Jump to content

Frozen Throne


-Mare

Recommended Posts

Dota mi je uvek bila odbojna jer kad god odem u igraonu vidim da svi pikaju samo to,a i izgledalo mi je dosadno.E onda ja okupim tr00 ekipu i opičimo Call Of Duty 2. :)

Ali ipak moram priznati da ponekad potajno priželjkujem da umem da bacam sve te zajebate magije i da dostignem najveći level. :redface:

Dota-power metal,Call of Duty-thrash metal. :)

 

E neću da smaram više i da vam zagadjujem temu,odoh ja.

Edited by Sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dota mi je uvek bila odbojna jer kad god odem u igraonu vidim da svi pikaju samo to,a i izgledalo mi je dosadno.E onda ja okupim tr00 ekipu i opičimo Call Of Duty 2. :)

Ali ipak moram priznati da ponekad potajno priželjkujem da umem da bacam sve te zajebate magije i da dostignem najveći level. :redface:

Dota-power metal,Call of Duty-thrash metal. :)

 

E neću da smaram više i da vam zagadjujem temu,odoh ja.

 

Kazem ja, ti volis tehnikalije. :)

Instaliraj sve sto je potrebno, pa cemo bacati madjije.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrao sam do pre nekih 7-8 meseci ozbilno . Kod vuka sa Duke-om i ekipom , na netu igrao dota ligu u nemackom klanu Dynamic gaming i bili smo prilicno dobri , a onda je dosao 4. semestar i tu se moja karijera profesionalnog dota igraca zavrsila ( i manje vise kontakt sa spolnim svetom :( ) . Mogao bih nekada da odigram koju partiju , onako ... za stare dane .

Edited by Planina u pokretu

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja prestah da igram odavno ali bik se moga vratiti malko da se plaknem dotom .

 

chitam duke josh pika , on je bio odlichan u warcraftu ali u doti smo ih sabijali , jednom osvojili tur nekoliko puta bili 2 i 3 a shto je nesmeshnije nasha ekipa je ustvari bila od 3 chlana ostale smo trazili pred turnir nekad i ono ko hoce sa nama :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekad se zvala garena, sada je GGC-client... Odlican (najbolji) server ako nemas original... Neki ga smatraju i boljim od BNeta (manji lag)...

Ja igrao tamo dok nisam uzeo originale.

Inace pika se dota prilicno cesto :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne przim se na Dotu, ali volim da je igram, to je sve. Dobar sam, ako ostavimo po strani cinjenicu da sam noob i da ne znam. :)

 

 

Cek brate. Preko cega vi igrate?

 

 

Nekad se zvala garena, sada je GGC-client... Odlican (najbolji) server ako nemas original... Neki ga smatraju i boljim od BNeta (manji lag)...

Ja igrao tamo dok nisam uzeo originale.

Inace pika se dota prilicno cesto :pivopije:

 

 

Aj daj nick sa originalnog moj je Grischnakh(sa c). Adduj me pa da opikamo koju sutra! ;)

 

 

sad mi se pika , muke !

 

moram da skinem waricu zbudzim sange i jashu bacim koju madjiju !

 

muke !

 

skinite garenu da cepamo!!!!!!!111111111

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...