Jump to content

2009.05.21. *SKC, Beograd* Circle Ii Circle/Manticora/Burning Black


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo ti sta kaze organizator:

Karte za CIIC/Manticora/Burning Black bice u prodaji od cetvrtka, 09.04.2009, samo u SKC-u po ceni od 1400 dinara! Zainteresovani ih mogu naruciti direktno od nas preko [email protected] vec sada. Karte su u boji, na masnom papiru, prave fanovske za jedan ovako mali koncert za prave fanove
Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni ja još. Moram prvo da vidim sutra za Hjuza da nađem nešto ispod cene, a za ovo ću možda tek na dan koncerta, ali dolazim pa ne znam šta da bude!

 

Dakle, izgleda da mnogi koji sigurno dolaze još nisu kupili karte, tako da organizatori, nemojte da brinete, nećemo baš da se obrukamo (valjda :ph34r:), a ako se ipak dogodi nešto drugo, imate opravdanja u vidu koncerata AC/DC, Depeche Mode, Glenna Hughesa, Joea Bonamasse, Macy Gray, Enrikea Iglesijasa :) , Exilie...

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanjao sam jutros kako ipak idem na ovaj koncert i kako je sem mene došlo još desetak ljudi.

 

Znaci da ti NE IDES na ovaj koncert? Sram te bilo! :angry:

Da bi se ovaj koncert uopste odrzao svi koji imalo gotive neki od ovih bendova moraju da dodju, jer dovesti ovakav underground paket je stvarno herojski cin od strane organizatora!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa šta da radim, 3 pesme od Savatage očigledno nisu dovoljne da me motivišu. JOP svira više pesama, i to iz starijeg perioda, koji je daleko bolji. No, možda ipak dođem. Zanimljiva mi je ova Manicora, žestoki su, nisu njanjavi kao neki drugi power metalci. Mada, da budem iskren, od njih mi se najviše dopala pesma koja i nije njihova - obrada Future World od Pretty Maids.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasniš. :) Karte se ne prodaju na blagajni nego za šankom u maloj sali.

 

A i ovi debili na blagajni kao da ne umeju da kažu ljudima da pitaju u maloj sali...

:udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri:

Nista danas cu da odem do SKCa, ili sutra ako ne stignem danas ... jebo mater, mogli su zalepe negde neshto ili shta vec.

 

E ovaj Burning Black uopste nije losh jebote, dobri su :mrgreen:

www.myspace.com/burningblackband

Edited by Telcontar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Burning Black live...

Ok su bend skroz...

Ja se još dvoumim... a ideee mi seee...pa mi se ne ide.. :D hahaha

 

Život je komplikovan.. :D

 

 

 

Da bi se ovaj koncert uopste odrzao svi koji imalo gotive neki od ovih bendova moraju da dodju, jer dovesti ovakav underground paket je stvarno herojski cin od strane organizatora!
Edited by Vule iz Kule

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...