Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne verujem u to dok se Princ ne pojavi i ne kaže da će biti otkazano :mrgreen::) :)

On je pogodio za Coopera... :D

 

Ja ne mogu da verujem u ono što stoji na njihovom sajtu - da je većina njihovih koncerata rasprodata, uključujući i one posle Beograda. I to sve sami stadioni u pitanju... Onda se zapitam da li je moguće da se i kod nas tako rano rasproda koncert? I jebeno ne mogu da poverujem u to, znam naše prilike i našu publiku. Ovde The Beatles da se opet sastave ne bi rasprodali stadion nekoliko meseci pre koncerta, a ako organizator misli da može to da učini sa AC/DC... mislim da se zajebao u računici i hajde da se nadamo da do kraja neće skontati to i da će istrajati u organizaciji koncerta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

obavestenje sa eventima:

 

Dobili smo nalog da se prodaja karata za fan club pomera za sledeci petak 13.02.2009, kada krecemo i sa regularnom prodajom na svim prodajnim mestima u Srbiji.

 

Svi ravnopravno u red 13-tog ;)

 

Je l' su te fan club karte za one koji se prijave na ac/dc sajt iplate 50ak dolara, ili shta? Da nema neki ac/dc fan club u Srbiji? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne mogu da verujem u ono što stoji na njihovom sajtu - da je većina njihovih koncerata rasprodata, uključujući i one posle Beograda. I to sve sami stadioni u pitanju... Onda se zapitam da li je moguće da se i kod nas tako rano rasproda koncert? I jebeno ne mogu da poverujem u to, znam naše prilike i našu publiku. Ovde The Beatles da se opet sastave ne bi rasprodali stadion nekoliko meseci pre koncerta, a ako organizator misli da može to da učini sa AC/DC... mislim da se zajebao u računici i hajde da se nadamo da do kraja neće skontati to i da će istrajati u organizaciji koncerta.

 

AC/DC najvishe voli da nastupa na stadionima. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo svaka im cast da imaju muda da organizuju takav koncert kod nas .

 

velike pare su u piatnju i veliki je rizik.

 

bice sigurno puno ljudi ali da se rasproda koncert to ne verujem .

Share this post


Link to post
Share on other sites

kategorije.jpg

 

Hmm cudno mi je sve ovo kako su skockali...Da se razumemo Partizanov stadion nije bog zna kako veliki iako mozda nekome deluje tako sa slika....Gledao sam Metallicu sa mesta (tribina) na kojem je uvrstena sada ova neka zelena kategorija.Stajao/sedeo sam na desnoj strani i bio sam recimo 30 metara od bine.Pogled je bio nikada bolji kao i zvuk,tako da su se oni tu nesto zajebali....I ova mesta u zelenoj kategoriji skroz nazad su super (odlicna vidljivost i zvuk).Ova kategorija za parter/teren za drugu polovinu mi deluje malo budjos,kapiram da se odatle nece nista videti,sto zbog mase koja je ispred vas,produzene bine,verovatno ce biti pun kurac nekih kamera,osoblja,obezbedjenja nekih itd. no ne mora da znaci.Tribine pri sredini mogu da izvuku stvar...Ja stvarno ne znam gde oni misle da smeste 45000 ljudi??? (To je cifra koja se pominje ako se ne varam) Kapacitet stadiona je 32000....Po onom njihovom planu oni kao da prave cert na Wembley-u! haha

Evo slike stadiona preuzete sa Wikipedia pa vi sami prosudite koja je to velicina i kakav pogled mozete da ocekujete,no onaj ko je bio na Metallici/tekmama ima dobru predstavu....udaljenost od bine pa do kraja stadiona/tribina iznosice negde oko 150 metara....Sto se tice cena tako je kako je jbg....AC/DC su skup do jaja bend....Gledao sam neke nastupe sa ove Black Ice turneje i ne deluju mi nimalo zanimljivo,ono mrtvi paraziti koji se teturaju binom tu i tamo,nema nekog lozenja i to

 

275px-Stadion_Partizana_Beograd.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немој да исправљаш, сви га знају по том имену.

Гробари и даље певају "Фудбалски то је храм, стадион ЈНА, на њему игра Партизан, тим за који живим ја!", а сад неко хоће да исправља име. Не дирај.

 

NEEEEEEE STADION JNA PRAVA RUPETINA,PRAVA STE BRUKA I SRAMOTA CRVENO BELOGA GRADA!loooooool

 

Elem,ljudi i za mene zaposlenog je ovo skupo,mada su to cene kao i svuda u Evropi za njihove svirke.Gledao sam ih na Monsters of Rock u Budapest(karte tad bile jeftine),bili su sjajni,svirali puna 2 sata.A videcemo josh kako ce ici prodaja,Komuna ga je preterala.Pozdrav svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako dobiješ pare na lotou ima svima da nam kupiš karte! :)

:) Vazi. Al' ko ce bre ubosti tih 6, 7 brojeva, nema sanse! :)

 

Inace, stvarno nije bilo naseg datuma na listi.

Ja sam, kad sam procitala ovaj Lazin post (mozda nekih sat vremena posle postovanja posta :) )

Hehe,svuda je ili "SOLD OUT"ili "Get ticket",samo kad nas "Coming Soon" :):bigblue:

 

usla na sajt i nije bilo BG-a, al' sad vidim da su ga vratili. :bigblue::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zombie eater

 

Pa kapacitet tribina je 32k, zbog bine se sever ne koristi, tako da ostaje nekih 20000-22000 stolica, plus teren! Taman 45k ljudi, mada može tu i više njih da stane, ako se malo naguraju! :D

 

Na teren da stane 25000 ljudi? hmm tesko brale ako se jedva zgura 15000 bice dobro.Koristi se iskljucivo teren koji ce biti ogradjen bez traka za trcanje i tog medjuprostora,vish crvenu liniju....Kapiram da ce tu da puste na ispashu novinare,obezbedjenje,valjache kokica :) U protivnom bi se svi sjurili sa tribina na teren ;) A i da se kojim slucajem koristi i taj prostor opet ne moze da se nabije toliko ljudi

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvi 45 hiljada ljudi. AC/DC je kod nas reda veličine popularnosti Maidena i Metallica-e, s tim što valja računati da prvi put dolaze, reklama će biti dobra... možda bi mogli da privuku 25 hiljada ljudi, ali sa ovim cenama nema šanse ni 20 hiljada. Sa sve ljudima što bi došli iz inostranstva, jer kapiram da ako se po Evropi karte tako dobro prodaju, ima dosta fanatika koji bi ih gledali i po nekoliko puta na turneji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm... Svetski standard je 3 čoveka po metru kvadratnom, dimenzije terena su 100*70, pa ti računaj kolko to dođe ljudi! ;) Uz to, kod nas se lagano može nagurati i pet čoveka u jedan m2...

 

Ma, da, 200 k stane na parter, je l'? :)

3 choveka na 1 m2 stoje k'o sardine, a 5 ljudi u m2 mozhesh nabiti samo ako su kosturi. :)

 

@NatashaNS: Ti bodi loto, pa kol'ko ubodesh. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...