Jump to content

Jdownloader


Defunctus

Recommended Posts

Do rapida je,ponovo je poceo da kenja.A za megaupload jos uvek nisu provalili captcha.Tako da,furaj netload.

 

Ма какав netload. Ево, управо скидам концерт од 2,5 гига са мегааплоуда, пичи парцију за парцијом.

''Captcha recognition'' траје свега пар секунди, након тога фул цепање.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Који ли програм ви користите да ми је знати?!?

 

Мени све ради савршено, скида са свих хостова, брзина је одлична, осим РС-а који кочи понекад, али то је то њих...

Исто и код мене, а ни Мегааплоуд не зајебава.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Снаћи ћу се, има и линк за исти фајл на Репиду. Имао сам већ то, ал' сам изгубио диск. Свеједно, хвала на понуди. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ја имам проблем са Јдаунлоудером. Неће да ми промени ИП адресу па морам чекати 15 минута уместо да одмах крене на следећи део. :/ Пише само да ми не ваљају подешавања, а не могу да схватим шта не ваља. Може нека помоћ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја имам проблем са Јдаунлоудером. Неће да ми промени ИП адресу па морам чекати 15 минута уместо да одмах крене на следећи део. :/ Пише само да ми не ваљају подешавања, а не могу да схватим шта не ваља. Може нека помоћ?

 

ako si skopcan po sistemu modem- ruter - comp tesko da ima pomoci,prvo provjeri da li imas dynamic ip adress,ako imas iskljuci i ukljuci modem rucno pa opet provjeri ip adresu,ako se promijenila,na konju si.jedino sto ces morati svaki put rucno to da radis,dok neko ne provali kako preko kompa da se to izvede.

 

 

ako si skopcan po sistemu modem-comp,onda idi na support na sajtu JD,nadji reconnect,probaj da nadjes svoj modem i skriptu za reconnect za njega.ako nema,idi na faq,tamo ce ti pojasniti kako da odradis reconnect.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skini novu verziju programa sa sajta. Meni je update prosao bez problema, doduse.

bome jedino mi je tako i htelo.jos kada sam ga skinuo morao sam jedno 10 puta da ga pokrenem jer svaki put kada je krenulo ono da podesis na kojem ces jeziku itd itd samo vidis to na sekundu i bude sve belo..no sedmica je onako ok,malo je preglednija ali nema zanimljivih tema za nju..

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

od kako sam dobio bolji protok cepam non stop rapid i sinoc sam megaupload.problem je sto rapid stalno varira sa 66 na 127 i to bas pocinje da zivcira jer se fajlovi neskidaju punom brzinom kao pre kada sam imao 512 tada je variralo sa 58-61.da li je to jer nemam premium paket pa tako dobijem brzinu koja je u datom trenutku moguca ili je to do mog provajdera?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A, do kurca, non-stop mi izbacuje da neko vec skida sa moje ipadrese. Neki papak juce saznao za jDown, pa sad moram da cekam red. Sto je najveca ironija, lik ga ne gasi vec drugi dan. Mogu li to nekako da resim, tipa da trazim dinamicku ip? Vajrles je u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...