Jump to content

Dead Space


SkullKrusheR

Recommended Posts

Ja imam 450 ali mislim da nije puno različito. V-sync u igrici obavezno isključi.

Ta opcija je u odjeljku Manage 3D settings zadnja. Piše Vertical Sync i imaš opcije "use the 3d application settings", "force on" i "force off". Ti naravno izabereš force on.

Problem je upravo u tome što igrica na novijim konfiguracijama radi na tako velikim frejmrejtovima, a forced v-sync ga ograniči na 60fps.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Патња" је такође одлична игра. Ја сам то као Леми ово играо уназад грешком. х) Мени други део "Мртвог свемира" није пуно страшан. Да ли зато што сам прешао 1. део па сам знао шта да очекујем или ми је једноставно после "Амнезије" све лаганица. :D А откуд знате да ће бидне трећег дела? То ви наслућујете или је званично објављено?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zvanicno je objavljeno posle keca da rade drugi i treci deo.

Snima se i igrani film, nece biti animirani kao prva dva.

 

U sustini prave celu fransizu, slicno kao NFS i Too Fast Too Furious filmovi

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovoljno je odigrati igru do kraja,i sam skontas da ce biti treci deo.Strpite se da prodju "slova" na kraju,i ide jedna kratka sinematika.

 

Ukoliko se ozbiljno pristupi izradi,bice ovo i sjajan film takodjer.Ima odlican potencijal za vrhunsku holivudsku nabudzenu rokacinu.Isto kao i The Suffering i Mass Effect naprimer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lemmy: nije prioritet da bude strasno nego i meni je bila najbolja igra svojevremeno pa se to u medjuvremenu promenilo. Cisto reko' mozda znas neku karakteristiku koja je dan danas cini posebnom jer meni ne pada na pamet.

 

Elem, probacu Dead Space II na xboxu, da osvezim stvari :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je u tom zanru bila najbolja,a ne generalno.Eto i meni se promenilo misljenje nakon sto sam odigrao Dead Space,vise nije najbolja (ali ipak je Torque mnogo zajebaniji baja od Isaaca).Ali to nista ne umanjuje njen kvalitet.Nema neke karakteristike koje je cine toliko posebnom,sem kao sto si i ti rekla ima rpg-ovski kraj igre koji zavisi od tvojih postupaka tokom iste.Ali jebes originalnost,originalnst je precenjena.Bitno je da valja.Isto kao i muzici.Jebe mi se da li je neki bend originalan,ukoliko je njegova muzika kvalitetna i dopada mi se.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki dan sam poceo igrati i prvi deo.Stigoh do 6. chaptera,i ovo je generalno dosta losije od dvojke.Konstantno se vrtis u krug a atmosfera je nula u poredjenju sa drugim delom.Igra sama za sebe jeste dobra,ali me ni blizu ne drzi kao nastavak,niti je upola toliko dobra.Jebem li ga,trebao sam prvu igrati prvi deo,ovako je sigurno necu preci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ohohoho to mi reci, trenutno igram keca, chapter 7 i igra mi je do jaja.

Borba za svaki metak, a med pack je ko poklon za novu godinu.

Prezivljavanje :rockdevil:

 

Ako je dvojka dosta bolja (a procitao sam na par mesta), tek cu onda da uzivam :red:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa recimo da je prvih 5 chaptera u kecu mnogo lakse nego u dvojci.Ali 6. chapter je vec dosta zajeban.U dvojci ima nesto vise municije i med packova,kao i default vazduha bez upgrade-a onog rig-a.Dvojka jeste dosta bolja,nema vrcenja u krug,vec mnogo vise lokacija,a i sama atmosfera u igri je mnogo bolja i jezivija.I da,u kecu me strasno nervira sistem kretanja kada nema gravitacije.Ono skakanje je glupo do bola.U dvojci letis,i to je super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, zavrsio sam keca veceras, meni je igra bila odlicna.

Iskreno, nisam se ovako zabavljao krljajuci karakondzule jos od Quake dvojke.

Svi ovi novi naslovi Crysis, FarCry i slicno su meni dosadni. Nisam probao F.E.A.R. mozda to nije lose.

 

E sad, instalirao sam dvojku, radi sve savrseno na maxu, razmisljam se dal da forsiram iz Nvidia control panela AA i AF na 16 i 8 ko sto sam drzao na kecu. Jel probao to neko?

 

I zanima me najvaznije pitanje, da li se i ovde forsira V-sync iz NV control panela (a u igri na off), posto je tako moralo u kecu zbog onog laga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Изгледа да ће бити 3. део. Дојајно! Ту би могли убацити и борбу против људи, а не само против некроморфа пошто ценим да ће се Исак обрачунати са оним Оверсиром. Мало комадање политичара није на одмет. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jok, u dvojci je bug sredjen. A ja iskreno ne vidim potrebi za preko 4x AA, na bilo kojoj igrici. :)

 

iskreno i ja, zato i pitam dal neko vidi razliku.

Ja ne znam dal sam corav, ali nista tu bitno ne primecujem kad ukljucim sva ta napredna sranja.

 

Ok onda, znaci v-sync off i krljanje moze da pocne :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

[media=]

[/media]

 

Jedva jebeno cekam ovo, dvojka mi je bila najbolja igra prosle godine. Ovde u trojci se pojavljuje neki novi tip Sergeant John Carver s'kojim ce moci da se igra co-op modu. Koga to smara moze i dalje sa Ajzakom single kampanju da igra, ali dozivljaj i desavanja ce za nijansu biti drugacija u co-op-u. Svidja mi se gde je smestena prica, bice novih fora za nadogradjivanje oruzija i raznorazne modifikacije vezano za iste. Jedino mi se ne svidja sto deluje kao da ce igra biti vise fokusirana na timsku pucnjavu nego na prepoznatljivu horor atmosferu. Samo to da ne ujebu i bice super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...