Jump to content

Amorphis


Cold

  

30 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Silent Waters ide direktno u top 5, to je moja prognoza, ali kad Faris krene da preslusava Sentenced, ima da bude jaka borba za te pozicije :D

 

Bas sam konto skin't diskografiju onda kad smo pricali preko fejsa...al smete me nesto. Ugl. poslije Amorphisa ide to :mrgreen: Mada ce se duuuugo ovo zadrzati u plejeru. Cijelo jutro u skoli slusam House Of Sleep :) ugl. kidanje na sve strane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, naravno, otkad sam cuo tu verziju "Alone" zaboravio sam na original. :D

Zapravo, retko sam jos gde video slucaj da novi pevac u bendu do te mere oduva proslog da se ovog predjasnjeg sirotana niko i ne seca. :) Stvarno, sad kad kontas, cini ti se kao da je Joutsen oduvek u bendu... Rece mi sestra da mu je danas rodjendan, btw. :D

Hehe, da, sto me podseti:

http://www.royalartistclub.com/amorphis/

Provalite drugi snimak: "Amorphis celebrates Tomi K´s 24th birthday in Seinäjokis Rytmikorjaamo. Grande Whisky Cola, por favor!" Hahaha, 24. rodjendan! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, tebi se bas svideo Amorphis

 

Evo da ti preporucim pravu stvar, nadji na torrentima Amorphis provinssieock 2006 koncert razbija kako je dobar, odlican izbor pesama a Tomi kida kako dobro peva :pivopije:

 

Prvi put da mi se nesto ovako brzo svidi. I nadjem ja to :pivopije:

I Far From The Sun nije nimalo los :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, naravno, otkad sam cuo tu verziju "Alone" zaboravio sam na original. :D

Zapravo, retko sam jos gde video slucaj da novi pevac u bendu do te mere oduva proslog da se ovog predjasnjeg sirotana niko i ne seca. :) Stvarno, sad kad kontas, cini ti se kao da je Joutsen oduvek u bendu... Rece mi sestra da mu je danas rodjendan, btw. :D

Hehe, da, sto me podseti:

http://www.royalartistclub.com/amorphis/

Provalite drugi snimak: "Amorphis celebrates Tomi K´s 24th birthday in Seinäjokis Rytmikorjaamo. Grande Whisky Cola, por favor!" Hahaha, 24. rodjendan! :D

Ne znam, meni je Pasijeva verzija bolja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...