Jump to content

Sise ili dupe


oʞɾoƃ

Sise ili dupe?  

214 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sise imaju strije,mogu da budu opustene do pupka,da imaju odvratne tamno-smedje ogromne bradavice,da izgledaju ko potkozne bubuljice...

 

Sto se tice celulita...to je relativno normalna pojava,i cak sta vise,nije ni lose ako ga nema previse.Jebes zenu bez celulita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti si neki savrseni macan kome picetine daju samo perfektne ribe bez celulita i strija?

 

da, kad platim :)

 

Imao sam srecu da zivim pored najvece javne kuce u zemlji i da upoznam mnogo "dama noci" i da malo shvatim nacin na koji zive, ali i razmisljaju, pa to posle da uporedim sa ovim nasim "finim i visokomoralnim" devojkama :D

 

Jaoj kakvih je tu sisa i guzica bilo, ljudi moji .... cccc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Placas za sex?Nema sta,bas si macan. :)

 

a ko kaze da sam macan? :) I ti placas za sex, samo sto su ruskinje mnogo iskrenije ribe, cak i kad ti kazuju tarifu. Ove fuxe sto su kao fine i jebu se iz ljubavi ce ti zagorcati zivot X puta, sa ovima si uvek na cistom.

 

I vecina tih ruja prodaje telo a dushu nikad, nasih 95% riba prodaje i dushu za pare ;)

 

pa ti vidi ko je "macan" a ko naivko :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato lemmy ne mora da placa nista on moze sve da dobije besplatno :)

 

Ne sve,ali sex da. :da:

 

a ko kaze da sam macan? :) I ti placas za sex, samo sto su ruskinje mnogo iskrenije ribe, cak i kad ti kazuju tarifu. Ove fuxe sto su kao fine i jebu se iz ljubavi ce ti zagorcati zivot X puta, sa ovima si uvek na cistom.

 

I vecina tih ruja prodaje telo a dushu nikad, nasih 95% riba prodaje i dushu za pare ;)

 

pa ti vidi ko je "macan" a ko naivko :P

 

U principu si u pravu,ali stvar je u tome sto nisu bas sve ribe sa kojima muskarac ima sexualni odnos fuxe.Ovaj procenat od 95% ti je takodjer zesca odvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...