Jump to content

King's Bounty: The Legend


voodoo_

Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i ja sam kasnije to saznao a o resurectu o kome govorim je taj da mozesh da ozivish odredjen broj jedinica u toku borbe , resurect heroja nepostoji , mozda se nismo razumeli

?

 

Nisam te shvatio sad.

 

Ja imam ressurection na 30% mrtvih jedinica, ali nakon bitke, ne kao magiju u knjizi. U knjizi nemam niti scrolla, niti magije izucene, koju bih upotrebio tokom bitke, a to je ono sto mi treba. Video sam na sajtu da su ljudi stigli do demonskih zemalja i tek tamo scroll pronasli, dok neki kazu da su ga imali od samog pocetka igre.

 

Ali moram da se pohvalim, da sam na turniru sa herojem koji je level 15, pobedio sve, pa cak i poslednjeg zmaja koji je level 30, i koji je imao brat bratu duplo jacu vojsku :meshuggah: Neke taktike iz Heroes of M&M ovde sasvim lepo mogu da se primene...

 

Na kraju mi ostala tri zelena zmaja, a njemu 120 onih knight-ova, i gledam, da ih udarim zmajevima, ubio bih trojicu maximalno, a oni u odgovoru verovatno sve zmajeve. I provalim onaj fazon kod zmajeva sa onim udarcem sto crpi manu, i meni puni, a knightovi na to ne odgovaraju udarcem, i samo im bezao po terenu, i udarao ih tim fazonom, do poslednjeg :meshuggah:

 

Zajebah se isto sto od ranije nisam kupovao one potion of rage fazone, poceti bitku sa vec 30 ragea je odlicno. Stavim onaj ice orb ispred strelaca protivnickih, i tu je bitka vec prakticno resena u moju korist... To mi je omiljena taktika ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nisam imao tak resurect posle bitke vec tokom bitke npr mogu da resurektujem 300 hp shto je ono 6-7 peshadinaca , posle sa levelom se povecava i moc tako da zmaja npr mozesh da lechish i nijednog da na izgubish pa tako ushtedish i 15 000 .

 

na kom turniru se to zbilo ?

 

rage je odlichan ja sam ponekad koristio potione za uglavnom zachnem bitku i trudim se shto manje rage- a da potroshim pa tako sa polupunim rage-om odem do jachih jedinica u borbu mada uglavnom sam se trudio da imam 7 ragea ili 14 ne znam tachno za onu madjiju reaper-a gde on crpi rage iz svih jedinica na mapi i demidza ih malko , to bacim i vec u sledecem krugu imam dosta popunjenu skalu , loptu sam koristio ali nikad je nisam stavljao ispred strelaca shto je odlichna taktika , vishe sam preferirao onog robotica koji leti , demidza ili lechi on kad je nabudzen moze da odemidza vrashki mnogo i mozesh da imash 3 u isto vreme na mapi .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na turniru na kojem mozes da ucestvujes u glavnom zamku, tacnije u onoj zgradi pored (Knight's Temple), kad pricas sa Master Richardom.

 

Da, onaj gizmo je super za daljnji razvoj bitke, kuglu praktikujem samo dok ne pobijem strelce. A dobar je i black hole kod Mr. Reapera, nije da nije ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih do sada i zavrsio mozda, ali pare postadose problem, pa se vratio da pocistim sta se gde pocistiti ima do poslednjeg protivnika ;) A i ne zuri mi se da zavrsim, nesto nisam fanatik za igre, a ova mi se sigurno nece dati igrati iz pocetka, pa idem polako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reci mi samo za crvene i crne zmajeve, jel ima njih igde osim u demonskim zemljama? Naletih na njih ali samo kao protivnike, posteno udaraju.

 

Mada, ova vilenjacka vojska koju vodim (vilenjaci strelci, enti, zeleni zmajevi, jednorozi i dryade) stvarno radi posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, jos jedno pitanje: da li ste prvo resavali onaj underground sea kod patuljaka/Demonis tacnije, onu demonsku zemlju dole, ili unholy stranu kod vilenjaka?

 

Znaci, ovi u Demonisu su maaaalo prejaki! Kakve su to vojske majku mu... ja kontam, heroj level 22, 8 zelenih zmajeva i u skladu sa tim ostale vojske, a dole nasumicni protivnik - 31 crveni zmaj. O cemu mi tu govorimo? A igram na normal.

 

Naravno, kontam da je moguce preci vecinu toga izbegavanjem i bezanjem i sl, ali pitanje je - da li ja tu nesto propustam, ili je to jedini nacin za preci, tj. ni nije moguce potuci se bas sa svima redom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Koliko ja vidim "datum izdavanja" je prvi kvartal 2009., a na drugom sajtu sam video samo navedeno 2009.... tako da tesko je moglo da se pojavi

 

edit: !!!!!!!!!!!!!!

Edited by niking

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...

E kad je vec neko rezurektovao temu, da pitam nesto :)

 

Je l' igrao neko KG: The Legend (dakle ne ovaj novi) na Win7? Meni ukoci igra posle minut-dva igranja, i to na mapi (cpu load bude ~99%), a guglanjem nisam pronasao da neko ima slican problem. Komp mi vise nego odgovara zahtevima igre (C2D e4600, 2GB RAM, 8600 GTS...)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@rle: ja sam skinuo sa katz.cd, potraži tamo

 

@stefan: nisam probao "The Legend", a "Princess" radi kao sat .. jeste da malo piči po CPU i da ga drži okupiranog (pa ga greje) ... jedino šta mi pada napamet je ako si klokoao CPU pa ad ti se pregreva ... ili grafiku ako si kloknuo

 

@double: da, i meni beše teška, ali sam našao cheatove :) ali da budem iskren koristim samo ("samo") 2: za punjenje Rage (zbog dragog zmaja) i za dupliranje snaga. Evo kako idu: kad si u adventure mode, pritisneš Shift+tilda i kad ti se pojavi prozorčić kucaš (malimslovima i bez bavodnika) "rage" ili "doublearmy" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

@stefan: nisam probao "The Legend", a "Princess" radi kao sat .. jeste da malo piči po CPU i da ga drži okupiranog (pa ga greje) ... jedino šta mi pada napamet je ako si klokoao CPU pa ad ti se pregreva ... ili grafiku ako si kloknuo

 

Nisam radio o/c ni na jednom ni na drugom (mada sam probao da radim o/c na CPU, da vidim da li ce i tad da ga optereti 99%). Inace, ne moze on instant da se pregreje, treba mu bar neko vreme, a igra zabode u roku od 5 minuta (BIOS pokazuje temperaturu istu kao i kad je idle, nekih 48-50 stepeni). Imam i Princezu, ali ne bih da je igram dok ne odigram Legendu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...