Jump to content

Kviz "Trenutak istine"


Zen

Recommended Posts

bas mi je drago zbog tebe.

K'o sto doktor Haus kaze, svi lazu. a ko je koliko izopacen je diskutabilno, jer nikada ne moze da se zna sta neko zaista misli.

Ti se prijavi pa vidi, mozda osvojis neke pare :P

 

Kažem, ne bi me primili, jer bi provalili da nisam sklon kockanju i da ću stati na 250 hiljada.

 

vas odgovor.... NIJE ISTINIT. :) :) :)

 

Mislim da bi pitanje o svršavanju po licu bilo jedna vrsta trik pitanja. Ja bih rekao da to ne volim, a detektor bi provalio da je laž. U stvari, radi se o sledećem - devojci koja bi sa mnom bila u vezi definitivno ne bih voleo da svršim po faci - ako je volim, pogotovo, ali zato postoje druge žene, koje me iritiraju i kojima bih rado svršio i razmazao. :)

 

Sva sreca pa sam se okanio TV-a jos nekoliko godina unazad. Ovakve gadosti prikazuju pa se posle chude onome sta klinci rade po skolama. Naravno da ce da prave razna sranja kad odrastaju na ovakvim stvarima.

 

Pa vidiš, na jugu Srbije ima klinaca koji odrastaju na predavanjima vladike Pahomija. Možda je to bolje rešenje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka dignu dva prsta svi koje zanima Prinčev seksualni život.

 

To nije moj seksualni život. Pričam samo hipotetički, "šta bi bilo kad bi bilo". Dakako da me ne privlači svršavanje po faci osobi sa kojom sam i koju volim. Možda nekog od vas privlači? Šta znam, neko od vas verovatno voli i da poliže to posle. Meni se to gadi. E sad, da ima nekih iritantnih TV voditeljki, nekih mojih koleginica sa faksa, ili komšinica, to stoji. Njima bih rado razmazao ejakulat po licu, mada mislim da već ima neko ko to radi. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je najjači bio onaj svinger od pre par nedelja. Uzeo 250 hiljada i nije išao dalje. Znao čovek kad treba da stane. I uopšte se nije iskompromitovao. Sva pitanja koja su mu postavljena, bila su u skladu s onim što se inače znalo o njemu (tj. što su znali ljudi iz njegovog života, prisutni u sali). Tako se to radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledah onog geja malopre u reprizi. Pa šta, lik je sasvim OK nastupio, nema tu ničeg izopačenog. Sasvim normalna gej osoba. Za mene su oni koji biju i varaju žene izopačeni. I oni koji bi rođenu kevu za pare prodali. I jedna i druga vrsta je prošla kroz taj kviz više puta. Tako da, sasvim razumem pozitivne reakcije publike i jedva čekam da vidim nastavak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Gledah onog geja malopre u reprizi. Pa šta, lik je sasvim OK nastupio, nema tu ničeg izopačenog. Sasvim normalna gej osoba. Za mene su oni koji biju i varaju žene izopačeni. I oni koji bi rođenu kevu za pare prodali. I jedna i druga vrsta je prošla kroz taj kviz više puta. Tako da, sasvim razumem pozitivne reakcije publike i jedva čekam da vidim nastavak.

 

Taj gej bi se prodo za kurac.znaći isto.

 

 

Kad bi ti bijo u toj emisiji,to bi bilo ovako:

 

 

Vojtehovska (u daljem tekstu V): da li je istina da ti zivot zavisi od foruma

 

Prince: da.

 

VAŠ ODGOVOR JE ISTINA

 

V: da li je istina da ste u jednom trenutku,kad ste bili u wc-u prekinuli sranje,samo zato što je neko na forumu objavio da se Saxon raspao.

 

Prince: da.

 

VAŠ ODGOVOR JE ISTINA

 

V: da li je istina da ste prekinuli sexualni odnos sa jednom bucmastom devojkom,kad ste ćuli da pevać iz benda Arija se gadi da ima sexualni odnos sa bucmastim devojkama?

 

Prince: ne.

 

VAŠ ODGOVOR JE...

 

LAŽ!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj glupi kviz je dno dna. Gledala sam prvi put i vishe ne, narochito posle komentara u novinama koje su dali taj lik i njegova zena - kao da se nishta nije desilo... Pink je samo hteo da poveca time gledanost, shto verujem i da je uspeo, jer ovo je ono shto nash narod ispranog mozga i zeli - da posmatra tudje zivote i da lechi svoje komplexe time shto vidi da ima josh vecih jadnika na ovom svetu... Mnogo vece sranje i od Velikog brata, za shta do skora nisam verovala da postoji konkurencija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam objasnio zašto smatram da je dobro da postoje takve emisije. Tačno je da ljudi leče svoje komplekse, i to je dobro, s obzirom da nam većinu stanovništva i čine iskompleksirani ljudi. Ja priznajem da sam iskompleksiran - e sad, stvar je dosta složenija od konstatacije "da ima još većih jadnika na ovom svetu". Ja, što je najzanimljivije, uopšte ne mislim da su mnogi od učesnika jadnici. Ne samo što neki od njih vode vrlo uzbudljive živote (taj svinger, na primer), već i uspeju da uzmu pare na konto toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se tog pedera sećam još iz osnovne škole. nećete verovati, dugo sam mislio da je on ustvari neka baba učiteljica. tako je delovao i tako se oblačio. mislim da mu čak i dan danas ne rastu brada i brkovi a ima 30 godina.

Edited by Download_manager

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...