Jump to content

2009.04.11. *SKC, Beograd* H A M M E R F A L L


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

  • Replies 934
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Još malo HF related zajebancije. ;)

 

Obratite pažnju na to šta nosi Oskar u ovom videu.

S posebnim osvrtom na ono što obuče kasnije, da l' će Grobari sada da bojkotuju koncert? :mhihi:

 

Ima na Rebels DVDju i kada se Oskar i Cans zajebavaju na fudbalu, pa Oscar izvede "scorpion kick" odbranu kao Rene Igita! :) Jbg, to ne nađoh na YT.

(ko ne zna o čemu se radi... http://www.youtube.com/watch?v=ATmX7L68HYc )

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da bi jednom trebalo da probate obrnutu strategiju. Da pustite karte u prodaju po visokoj ceni, pa da ih onda pojeftinjujete kako se koncert bliži. Jer, jezgru fanova je svejedno koja je cena, došli bi na koncert svakako, a šira publika po pravilu nije ni obaveštena da će biti koncerta sve do pred sam koncert, a onda ih dočekaju maksimalne cene karata, što je za mnoge prepreka. Karte treba da budu najjeftinije na dan koncerta.

 

Ima smisla to što pričaš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ne obracajte paznju na ove grobare sto ce kao da bojkotuju... to su u stvari siptari.. :evotigana:

Jer kad se vec pominje HammerFall i Zvezda, Kosovo , pogledajte ovaj video sto sam radio pre par meseci... a nisam ni znao tada da je Oskar nas Delija :rockdevil: ...

Delije i Hammerfall... zajedno .. :violent:

 

 

Dakle izuzev ovih pederasa grobara=siptara... SVI OSTALI NA KONCERT!!!! :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da i navedi mi zasto bi ja kao fan kupio karte unapred po skupljoj ceni, kada znam da ce biti jeftinije ?!?!

 

Pod br.2 kupicu karte kada je to pojeftinjenje i preprodati ih na dan koncerta...

 

Nema leba od toga verujte mi .

 

Samo moze uticati povecanje cene karte na dan koncerta/7 dana pred koncert ili pre pa da bude bolja pretprodaja.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E svaka chast na ideji!

 

Nego neshto me interesuje, ja naprimer kupim tu propusnicu, i do kraja godine odem na 6 koncerata. I sada izvuchem novu propusnicu, za 2010 i jel se ti meni koncerti prepisuju ili ponovo ispochetka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...