Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

bio sam danas u Inđiji

nemojte ponoviti moju grešku

 

ne znam kako je u Armaniju, Ripleju itd, al u Najkiju, Adidasu i Konversu nema apsolutno ničega što valja

bolji su autleti po gradu

Share this post


Link to post
Share on other sites

male su razlike u odnosu na ono što se nudi u regularnim prodavnicama, a izbor je očajan

u Najkiju još đene-đene, al ostalo je užas

 

Kakvo je stanje u Najk autletu u NBG-u? Izbor, cene? Trebao bih da uzimam nesto sad kad je krenulo lepo vreme. Bio sam cak i u sirotom Madness-u. Ocaj izbor, na stranu monstruozne cene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bio tamo odavno, ali sam prošle nedelje išao u njihov drugi, u Bulevaru. Nije neka ponuda, ali može ponešto da se nađe. Šorcevi su od 2000 pa naviše, majice od 2500.

 

Dobrih stvari ima u Ledžendu takođe u Bulevaru. Uzeo sam baš finu polo majicu za 2200, a imaju i košulje, pantalone, džempere...

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mare Zivim prakticno zgradu pored i veruj mi to je takav krs od outleta da ne pozelis nista da uzmes, cene ISTE ako ne i VECE na mnoge artikle, tako da ti se ne isplati dolaziti bolje trazi negde drugde i ustedi sebi vreme i novac.Izbor je jadan takodje.Svaki put se razocaram kad udjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo sam se izrazio, jasno je sta sam mislio pod 'hlace'

elem, slicno, ali manje penzoski:

HP7227617-denim.jpg

ja vidijo na ulici pa se pito jel to neki trend ili sta

ok kad sam rekao "stvarno mi trebaju" nisam bukvalno mislio, samo mi se svidja fazon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...