Jump to content

Frozen Throne


-Mare

Recommended Posts

Sta se to desava 14og? Ako se ikako dokopas replaya iz polufinala, finala, zipuj i kaci link ovamo ili u inbox. Zao mi sto nismo ostali i dosli opet juce, mrzelo me da se cimam sam.

Edited by -Mare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi jedva skrpismo i za prethodni, drugar imao novce na gomili. Na ovaj i da nije usred roka ne bih isao upravo zbog te neuigranosti. Sad smo sastavili novi klan (nas trojica iz starog + 2 nova igraca) pa planiramo da se uigramo koliko-toliko pre izlaska na bilo kakav tur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijavismo se, mada nemam nesto ni volje buduci da ce igrati gomila citera. Gledam prijave i kapiram da pola ljudi odatle imam na banlisti.

 

Nego nasao sam finale i sve ostalo. Mislio sam da okacim citavu gomilu ali nista nije sredjeno, samo je zapakovano. Iako imam 6.71b u svakom mogucem War3 folderu on nece da ih pokrene. Wtf?

Edited by -Mare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravi u svakom folderu folder Dota i kopiraj mapu, imaces jedno 6 novih foldera, ali ce otvoriti... Jednom sam observovala neki 1v1 turnir, 64 coveka, 32 replaya u prvom kolu, htela sam da se upucam dok sam skontala gde je ko imao sacuvanu mapu... Tako da imam jedno 53 kopije dote na svim nemogucim mestima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

vec par dana igram LoL i skontao sam da mi ta igra zapravo veoma dobro ide :haha: nije losa za kuliranje od dote jer sam imao jedno 6-7 idiotskih partija i razmisljao sam da izbrisem W3 sa harda da mi uopste i ne pada na pamet da igram dotu u narednih par meseci.koliko mi je lepo islo u pocetku tako sam u tih 6 partija zasro skor na playdota.eu.neverovatno koliko je bolja igra u LoL-u i nema tu kao na eurobattle.net-u da pro igraci non stop boostuju drugi,treci,cetvrti acc pa da u svakoj partiji imas po jednog ili dva lika koji su celu partiju godlike,a o idiotizmu suigraca da ne pricam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

Ја играм на развијање готово па стално. ДотА ме је сморила од како играм LoL + Demigod :}

 

Додуше, усредсређен сам на изузетно одличне RPG мапе које су или Single Player или Multiplayer + Drop Code :} систем.

 

Намеравам да кренем с девојком и пар ортака на тај начин да играмо преко Хамачија или War3LANEmu мада је хамачи некако стабилнији...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

I HON nas jebao. :P

ala ovo vuce na HoN to je bolesno...mogli su malo srediti kameru,a sve u svemu iz skrinsotova se ne vidi puno ali i to sto vidim nesto mi se i ne svidja.

Nema onaj jednostavni Warcraft3 smek. Nisu bitni screenshotovi, valjda ce procuriti i gameplay uskoro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...