's Bounty: The Legend


voodoo_

Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bash su odradili odlichan posao , tako zanimljiva a prilichno duga igra pa ako je velika ekipa ondak to bi i bilo moguce jedino shto bih promenio je nachin izvodjenja borbe koji je istu stalno i to smara jer se mnogo puta ponavlja , mozda i hiljadu u toku igre al ideju kako to da promene nemam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da mada ima 2 vrste pojavljivanja pozeraj gde se svi shire i mrshte u svoj svojoj moci i ona gde samo izadju i gledaju koga ce da skembaju mada realno je da smara vecina stvari u vezi borbe sem magija koje uvek rachunam koju bu da bacim i na koju ekipu dok sam bio mage , to mi je bilo extra , gomila madjija a onako listam i sladim se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah... ja poceo igrati na normal nivou... Pa mi postala okolina malo prejaka, vojsku iz glavnog zamka vec istrosio... Ali dobro, gura se... Ono ostvo i kornjaca, nemam ja cime nju da udarim a da joj i pero odbijem jos uvek ;)

 

Quest of rage... slusa me onaj momak sto se iz kamena pretvara u mac i zabija u zemlju :meshuggah: Ostale karakondzule, ne znam kako da otkljucam, ili je mozda jos rano?

 

Sad cu da vidim tu mantru sa zenidbom :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je ok shto si istroshio sve iz zamka aiuvek mozesh da uzmesh u selu ili kod onog trgovca zivotinjama odlichne medvede , pa kod lika shto si ga spasio da ne pstane vukodlak , vukove , hijene u mochvari kod prijatelja onog vechnog voriora mozesh kvalitetne jedinice da pazarish ..

 

naravno ako si shtedeo novce ..

 

quest of rage aktivirash posle kod dworfova

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hm, ja naletih na neki bug, ili to u stvari nije bug? Kad treba onu ribu iz chesta da napojim energijom, medjutim, kad dodjem do patuljaka i do tog energetskog momenta, ne mogu nista da uradim, skakucem sa konjicem okolo, doticem, ali ne reaguje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodao sam patch jos kad sam poceo sa igrom...

 

A reci mi samo, da li mora nesto da se uradi prvo kad se dodje kod patuljaka, pre nego sto se ona moze napuniti tom energijom? Tj. navodi me onim porukama da idem tamo, i kad dodjem, kaze kako oseti energiju, sta li vec, a onda moja momcina odgovori "I need to kill some creatures first". E sad, zajebem ja one cuvare, i protrcim bez tuce, ali ne moze... Jel treba mozda prvo nesto da se uradi, pa da se vratim tu?

 

Mada meni mirise na bug, iako sam pokusao masu puta sa neke ranije snimljene pozicije, i sve ostalo funkcionise osim toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne treba mozesh da napunish ali trebash nekolio p[uta isto da ponovish tj pritishnesh ruchicu dok stojish na pragu generatora a do tada ce dzin doci i sabiti se drvenom toljagom od 666 kila + zardjali ekser

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je to bug, nadjoh podatak i na KB forumu. tako da, ako se kome slicno dogodi, treba deinstalirati igru i pokusati, a ako opet nece, onda bez patcha (1.7) i radi.

 

Idemo dalje :meshuggah:

 

 

p.s. cisto poredjenja radi, koji ste nivo bili sa herojem kad ste do tog dela dosli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam dosta menjao jedinice, odnosno, shvatio sam da je možda najbolje voditi jedinice u zavisnoti od regiona gde se nalazite. Nisam vodio kreature iz undead sveta, stavrno su mi gadni, a i ispucavaju neko loše raspoloženje ostatku ekipe ...

 

Najomiljeniji su mi bili zmajevi, mada njih dobiješ na kraju, pa se malo raduješ :)

 

PS: znači .. to je zamak? E pa moram opet da dođem do njega da vidim šta je to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

moja snaga je lezala u polatnim medvedima , njih sam koristio tokom velikog dela igre , jedino nisam u elfovskoj zemlji toliko jer nije imalo gde da se regrutuju tamo sam preferiorao na mutante tj crne jednoroge , puno sam koristio na ostrvima one crvene pirate i neke ludake vikinge koji su mi ponekad samo kretali u borbu :) ,demone i iundead nisam nikad koristio bash zbog morala , chesto sam se vracao u zamak da uzmem jedinice one konjanike i sve ostale sem kmetova , jedino shto bih mogao bolje da uradim je da rasporedim skilove jer sam napochetku stavljao svashta a posle mi je falilo runa za one mocne madjije

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedino nisam u elfovskoj zemlji toliko jer nije imalo gde da se regrutuju tamo sam preferiorao na mutante tj crne jednoroge

Uh, ima tu dakle jos da se igra... Ja tek cistim patuljke i podzemlje... mada ne resih jos neke questove kod Pirata, ali polako, gura se :meshuggah:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...