Jump to content

Frozen Throne


-Mare

Recommended Posts

Najssss. :da:

 

Najssss :D

Bi dobra partija , veoma interesantna . Eto sada je 1:1

I da ... zadnjih 2 minuta je moj cimer igrao umesto mene ( a igrao je dotu 2-3 puta do sada ) , pa nemam pojma sta se desavalo i sta je on pisao . Ja sam morao da se javim na telefon .

Edited by Planina u pokretu

Share this post


Link to post
Share on other sites

igrao je kvalitetno al izgleda da je napravio butterfly a axe je strenght heroj

 

kvalitetna partija bash se dobro pika uvek je zanimljivo

 

Buduci da ste imali one silne basheve i stunove, (svaka cast na tome, prava timska igra)

Planina je taj koji je sklopio leptira, ne ortak. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

imali ali ja jedva skupish samo za battle fury a tek na kraju za sjekiru mesershmita a vi pun inventar kojekakvih chudesa .

 

marko odlichna igra bash si branio kripove nisam mogao na pochetku nishta da zaradim

 

igrao si super iako si promashio profesiju strelca koji je inteligence heroj

 

 

hocete li josh koju da chenemo , noc je jeosh mlada

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa gledash koji hero je upitanju , da li je snaga , agilnos il inteligencija ,

za snagu su ti sekire buriza monky king bar sange i jasha i armori

za agilitije bateflaj , buriza monkey armori isto

inteligence su ti soul busteri za manu i healt , pa onda onaj kao zlatni luk shto pretvara heroja u neku zivuljku koji daje sve . pa od soul boostera i onoe stvari kod bakude shto ti daje 25 na inteligenciju dobvijaesh neki mocan staff .

 

u principu svaki poen na snagu ako si snaga heroj ti daje 19 helta i +1 da damage ako nisi snaga dobijesh samo healt

agiliti ti daje +1 da demidz i brz napad

inteligencij ana manu i na demidz ako si intelidzens heroj .

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa gledash koji hero je upitanju , da li je snaga , agilnos il inteligencija ,

za snagu su ti sekire buriza monky king bar sange i jasha i armori

za agilitije bateflaj , buriza monkey armori isto

inteligence su ti soul busteri za manu i healt , pa onda onaj kao zlatni luk shto pretvara heroja u neku zivuljku koji daje sve . pa od soul boostera i onoe stvari kod bakude shto ti daje 25 na inteligenciju dobvijaesh neki mocan staff .

 

u principu svaki poen na snagu ako si snaga heroj ti daje 19 helta i +1 da damage ako nisi snaga dobijesh samo healt

agiliti ti daje +1 da demidz i brz napad

inteligencij ana manu i na demidz ako si intelidzens heroj .

 

Znam princip, i kako to sve funkcionise, samo su itemi problem za sada.

Znam sta kom heroju da uzimam po glavnom atributu, ali su problem oni jaci itemi, jer ne znam detalje svakog heroja,

tj nisam sa svima igrao jos uvek. Polako, vezba se. Sledeci put - jos bolje. :da:

Edited by black donkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo ti je samo savet da znash kako , samo polako ja sma se potrudio da ti razjasnim sve ail ti to vec znash .

 

u principu ni ja ne znam za sve iteme jer ima dosta novih i ne znam od chega se sastvaljaju i shta daju ali znam chime se vodim tj shta mi treba za odredjenog heroja pa pravim ako imam para .

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sklapam brejsere u zavisnosti koje vrste mi je heroj jer uvek dobije i dodatnih 3 na demidz a za helt uzimam bustere za intelidzens heroja pa pravim zabu i ima sad josh po neki zanimljiv predmet da se napravi za charobnjaka ali nisam dotle stigao .

 

sad pokushavam da igram tako shto odmah kupim ring of healt pa skupljam za onaj na manu da napravim betl fjuri a ponekad sklapam brejete i nogicu pa onda veliku sekiru

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogledaj dok budemo igrali to ti je samo za demidz mnogo kvalitetne stvari .

 

 

u principu se igra sa 3 ili 4 mejdza i jednim strent herojem na turnirima jer protiv inteligencije nemozesh da kripujesh na koridupu a pogotovu kad su bitke 5 na 5 pa pochnu da bacaju one mass magije ali to radi samo dok se ostali heroji ne osnaze , tako da sa tim sastvaom se ude na brzo probijanje po sredini da se shto pre zavrshi

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...