Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Da bi H&M imao svrhu ovde, cene iste ili slicne robe kao u drugim radnjama moraju da im budu nize minimum 30%..sto je nemoguce! Lako je jednom svabi uvaliti h&m kad ima platu 2500e i kupuje farmerke ili majicu za recimo 10-15e u h&m. Po takvom reciprocitetu kod nas bi to moralo da kosta od 5-7e.

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav crni newyorker, iz njega ispadaju konci, sve je sintetika, zenska odeca je kao za ciganske kurve. Kvalitet je dosta bolji. Najslicnije sto sam nosila je TimeOut. Ako bude slicnih cena kao TimeOut (ili ne daj boze jeftinije) - :veseli:

Nadam se da imaju bolju politiku nego Aldo koji je dozvolio onoj guski koja ga je otvorila kod nas da nabije petostruke cene.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

H&M je mnogo, mnogo bolji od nwe yorkera.

Zapravo, new yorker je najvece moguce smece od garderobe, mislim da HM ima stvarno odlican odnos kvalitet-cena. Moj brat nosi HM dzemper tri godine, izgleda potpuno isto kao i prvog dana.

U new yorkeru sam kupio kosulju pre nekoliko godina, izgubila je boju posle prvog pranja. Sivenje katastrofa, materijal katastrofa.

Prakticno bih mogao da prekucam Double fire-in post :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvog je kvaliteta ta H&M odeca, zaista nikad nisam kupovao kod njih u in inostranstvu kad sam bio,pa me zanima kako ce to kod nas da funkcionise?

Rabim polovan najlonski H&M koji je bio u dobrom stanju (par dukseva, nekoliko majica i pantalone), ja ga drljam vec dve godine i i dalje je u istom stanju. Al kontam, to je hm koji se prodavao po Holandiji i Nemackoj, mozda i oni kao i svi imaju neke duple standarde pa ce kod nas doci najveci krsh.

Nem pojma, ja sam se skroz nalozila na te polovne stvari, tj na cene, dam 100 dindzi za majicu koja je skoro nova ili polovna u odlicnom stanju, i moze da traje bar jos dve sezone. Kad se covek navikne na takve price, posle mi je sve skuplje od 350 din pljacka :haha: (naravno, ovo vazi samo za majice, kosulje i dukseve).

Ostene mi dosta para za neke druge stvari kao sto su Aqua max jakne, patike i tako to...

 

Ma kakav crni newyorker, iz njega ispadaju konci, sve je sintetika, zenska odeca je kao za ciganske kurve.

Realno, u tc Usce sam samo takvu ekipu tamo i vidjala :haha: dodje ceo buljuk gastosa iz kartn sitija i udri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozbiljno? :D Wow. To bas i nisam vidjala :D

Generalno H&M sam kupovala u Frankfurtu i Barseloni, bese skroz OK. Na kraju sezone kupis haljine za 7-10 evra, majice za 2-3... Potrosna roba, nije nista spektakularno. Cak i da bude skuplje uzimacu jer je na drugim mestima nemoguce naci jednobojne stvari, bez aplikacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nem pojma, ja sam se skroz nalozila na te polovne stvari, tj na cene, dam 100 dindzi za majicu koja je skoro nova ili polovna u odlicnom stanju, i moze da traje bar jos dve sezone. Kad se covek navikne na takve price, posle mi je sve skuplje od 350 din pljacka :haha: (naravno, ovo vazi samo za majice, kosulje i dukseve).

Ostene mi dosta para za neke druge stvari kao sto su Aqua max jakne, patike i tako to...

ista priča samo second hand shopovi u mom slučaju, od kad sam krenuo da kupujem u njima oblačim se jevtino a kvalitetnije no ikad ranije... čak sam viđao i mekinlijeve jakne sa aqua max tu i tamo... ali poučen iskustvom sa mekinlijevim aqua max čizmama (koje su se ponašale kao da su AqMx naopako metnuli, uvlačile vodu i držale je unutra umesto da je drže napolju) nikad više te prevare... samo provereno, GOREtex i SIMPAtex...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мај тоутс, игзекли. На ти сићплу -> +.

П.С. Исто само оллцкул, ништа лајкујем

 

упућето ђенераналном (снајче копилефт)

Share this post


Link to post
Share on other sites

H&M je skroz ok za tinejdžere i studentariju.

Ne znam kakva im je politika ovde, al meni su ostali u do jaja sećanju zbog rasprodaje na kojoj je bio fazon buy 1 get 1 free, tj. uzmeš dve stvari i plaćaš samo skuplju. Izašao sam s 20 kesa odeće za manje od 100 funti.

 

da ne zaboravim, na toj akciji poznanik je uzeo 2 istovetna uber kul kaputa (od štofa) i drugi prodao na e-bay, tako da ga je na kraju njegov izašao nešto tipa par funti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre par dana sam bio u Uscu i gledao neke patike za leto.Ahem, mislim da cu dobro proci ako uzmem u onoj radnji na drugom spatu mislim da zove Deichmann, samo ne znam kako se izgovara:(.Ako znate nesto negativno vezano za tu radnju sad je trenutak da me odvratite..

 

@SerbZmaj

A pored te radnje nalazi se C&A koji je nedavno otvoren gde se ljudi guraju u redu i kupuju,najvise majice i ostale potrosne krpice.Mislim da bi vredelo tamo da pogledas.

Edited by Schneider

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre par dana sam bio u Uscu i gledao neke patike za leto.Ahem, mislim da cu dobro proci ako uzmem u onoj radnji na drugom spatu mislim da zove Deichmann, samo ne znam kako se izgovara:(.Ako znate nesto negativno vezano za tu radnju sad je trenutak da me odvratite..

 

 

 

Не знам како стоје са мушком обућом, али ако је ситуација као са женском... Немој. Једноставно, немој. Зимус су ми се допале неке чизме и узех да их пробам - толико су биле тврде и неудобне за тих пар корака које сам у њима направила, да је сво одушевљење изгледом моментално спласнуло. :(

 

Другарице су купиле - једна неке скроз симпатичне патофне, а друга неке дубоке ципелице: више их немају, распале се. А стварно мало ношене. Ја заиста не знам никога ко је задовољан куповином у тој радњи. :icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...