Jump to content

Iptv


cotoha

Recommended Posts

ajd jos neshto da napishem :D

 

http://www.telekom.nadlanu.com/iptv/

 

promocija je do kraja januara, besplatna instalacija, zamjena modema, ako se ne svidja samo vratis scartbox i ne placas nista. a sto je najbitnije ipguy dosao dan posle podnosenja zahtjeva :) nije neka superiorna procedura oko instalacije pa da mora da dolazi, ali je korisno zato sto ne morate da idete do telekom centra i vracate modem :D

 

trenutno je omoguceno za samo jedan tv u stanu.

 

zvuk, slika nema potrebe da govorim koliko su kvalitetniji u odnosu na SBB koji vazi za jednog od boljih provajdera sto se tice kvaliteta slike.

 

eto svaka cast telekomu ^^ :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

provalite ovo

http://www.vesti.rs/izvor/Telekom-IPTV-na-probu.html

user comment:

JA SAM OPREMU ZA IPTV DOBILA ALI PROGRAM NEMAM .OD KOG DATUMA TECE UGOVORNA OBAVEZA BESPLATNOG GLEDANJA PROGRAMA ILI OPREME ,STA SAM JA USTVARI DOBILA AKO SAM OVU OPREMU MOGLA GLEDATI I U RADNJI .NAPOMINJEM DA SU MI MONTERI OPREMU POSTAVILI 27.11.2008 GOD. ALI SLIKU NA TV NEMAM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema apsolutno nikakve posljedice po protok, ne razumijem se toliko u tehniku, ali pretpostavljam da taj signal ne ide na istoj frekvenciji ili nesto. Sem toga, na modemu je ostao jos jedan izlaz za VoIP koji uskoro namjeravaju da uvedu.

 

A ova debilusha mozda ne zna da upali tv.

 

маму им јебем прво мораш адсл да уведеш.чекам да ми одобре већ месец дана.пичка им материна.

 

a ranijesi koristio kablovski net ili neki drugi ADSL? Valjda postoji neka fora sa migracionim kodom ako si koristio drugi adsl..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Evo, ovako. Dobih novi udrkani router (Huawei HG520s) i svu pratecu opremu, dobih onaj STB (digitalni prijemnik). Slika je fantasticna, zvuk je super. Internet download/upload/ping mi je ostao isti. Dakle, protok nema veze sa TV-om. Komp ne ometa TV, TV ne ometa komp.

Trenutno koristim uslugu u promotivnom periodu. Inace, osnovni paket (koji sam i ja uzeo) je 590 dinara sa ukljucenim PDV-om.

Ima dosta kanala, i dosta zanimljivih stvari za provaljivanje i podesavanje. Naravno, tu je i ono narucivanje i snimanje ali se to dodatno placa. Znaci, to otpada. :)

Prijavio sam se 31. marta, dosli su jutros. Znaci, drugog dana. Zadovoljan sam. :mrgreen:

 

Ako sam nesto zaboravio ili vas nesto dodatno interesuje, pitajte. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super za ove titlovane kanale...iako razumem engleski, ne mogu da pohvatam neke geografske, istorijske i strucne reci ... tako da titl uvek dobro dodje :D !!

 

Nema sport klub-a :( ali zato ima ESPN :rockdevil: ... nice !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Možda će da bidne, ubacuju nove kanale s vremena na vreme. Sećam se da pre jedno mesec-dva kad sam gledao nisu imali ni Avalu i ukupno je bilo 5-6 kanala manje. Meni ovo dosta, onaj Total TV ne bi' uzeo iz principa, a i zato što je skuplji. :)

 

Nego, je l' može neko ko je skoro uzeo IPTV da rekne kol'ko im vremena treba da odgovore na zahtev? Ćale i ja se prijavili pre 15 dana, još ništa, a taman se ponadali da ćemo da gledamo ManUtd-Barsa u normalnom kvalitetu :( , pošto B92 imamo na 4 frekvencije, od toga ih RTS ometa na 2 a Pink na 3! :violent:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preduslovi su da imaš Telekomov ADSL.

 

Promotivni period je do 1. septembra što znači da je ugradnja besplatna. Prvih mesec dana, usluga je besplatna jer je to, kao, probni period.

 

Posle tih mesec dana, mesečna pretplata ti zavisi od paketa koji izabereš. Standardni, koji ja imam, je 590 dinara.

 

Eto! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...