Jump to content

Utisci o proizvodima


MissionVao

Recommended Posts

 

BB0458-801%7EV.jpg

Nike store

Bulevar Kralja Aleksandra 108, Beograd / 5000 din.

 

218870%7EV.jpg

adidas Brand Store

Delta City, I sprat, lok. 214 / 2600 din.

 

218977%7EV.jpg

Sport Vision

Bulevar Kralja Aleksandra 72/ 2100 din.

adidas Brand Store

Delta City, I sprat, lok. 214 / 2100 din.

 

BB0267-062%7EV.jpg

Sport Vision

Bulevar Kralja Aleksandra 72/ 1690 din.

 

Nike store

Bulevar Kralja Aleksandra 108, Beograd / 1690 din.

 

BB0267-051%7EV.jpg

Sport Vision

Bulevar Kralja Aleksandra 72/ 1690 din.

 

Nike store

Bulevar Kralja Aleksandra 108, Beograd / 1690 din.

 

BB0265-601%7EV.jpg

Sport Vision KIDS, USĆE Shopping Center / 1000 din.

 

Izvolte.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

najprakticnija lopta za sportove je odbojkaska...moze za fucu,za plazu,za tenis glavom,najmanje se njome igra odbojka...

 

najjace su bile one lopte na akciji...kupis puma patike,dobijes loptu...jedna nam je na fuci tajala ,bez zezanja,3 suta...na prvu izbocinu u zidu se lopta raspala...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Nisam znao gde da turim ovo pitanje, pa ajd ovde. Trebao bih ovih dana da proverim vid posto sam primetio da me malo bole oci dok citam i malo duze blenem u monitor. Moze li neko da preporuci opticarsku radnju gde mogu da naidjem na pristojnije cene pregleda, ramova i ostalog?

Edited by -Mare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bas mislio kod najjeftinijih da odem al' nisam bas ni u prilici da me osisaju vec na samom ulazu.

 

Potraži na popusti.com (nisam siguran, možda je i .net, .org), moji drugari su nedavno našli preglede i naočare upola cene i zadovoljni su onim što su dobili.

Provericu to, zaboravih na te grupovine, popuste i ostalo. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Kupim kožne rukavice za boks u online shopu. Stignu mi pvc sa deklaracijom drugih rukavica koje jesu od kože. Ma divota.

Nerovatno kako ljudi kupuju gomilu stvari preko neta i sve bude ok, a ja kad kupim nešto uvek mora da bude reklamacije i sranja.

Nabijem ih na kurac. Od veštačke kože.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Jel neko koristio ikakvu varijantu el. reketa za muve i sl? :D Vidim da na hocuto.rs vise nema muvopic a na limundu i ostalim sajtovima se prodaje nekakav Tepko :haha:

U slucaju da je neko pak koristio onu plavu lampu sto privlaci insekte pa ubija strujom - da li svi padaju na to (opet, prvenstveno muve) ili samo oni letnji smaraci? :D

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu su od letos :haha: Bila neka zurka, ostale flase od pica i skupile se (srecom sitne su). Zimu su docekale zahvaljujuci morskom prasetu i hrcku ali sad oko decembra su se nakotile tako da ih ima stotinak :uhoh: Nece da idu na lepljive zamke, reket je jedina nada :D Na srecu nisu kod mene vec kod decka... mene samo boli kad god odem i vidim na sta lici kuca :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...