Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

а јеботе, стварно су многоооо гадне! :)

 

овако ће у скорије време мој изгледати

IMG_2586.jpg

 

Da nosim ovo tačno bih se bacio sa nekog mosta. Užas, prejadno mi je kada vidim ljude u ovakvom outfitu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:mhihi:

 

Kupila sam:

Pantalone

Suknjicu

Majicicu

Papuce na stiklu (Jos obuce :S )

 

I tako :wub:

 

Koliko ti imaš ormara? :mhihi:

 

Ja uvek skupim pare za odeću/obuću i onda kupim nešto za gitaru i kažem "ma sledeći put ću da kupim odeću" i sledeći put ponovo kupim nešto za gitaru. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uvek skupim pare za odeću/obuću i onda kupim nešto za gitaru i kažem "ma sledeći put ću da kupim odeću" i sledeći put ponovo kupim nešto za gitaru. :(

 

:) ...ista pricha i kod mene... nova pedala >>> nove pantalone i majca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) ...ista pricha i kod mene... nova pedala >>> nove pantalone i majca :)

 

:pivopije:

 

Pa imam dva (i po, posto uzimam i deo od caleta i keve jer vise nemam mesta).

Ali izgleda da ce mi tata napraviti sobicu kao garderober jer mi skoro napravio ormar, ali nemam mesta vise :(

 

Ja nemam ormar u svojoj sobi. :/ Zato sve što trenutno nosim mi je na dvosedu. :) Mrzi me da stalno odlazim u drugu sobu da bih uzimao šta da obučem.

 

Moram u Springfild po neke pantalone i neke 3/4, vreme je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nemam ormar u svojoj sobi. :/ Zato sve što trenutno nosim mi je na dvosedu. :) Mrzi me da stalno odlazim u drugu sobu da bih uzimao šta da obučem.

 

Imam ovde neki garderober u sobi, 1/4 stvari su moje, ostalo keva natrpa, tako da se zapitam često, kog će mi đavola garderober koji zauzima celu jednu stranu zida, kad lepo mogu da ispunim prostor policama za diskove i related stuff. :)

 

Inače, dobio sam na poklon belu majicu, a na njoj aplikacija Paatos logoa. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde kupuješ te diskove? :)

 

Gojko inc.

 

Nego bio sam u Ushcu da vidim dal imaju neke zanimljive letnje kosulje, nijedna mi se nije dopala. Zato ukrascu bratu jednu, on ima mnogo lepe kosulje, a sto je najgore ima oko 20 kosulja. Koj ce mu kurac 20 kosulja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad malo bolje razmislim, jedan ormar je za zimsku garderobu, drugi ormar za ljetnju, a ovaj međuperiod više i ne računam, uvijek se u neka od ova dva nađe nešto za međuvrijeme :) A onda jedan ormar ide samo za cipele, tj. jedan manji za zimu, jedan manji za ljeto i ista stvar za doba koja skoro više da nemamo :) A onda u jedan ormar imam samo posteljinu, jednu za ljetnji, drugu za zimski period, gdje je ovaj za zimski mnogo veći, jer logično, treba natrpati tolike jorgane :) Tako da kada bih stvarno bila u prilici da imam sve te ormare, imala bih... 6 minimum :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:razz: A sada TEK ne bih znala, jer mudro kaže majka: Sine, samo ćeš vremenom imati sve više i više stvari, suprotno je nemoguće. Ne daj bože da se selim opet :mrtav: Ne bih to mogla podnijeti.

 

 

edit: Pri selidbi 2 pick up-a su me selila + jugo :)

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...