Jump to content

Windows 7


ProgressiveR

Recommended Posts

Cool-Story-Bro.jpg?imageSize=Medium&generatorName=cool-story-bro-house

 

Taj na slici mi izgleda ko neki bijeli (bosanski) musliman... :bigblue:

 

Dodano par novi sitnica, malo presložen start menu i unapređen/izmjenjen interface.. I eto ti prednosti i razlog da neko kupi novi OS.

Edited by Flash Of The Neon Light
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

a to sto XP podrzava samo 3Gb memorije ?

 

i to sto je tebi cimanje sa drajverima sitnica vecini korisnika je najveci +

 

Ja lično ne koristim XP na ovom kompu koji sad imam, jer kad ga instaliram i ubacim driver za zvuk, zvuka idalje nema, a Win 7 instaliram i uz to su odma svi drajveri instalirani, a zvuk na njemu radi kao podmazan... Samo kažem da su svi Windows OS sistemi veoma slični i da su teme tipa Windows 98 vs Windows XP vs Windows 7 totalno glupe i besmislene. Eto primjera Windows 98 može goniti neke praistorijske igre što nemogu XP ili 7, dok Windows 7 ima napredniji izgled, RAM Memory Boost ,Drivers Pack i podržava preko 3 GB RAM-a što je plus za one koji igraju modernije igre i podrebna im je memorija u svrhu bolje game performanse.

EDIT : Windows 7 je OK, samo je nekima problem što nemože goniti DEBILNI WarCraft 3... :pivopije:

Edited by Flash Of The Neon Light

Share this post


Link to post
Share on other sites

??

bas skoro predjoh ponovo ceo War3 (original + Frozen Throne) kampanju, i odigrah par partija dote na sedmici.

Odakle to da ne moze ?

 

edit: cak mi Starcraft 1 radi najnormalnije :da:

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle,imam jedan problem duze vreme,ali sam uvek zaobilazio da ga resim,medjutim sada mi dokurcilo.Naime,rec je o standardnom problemu sa umrezavanjem masina sa 7 i XP,zapravo sa ulaskom XP masine u masinu sa 7.Teoretske sanse ne postoje.Probao sam dosta predloga koje sam nasao uz pomoc svemocnog google-a,ali kurac,nista ne uspeva.XP masine vide 7,vide joj particije,ali ne mogu ni jednoj pristupiti (odmah da skratim pricu,namesten je workgroup a ne homegroup,sve particije su shareovane i dozvoljen je svaki pristup,iskljuceni passwordi i pizdarije,proveravao sam i moguce probleme sa firewall-om).Ima neko predlog ili moguce resenje?

Ja imam ovaj problem još uvek (doduše na homegroup). Imao 2 računara sa XP-om, jedan sa Vistom, ova 2 nikada nisu mogla da pristupe ovom sa Vistom. Mislim da čak nisu mogla ni da ga prepoznaju. Prešao sa Viste na Win7 32 bita, opet ista priča. Promenio jedan od ona 2 računara sa XP-om, instalirao Win 7 64 bita i opet ne mogu da pristupim onom istom računaru. Sada ga prepoznaje, ali jednostavno ne može da mu pristupi.

 

 

Ne razumem kakve veze ima sa tim koliko je star. Ako ti sve radi pod njim,why the hell not?

Eventualno,ako neces da brises sedmicu,instaliraj xp na drugoj particiji samo za igre,mislim da ti nece predstavljati problem,s

obzirom da sam ja imao W7,XP i Linux i teralo je bez problema.

What about this: http://www.microsoft.com/windows/virtual-pc/download.aspx

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sedmica isto podržava samo 3.25 ili 3.5GB (zavisi od hardvera) rama u 32bitnoj verziji, a postoji i 64bit XP.

pa da ali ja sam instalirao 64bitni xp i nisam puno mogao igrati na njemu :] svaka druga igrica nije radila.mozda je ok za programe i neki jaci radi ali za igranje nikako.imam originalni sp1 64bit on mi je radio lepo ali sam igrice na njemu zaboravio,sp2 je ista prica.sp3 koliko znam jos uvek ne postoji za 64bitni xp...

Ja imam ovaj problem još uvek (doduše na homegroup). Imao 2 računara sa XP-om, jedan sa Vistom, ova 2 nikada nisu mogla da pristupe ovom sa Vistom. Mislim da čak nisu mogla ni da ga prepoznaju. Prešao sa Viste na Win7 32 bita, opet ista priča. Promenio jedan od ona 2 računara sa XP-om, instalirao Win 7 64 bita i opet ne mogu da pristupim onom istom računaru. Sada ga prepoznaje, ali jednostavno ne može da mu pristupi.

jesi probao da na sve racunare instaliras isti operativni sistem? :haha: probaj i na taj treci da instaliras win7 64bit,a sto se tice tog povezivanja jos iz davnih dana znam da xp nece sa vistom i obrnuto.probali smo to kada smo hteli da picimo nesto u lanu i nije bilo teorije.ne znam sto ali tako je.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd probaj pa javi.ako ti nije mrsko baci na sve xp 32bit pa probaj tako.tj onda ce sigurno raditi.cudi me kako sedmica pravi probleme,za vistu sam znao ali za sedmicu :no:

Ma sve sam lud da na sva 3 računara instaliram XP, samo da bih video da li bi se video taj jedan u mreži. :haha:

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...