Jump to content

Kozmetika, šminka, kandže


Machka Naopachka

Recommended Posts

A mozete i da postedite blondie cima i lepo izvadite mastercard i dobijete puder za nedelju dana od kako javim da su updatovali listu zemalja :D nije neka mudrost. jedina osoba koju znam da joj nesto nije stiglo je moj decko al radilo se o Ukrajini :)

U svakom slucaju javicu jel meni stiglo kad bude moglo da se poruci. Uzecu onaj free test kit od 3 podloge, korektora i rumenila i neke cetkice :D $26 sve ukupno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hocu i ja jedva cekam :D jes da me puderi sluze sjajno al imam attention span lasice i stalno hocu nesto novo :D

mda, kad sam vec tu da pohvalim Veet vosak za lice. Onaj u tubici kao sjaj za usta. Rastvara se u vodi, ne iritira. Jeste mi lice gorelo pola h ali se smirilo kao da niceg nije bilo. Sredila sam zulufe i obraze jer tu imam one bezbojne dlacice koje se vide kad stavis puder u prahu. Samo mrzim sto kosta 700din EJ! Tako da ako neko nadje isto tako rastvoriv vosak na bazi aloe vere al da manje kosta nek javi.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

master, ne s... da će da apdejtuju listu zemalja! fucking A!

hvala im

 

javi obavezno ČIM ti stigne.

 

 

@sugar od

 

electron retko gde online prolazi... lako možeš da izvadiš master sad ima i varijanta da ne moraš depozit da ostavljaš nego ti na konto zarade otvaraju račune vezane za kreditnu :) mada, malo su veće kamate, zavisi i od banke u kojoj si :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

yup :D

elem, rekose mi da su prosledili 'problem' svom IT timu i da ce mi se javiti uskoro...

do tad nije da ne mozete da porucite al ne mozes automatski da zavrsis porudzbinu nego moras da im saljes na mail sta bi hteo pa ti oni izracunaju shipping pa te pitaju "jel ok" pa ti potvrdis :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

moguce, nisam primetila da igde pise koja Visa. verovatno ne mogu one koje nemaju onaj trocifreni ili cetvorocifreni kod na poledjini.

 

Zar nema svaka? Mislim, i ja imam Visu Electron, pa ima kod...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li je samo do hladnog vremerna, ali nokti su mi loshi, meki i listaju se :( nikad mi se to nije desilo, vec par puta ih skracujem do korena. Znate li neki dobar preparat za negu? Kupila sam FlorMarov neki sa E vitaminom...
Joj,i ja imam isti problem vec duze vreme,zato sam odustala od dugih noktiju,ne mogu vishe da se smaram time.Moja prijateljica za negu noktiju koristi vec godinama Diklu i ima mnogo lepe nokte,iako radi posao na kome dugi nokti teshko opstaju.Probaj,mozda ti pomogne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeh svasta od marke Alessandro za nokte - mineralnu turpiju, extra jak serum za brittle nails i kremu koja hrani i ubrzava rast + skidac laka od lavande. Pukoh strasne pare :) al ako valja zlata je vredno. Od kako znam za sebe porastu 5mm i krene listanje, kidanje, uzas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

yup :D

elem, rekose mi da su prosledili 'problem' svom IT timu i da ce mi se javiti uskoro...

do tad nije da ne mozete da porucite al ne mozes automatski da zavrsis porudzbinu nego moras da im saljes na mail sta bi hteo pa ti oni izracunaju shipping pa te pitaju "jel ok" pa ti potvrdis :D

 

Da li su ti dali neki poseban email na koji možeš da im pošalješ porudzbine ili je onaj za primedbe što je na site-u?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta znam posto svakoga dana ustajem u 6h da pokrijem podocnjake i ublazim svoj zaista beli ten kao dnevnu sminku koristim vec mesecima sledecu kombinaciju.

 

Podloga: CoverGirl Advanced Radiance Age Defying Restorative koju mi je donela kuma iz amerike i mogu reci da sam prezadovoljna meni je mnogo bolja od npr nivea-e koju sam koristila.

covergirl-advanced-radiance-rest_1223650408_LRG.jpg

 

ondak oriflame kuglice za nijansiranje.

maskara Nivea maximpact.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Devojke, divne ste, postavljate bash ok savete.

Mada, mozda nije loshe, za one koje imaju problemcice sa kozom da ipak posete dermatologa. Poznajem nekoliko devojakak kojima se ten, posle posete Kotodermi, preporodio.

Edited by Thunder11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeh svasta od marke Alessandro za nokte - mineralnu turpiju, extra jak serum za brittle nails i kremu koja hrani i ubrzava rast + skidac laka od lavande. Pukoh strasne pare :) al ako valja zlata je vredno. Od kako znam za sebe porastu 5mm i krene listanje, kidanje, uzas...

 

Javi ima li rezultata... mazalice za nokte i ruke oobozavam :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dada,ja sam videla neku svajcarsku marku za nokte u "Jasmin"-,pa me zanima jel neko zna kakvi su?

 

ako misliš na mavalu, odlična je. lakovi su fantastični. imam još jedan proizvod od njih, najlonski ojačivač za nokte, nije loša fora.

 

za nokte koji se listaju, dikla i to svakodnevno prema uputstvu, i tako 2-3 nedelje.

i rukavice na ruke prilikom pranja i ribanja po kući. :da: ceo život imam nokte koji se listaju. zavisi jako od ishrane šta im se dešava, naravno zimi se lome k'o besni.

 

što se kolekcija za nokte i ruke tiče, ovo je moj rejting:

 

1. neprikosnovena: sally hansen krema za ruke 18 hours sa shea butterom uljem grožđica i grejpfruta

2. sally hansen fast dry stvarčica za sušenje laka, zbog koje sam se vratila među žene sa negovanim lepim noktima inače bi me mrzelo da čekam sušenje, koje smaaaaranjeeee

3. mavala lakovi za nokte, fenomenalne boje, lako se razmazuju...

4. opi lakovi za nokte, fenomenalne crvene koje dugo traju (doduše bile su kancerogene jedno vreme :) ), ekstra četkice

5. sholl so sa algama za pedikir

6. izum veka: keramička turpija :)

7. iz bilo koje može i najjevtinije kolekcije: bela podloga koja štiti nokat da ne požuti od tamnih boja.

 

 

nadam se da sam vam dala sad bar jednu ideju kako sebe da obradujete. ovo je sve provereno dobro :da:

Edited by eileen

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...