Jump to content

Utisci o proizvodima


MissionVao

Recommended Posts

direktno namuzeno cokoladno mleko...

 

 

:) :)

 

ja ne volim cokoladno mleko, nekako mi je gorko i preslatko u isto vreme... ni sama ne kapiram taj paradoks... :)

Edited by DarkMiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ja hocu da nateram majku da kupujemo to sveze pomuzeno, ali tesko je naci, plus se lako kvari, zato sto su sad sve vece temp. itd.. :/ Doduse stize mi iz sela na svakih 10 dana svez sir i kajmak.

 

Juce sam isao da kupim mleko, i vidim ono od 3,8 % mlecne masti i uzmem, posto sam alergican na te fore sa malo mlecne masti i kad ono kosta 92 dinara. A ovo sa 3,2 50 ili tako nesto. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ОЕТ2?

 

 

Аааааааа....!

 

Не знам дал` да се смејем или плачем на ово... :surprised:

 

 

Ма... удри бригу на весеље! Ипак се смејем...

 

 

:) :) :)

 

 

 

Брутално. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skrhana (pre ce biti besna) zbog bola u grlu koji traje vec 2 dana isprobavam svakakve prigodne proizvode i samo da kazem da je Strepsils govno najgore. Kul je kad imas kasalj od suvog grla (onaj dosadni sto ume da traje BAS dugo a nista ne iskasljavas) ali da grlo manje boli JOK. Malopre sam kupila i specijalni Strepsils Plus sa anestezijom i samo imam uzasan ukus u ustima, nista se nije promenilo. A kosta 340din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni u tim slučajevima Tantum Verde više pomaže, ali grlo boli pa boli. Tantum ti anestetiše određeno vrijeme, pa makar zaboraviš na 2-3 sata da te boli :D A pritom vjerovatno nešto kao radi, ali trajaće ti to svakako još dan-dva. Ja uz Tantum Verde nekad prskam čist Propolis, imaš da ga kupiš u svakoj apoteci. Tražiš Propolis sprej za grlo. Jes' da ima mnogo alkohola i da je užasnog ukusa, ali ubija sve na šta naiđe :)

 

I da, kada sve prođe, grickaj Sant E-Gal, 250 din je pakovanje od 30 dražeja. Štiti imunitet. Jedna dnevno se uzima. Doktor me savjetovao, nije ništa rekla-kazala.

 

http://www.galenika.rs/posao/index.php?opt...65&lang=SRB

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala al otkrih nesto sto je dzabe a zakon je :D A to je so :D Stavis na kasicicu (tj na drsku) i umocis resicu :D pece ako ti je prvi put bas jako al ne boli te posle bar nekoliko sati. Probala sam to davno i sad nisam odmah jer mi nije palo na pamet da moze da eliminise ovako jak bol. Plus ima jedna 'teorija' prema kojoj se iza te resice 'skladiste' bakterije koje ti sjebu nos i grlo pa ih time ubijas :D

Hvala za te imuno tablete, da sam ih imala pred Shopping Night verovatno se ne bih razbolela :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo vec kod toga :) Ima li neki znacajno veliki zastitni faktor (tipa preko 30, idealno 50) a da nije gusta krema koja nikako da se utrlja? Vidjala sam reklame za neke providne u spreju ali nesto mi se cini da su ono 15-20 recimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, to je to :da: Ima onaj prepoznatljiv Nivein miris, meni je to počelo pomalo da smeta, dosadio mi je, pa ću vjerovatno kupiti Avenovo ili tako neko... Sjećam se onog Chicco-vog od +50 za bebe. Kako se to teško razmazivalo!!! Ali je miris bio predivan :D Jedno vrijeme sam koristila samo njihovu kozmetiku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam novi televizor. Samsung LE40B650... i prezadovoljan sam. Ima u sebi player pa tako pusta gomilu audio i video fajlova cak i .mkv sa sve prevodima! :D

S obzirom da se ovo ne jede, ne maze i ne ispira, izvinjavam se na spamu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...