Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

edit: inace ne volim da nosim nikakvu markiranu odecu/obucu

Taко сам и ја размишљао у другом разреду средње. :)

 

ne postoje bolje patike od starki...ovo su neke govnjive imitacije caka tejlora...

У животу их нисам носио. Одвратно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spremi se da pljunesh 7-8000.

Pih ne dam toliko za patike koje ce se kao i svake pre njih raspasti za godinu dana. Nosim skejterke oko 10ak godina i godinama kupujem u Mednesu, i pravo da ti kazem nisam zadaovoljna, ja u tim patikama nit igram fudbal, nit trcim vec samo i jedinu setam i sve do jednih su trajale plafon godinu i po.

 

Ima finih patika u Najku do 5000, cak za te pare imaju i dobre kozne da se nadju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad treba da uzmem nove starke, ove poslednje su mi jedva trajale pola godine.. Imam i neke duboke, kozne, al' u njima mi je sada pretoplo.. Nego, udjem ja u prodavnicu da razgledam, pogledam cenu, kad ono 4190 starke! (prosle godine 3690, pretprosle 2700, sto je i bilo razumno) mislim, previse je toliko ceniti djon sa platnom koje se podere posle pola godine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

za te pare moz da kupish prave patike.

da se razumemo, ja gotivim i imam starke ali dati vise od 30 evra za iste je nebulozno. Narocioto sad kad ni "old skul" stvari nisu vise mera kvaliteta, sve se proizvodi u Kini, Koreji, Vijetnamu, i zavisi koja ti serija dopadne - mogu da traju godinama ili - cesce pola godine.

 

Imam teoriju da postoje patike za istocno i zapadno traziste kao i kozmetika :no: a nasi naravno sve prodaju po zapadnoj ceni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

za te pare moz da kupish prave patike.

da se razumemo, ja gotivim i imam starke ali dati vise od 30 evra za iste je nebulozno. Narocioto sad kad ni "old skul" stvari nisu vise mera kvaliteta, sve se proizvodi u Kini, Koreji, Vijetnamu, i zavisi koja ti serija dopadne - mogu da traju godinama ili - cesce pola godine.

 

Imam teoriju da postoje patike za istocno i zapadno traziste kao i kozmetika :no: a nasi naravno sve prodaju po zapadnoj ceni...

 

pa mozda i jeste nebulozno davati toliko za njih, ali kad nemam mnogo izbora... stvarno ih bas volim, i eto.. to mi je sto mi je..

e sad, to sto se sve proizvodi u kini i slicnim zemljama je druga stvar.. to je zbog toga sto tamo ima previse ljudi, pa je jeftina radna snaga.. ne bi trebalo to da utice na kvalitet.... nesto drugo je tu posredi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

joj, postao sam idol ljudima :wub:

:wub:

 

ja ih trazim vec neko vreme, nema ih nigde.

nije ih bilo ni u novom sadu kad sam bio zadnji put.

Ja sam ih uzeo u onom novom tržnom centru,Ušće.

Tamo ima Converse shop.

Pa eto da znaš da ima tamo ako budeš do BG svraćao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' su i dalje Vans slip-ons u Madnessu po 3000 dinara? Trebaju mi još jedne ne-na-kockice, mogu i jednobojne da budu, da znam koliko para da ponesem sa sobom. :)

Edited by BaalBehrit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam kupio sada u urban shopu i path patike, to su poslednje koje sam kupio i sad posle 6 meseci kupujem nove, s tim sto sam ove koristio za trening, trcanje i sve zive aktivnosti i naravno jos uvek se mogu koristiti za tako nesto. Nikad nisam bio u madnessu pa cu videti sta ima. :da:

 

Zna li neko neke dobre patike, a da nisu od koze? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...