Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

em sto ne mogu da nadjem patike kakve zelim,em nema nekih najobicnijih ispod 7000...da nema matorog triaksa u pasazu u dunavskoj u ns,nikad normalnih patika ne bi mogao da kupim...jeste da su malo stariji modeli,ima i novih,al ne toliko...jeftinije,jos skine i pdv,pa jos manje platis,id u persun,banja...verovatno ljudi iz ns znaju na koga mislim...ako neko dolazi u ns da kupi patike,obavezno tamo da ode...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nem pojma, ja drzim vazda one ortopedske uloske u patikama inace mi otpadaju ledja. S tim cudom i starke su udobne :haha:

Na starke sam jednostavno navikla, psle dva dana u njima noge me bole tak kada ih izujem. :haha:

 

 

tako se pocinje...prvo sitne radnje,pa miskovic,beko i kompanija :haha:

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo su one kao Kuruzove, samo bele: http://www.max-sport.net/?view=product&category=patike-1&id=stan-smith-2-w-1-1052

Da bi video cene moraces malo da istrosis djonove, samo velike radnje sportske opreme imaju internet stranice. A mozes i da razmrdas prstice i da izguglas. :D

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lou - Reebok su najgore patike koje sam ikada imala. Do sada su mi se Adidas i Nike najbolje pokazale.

 

:wub:

 

Nike-Air-Force-1-Low-Shadow-Gray-Anthracite-2.jpg

 

nike-shoe-air-force-1-low-premium-red-gray-1.jpg

 

20% popusta na martinke u urbanshopu jos sutra... Ako nekog zanima :D Ja juce uzo 15tice za 11 hiljada.

Popust, ali za Rangers.

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam 2 para Sten Smit 2, oba su bele boje. Jedne su pre tri godine plaćene 4400, druge 4000, pre mesec dana. Jake su k'o zemlja, meni te prve ne bi pukle još dugo, da ih nisam nosio na utakmicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...