Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

...al sto obuju te skejterke koje su tako shiroke i glomazne pa izgleda kao da idu u camcima.u zivotu ruznijih patika od skejterki video nisam...

 

Potpis i pečat, pogotovo za podvučeni dio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle 2 para promenjenih martinki ja sam dosao do zakljucka da je su ove cipele jednostavno-sranje!

Neudobne,ne preterano tople i obicno krenu da pustaju vodu posle godinu i po dana (pa i krace)a kostaju bogami lepo-100 jura sada

A tek sto se klizaju po snegu-brate moje obicne patike se manje klizaju :)

Sledeci put cu da uzmem lepo Magnum ili Matterhorn cizme kao covek koje ne sluze za metal koncerte i da se pokazes u drustvu :) vec za ono za sta su sve ovakve cizme namenjene-rabljenje i tabananje :opusteno:

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, meni su martinke kao bilo koje druge čizme, imaju prednosti, ali i mana. Nisu uopšte neudobne, fino izgledaju (barem one dublje - od 14 i 20 kopči), ne propuštaju vodu, što mi je najbitnije jer se retko nalaze takve čizme. Ja ne znam šta ti svojim radiš, meni nikad nisu propuštale (jedne imam 3 godine, a druge godinu dana).

 

Jedino što gomila osoba ima predrasuda prema njima. Znam neke osobe koje uopšte nisu "metalci", pa ih nose... Jer im se sviđa kako izgledaju. I ja sam svoje prve kupila zbog toga. :D

 

Mada su me generalno smorile jer ih nosim godinama i videću da sledeće zime kupim neke druge čizme.

Nešto na ovu foru:

flat_boots.jpg

Samo neki lepši model, ali na tu foru sa kaiševima.

Edited by Brynhildr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, meni su martinke kao bilo koje druge čizme, imaju prednosti, ali i mana. Nisu uopšte neudobne, fino izgledaju (barem one dublje - od 14 i 20 kopči), ne propuštaju vodu, što mi je najbitnije jer se retko nalaze takve čizme. Ja ne znam šta ti svojim radiš, meni nikad nisu propuštale (jedne imam 3 godine, a druge godinu dana).

 

Jedino što gomila osoba ima predrasuda prema njima. Znam neke osobe koje uopšte nisu "metalci", pa ih nose... Jer im se sviđa kako izgledaju. I ja sam svoje prve kupila zbog toga. :D

 

Meni su Steel cizme posle oko godinu i po dana krenule da pustaju vodu-a odrzavao sam ih i mazao redovno,za manje od godinu dana su se pojavile pukotine na kozi(na kraju su tu i pukle)a posle svega dve sezone djon se toliko izlizao da je sve to u kompletu bilo zrelo za kontejner

Inace nisam isao po sumama i gorama :) vec sam ih iskljucivo rabio u urbanim srednima-dakle beton,asfalt i sl

Sta bi tek bilo da ih forsiras-mogu misliti :mrgreen:

Inace vec sam rekao da sam kupio Shelly's Rangers i da su posle 5 (pet) obuvanja krenule da pustaju vodu po obicnoj bljuzgavici,a tek sto se klizaju na utabanom snegu i poledici-kao da nemaju krampone uopste-ali dobro moguce da sam i ja naleteo na fuseraj

Ali slazem se sa tobom-jedino sto valja kod martinki je sto dobro izgledaju ;)

 

Inace ovo se zovu cizme,ali nazalost kod nas ne mogu da se kupe tj nema ih

 

http://www.corcoranandmatterhorn.com/

 

;)

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kokopelli, kupovina cipela po begoradu = noćna mora.

Gud lak.

 

Ja kupila ovde jedne (ovo čisto da ti kažem "ha-ha!")... u stvari počela sam da kad god vidim cipele koje mi se svidjaju - kupim. Treba, ne treba - zatrebaće. A onda ih neće biti.

 

Auf, ja ne znam šta je sa mnom, ali baš sam razgledala po gore navedenim prodavnicama.. ili mi se polovično sviđa ili je previše skupo za obične plitke cipele. Na umu mi je najviše Shoe-be-do. Ne znam, moram nešto da kupim, to znam, a ne želim da završim s nečim što je samo fino jer se bolje nije moglo naći. Žbuf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auf, ja ne znam šta je sa mnom, ali baš sam razgledala po gore navedenim prodavnicama.. ili mi se polovično sviđa ili je previše skupo za obične plitke cipele. Na umu mi je najviše Shoe-be-do. Ne znam, moram nešto da kupim, to znam, a ne želim da završim s nečim što je samo fino jer se bolje nije moglo naći. Žbuf

 

Mozda Camper? Mislim, za taj tip koji ti zelis, ravno, udobno, dugo traje, estetski lepo( bar meni, ja sam fan )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su Steel cizme posle oko godinu i po dana krenule da pustaju vodu-a odrzavao sam ih i mazao redovno,za manje od godinu dana su se pojavile pukotine na kozi(na kraju su tu i pukle)a posle svega dve sezone djon se toliko izlizao da je sve to u kompletu bilo zrelo za kontejner

Inace nisam isao po sumama i gorama :) vec sam ih iskljucivo rabio u urbanim srednima-dakle beton,asfalt i sl

Sta bi tek bilo da ih forsiras-mogu misliti :mrgreen:

Inace vec sam rekao da sam kupio Shelly's Rangers i da su posle 5 (pet) obuvanja krenule da pustaju vodu po obicnoj bljuzgavici,a tek sto se klizaju na utabanom snegu i poledici-kao da nemaju krampone uopste-ali dobro moguce da sam i ja naleteo na fuseraj

Ali slazem se sa tobom-jedino sto valja kod martinki je sto dobro izgledaju ;)

 

Ja mislim da jesi naleto na fušeraj. xD

 

A što se Stilovki tiče - ovo sam već rekla, ali, dobro - moje izgledaju manje-više kao kad sam ih kupila, a stare su godinu i po dana; ali moram da napomenem da su preživjele ne samo koncerte, već i mnogo avantura "po šumama i gorama" ('ajde, zanemariću i sijetlske kiše i podgovničke i milanske bljuzgavice).

Tako da... ili si ti opet naletio na fušeraj, ili sam ja imala sreće. xD

 

A što se udobnosti tiče... Pa, imam dosta obuće, ali ubjedljivo najviše nosim martinke, jer su mi najudobnije i najpraktičnije. :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj, recite mi, gdje da kupim neke cipelice za proljeće... da nije Urban Shop, Sting, Avanguardia, Shoe-be-do.. Ne štikla, nešto fino, udobno, ravno... Ja stvarno ne znam gdje da lutam više po BGu :/

Тајгер урбан варез, мада су им модели унисех

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razmišljam o sledećim cipelama:

 

1.jpg

2.jpg

 

Deluju mi praktično, djon je onaj gumeni koji volim, kožne su, lepe su mi jako.

 

Moj problem je u tome što je to preko ebaya naručivanje, prema kojem sam skeptična.

Mada me ubedjuje drugarica da su nemački brojevi tačni i precizni i standardizovani...

 

Ne znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Kuruze gde ima da se kupe one adidaske sto si mi pokazao? :pivopije:

I cena kolika je otprilike?

Ја сам их узео на Зелењаку пре 10 месеци, коштале су 4500

6220-525387-d.jpg

Kупио сам овакве, само са црвеном уместо плаве боје.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...