Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Auuu.. Nemam pojma kako se zove radnja :/ Vidi prošetaj onde gde je pešačka zona, ona lučna ulica (valjda sa kaldrmom - kockicama), gde su oni silni kafići sa baštama a pored radnja do radnje.. Pa tamo negde, gledaj po izlozima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze za te pare da kupi pristojne zenske cizme. Pratim te stvari jer ih moja lepsa polovina prati pa zalazim ponekad po Teranovama i Bershkama kad svrljamo po gradu.

 

@Gaga

 

Da si eventualno poranila nekih mesec dana dosta toga bi i nasla na rasprodaji, sada je vec pitanje sta je preostalo od modela i brojeva. Hajd' pitacu malo kasnije gde bi najlakse mogla da nadjes tako nesto pa javljam.

Edited by -Mare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veštake će i naći za te pare, kožne ni u ludilu, naravno. Tim gore što je taj model trenutno vrlo aktuelan.

I ja tražim nešto takvo, ali ne sistematski nego kad mi je neka radnja usput pa bacim pogled. Taj mi se model sviđa ali uzeću samo ako naleti nešto povoljno. So far - without success.

Ček, setih se ovog.. http://www.officeshoes.rs/model/cizme/kitten/2720

To je nešto off the top of my head što se sećam da sam spazila.

 

Edit: Ehhh.. da nisu tako skupe

 

Zaboravih da pomenem da su uvedene carinske olakšice za naručivanje iz inostranstva! Do skoro je bilo da na pakete vrednosti preko 45e zajedno sa poštarinom lupe cca 30% poreza. :wacko:

Po novom bi trebalo da je ta granična cifra podignuta na 50 (negde se pominje i 70e) BEZ poštarine, pa se može ozbiljnije razmotriti odevanje/obuvanje od preko. S TIM - što ne znam kada počinje da se primenjuje novi zakon. Uskoro, ali ne znam koliko uskoro.

Edited by jelchica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Msm, cenim da je Beograd vrlo pogrešno mesto za kupovanje obuće (a i još koječega). Bolje po manjim mestima.. U Beogradu ima da se ulove super stvari po outlet-ima, ali moraš stalno da ideš da obilaziš šta ima novo. Deset puta ideš džabe, jednom ubodeš premiju. U Trsteniku sam naletala na mnogo povoljnije varijante nego u Bg-u i za krpe i za obuću. I bre, em te košta put do Beograda, em udaraju po ušima za sve iole aktueno.. :rolleyes:

Dobre kožne čizme su od 7-8 hiljada pa naviše (ispravite me ako grešim), veštaci dosta manje.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravih da pomenem da su uvedene carinske olakšice za naručivanje iz inostranstva! Do skoro je bilo da na pakete vrednosti preko 45e zajedno sa poštarinom lupe cca 30% poreza. :wacko:

Po novom bi trebalo da je ta granična cifra podignuta na 50 (negde se pominje i 70e) BEZ poštarine, pa se može ozbiljnije razmotriti odevanje/obuvanje od preko. S TIM - što ne znam kada počinje da se primenjuje novi zakon. Uskoro, ali ne znam koliko uskoro.

Nenene. Pre je bilo 25, sad je 70, misli se na ukupnu sumu sa postarinom (kao i do sada). Ne znam kako ljudi slobodno tumace vest kad je konkretno receno. Takodje, oslobadjanje od carine ne znaci oslobadjanje od PDVa.

Tako da se i dalje ne isplati kupovati odecu/obucu jer se najcesce samo jedan komad uklopi u cenu (sa postarinom)...

Edited by MissionVao
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako ljudi slobodno tumace vest kad je konkretno receno.

 

Molim te, reci mi gde je to konkretno rečeno, da se i ja u potpunosti informišem. Preorah net, ono što pomenuh beše najbolje što sam uspela razlučiti za pola sata surfa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...