Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Al' ispamovaste temu jebli mater svoju.

 

 

 

Vratio sam ih pre neki dan, dobio pare nazad. Kvalitet katastrofa, iznutra počela ova vuna da otpada najviše na peti i malo sa strane. Nisam ih par dana nosio...

Sad moram tražiti nove.

 

Otkud to? Gde si ih kupio? Jedan ortak nosi jedan par zimi vec 3 godine, nigde mrdnule nisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkud to? Gde si ih kupio? Jedan ortak nosi jedan par zimi vec 3 godine, nigde mrdnule nisu.

 

Ovde u Helsinkiju. Nemam pojma, očekivao sam više jer je relativno poznat brend i dosta su skupe, možda se potrefio takav komad. Video sam iznutra Made in Vietnam...mada su se verovatno isto proizvodile tamo i ranije...

 

Meni su se svidele neke zenske i pre nego sto sam ih kupila pretrazila sam utiske i svi kazu da su pre par godina drasticno sjebali kvalitet materijala, nema ko se nije zalio, od dugogodisnjih korisnika :(

 

Bili su u pravu. Mišnka zna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjace su mi recenzije na seksi zenskoj obuci :haha: Uopste nisu fake :mhihi:

Odlican naziv za ove premocne cizme. Volim Kitten modele jer uvek mozemo biti trendy ako posetimo "Office Shoes" i uzmemo nesto iz Kitten ponude.
Visoke cizme po mom ukusu. Kupujem ih pod hitno. U ovim Kitten cizmicama na stiklu cu izgledati kao Viktoria Bekam.
Savrsene cizme za izlaske...vec mogu da ih zamislim uz moje omiljene mini suknje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja kupio moje Timberland zimske cipele tj cizme u januaru 2011. Svake zime ih nosim, spolja izgledaju savršeno, jedino iznutra se postava izlizala, al ko još to gleda. Jednom rečju odlične, al verujem da ima raznih serija.

 

Jedina investicija koju sam imao u njih jesu nove pertle, pošto one što Timbe daje su lošijeg kvaliteta. Bile su 3mm debljine, sad koristim 4mm i one su mnogo bolja opcija. Sad da kupujem to je prvo što bih promenio.

Edited by Schneider

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako ćemo iskreno ja sam na njihovoj deklaraciji video da su za "suvo vreme"? Ovaj podatak sam viđao i po ostalim Timberland čizmama i pomalo me čudi, jer izgledaju spolja i iznutra baš za zimu, i nisam nikad ostao mokrih nogu koliko se sećam.

 

Temp ne znam tačno da procenim, koliko god je ladno bilo nisam imao problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...