Jump to content

Metal in general


Kiana Bartok

Recommended Posts

Vidis meni je veci car jedan Tupac nego Bruce Dickinson.Ali dobro mislim da si sam sebi dovoljna kazna jer si takav kakav si,jbg yumetal je cekao na takvog hibrida

 

e vidis da si retardiran? jao,nasao balavander da poredi sjebanog crnju sa brusom institucijom.

mrs na neki hiphop forum pa tamo mudroserishi. kako te bre nije sramota da ovako trabunjas? u facu bi ti se israo kad bi te vid'o!

tri dana bi jeo gloginje i kozji sir,samo da bi mi bila stolica meka,kako bi na svakih 5 minuta prosipao sracku u ta tvoja papazjanska usta..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e vidis da si retardiran? jao,nasao balavander da poredi sjebanog crnju sa brusom institucijom.

mrs na neki hiphop forum pa tamo mudroserishi. kako te bre nije sramota da ovako trabunjas? u facu bi ti se israo kad bi te vid'o!

tri dana bi jeo gloginje i kozji sir,samo da bi mi bila stolica meka,kako bi na svakih 5 minuta prosipao sracku u ta tvoja papazjanska usta..

 

Nije nikakav problem da dodjes ovde i pokusas to da uradis,sta bi se posle desilo sa tobom to bi videli.Dakle ako imas toliku zelju da mi bilo sta uradis dacu ti informacije na pp gde stanujem pa da resimo to.

Ali posto znam da si najobicnija pickica neces imati muda ni pp da mi posaljes

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako treba metalac koji drzi do svoje muzike i da se obuce:

 

Pravi metalac koji drzi do svoje muzike treba tako da se obuce?

Ovo je neverovatno glupa recenica.Znaci ako nemas dugu kosu dzabe ti sto slusas metal,to se ne vazi?Pa nisu metalci policija ili vojska pa da imaju kodeks oblacenja.Strasno glupa recenica.

 

Ova izjava pokazuje koliko drzis do svoje casti. A ja ti sad kazem da je to veoma malo verovatno . Pod jedan procitao sam knjiga koliko ti neces u zivotu videti, govorim 8 jezika, vrsno baratam matematikom, fizikom i hemijom, .... Ukratko za mene nema oblasti o kojoj ne znam nesto. Ceo zivot sam ucio, ucim i ucicu. Nekad pokusam da deo znanja podelim sa drugima i u 99% slucajeva nailazim na ovakvu reakciju. Po tom nisam usamljen. Istorija je puna takvih ljudi, kako malih tako i velikana nauke, knjizevnosti, ... Ne retko sam morao i glave da razbijam jer su se oni usudili da udare decka sa naocarima.Tako da ti nisi sigurno kompententan da sudis ko je pametniji. Ne kazem da sam najpametniji - i nad popom ima pop.

 

Dzabe tebi da znas 15 jezika i sve matematicke formule kad si ogranicen kao balkon.

 

Toliko o tebi. Yumetal je malo posrnuo u jeres i treba mu mesija.

 

Ili mama.

 

e vidis da si retardiran? jao,nasao balavander da poredi sjebanog crnju sa brusom institucijom.

mrs na neki hiphop forum pa tamo mudroserishi. kako te bre nije sramota da ovako trabunjas? u facu bi ti se israo kad bi te vid'o!

tri dana bi jeo gloginje i kozji sir,samo da bi mi bila stolica meka,kako bi na svakih 5 minuta prosipao sracku u ta tvoja papazjanska usta..

 

Imas peska u vagini?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije nikakav problem da dodjes ovde i pokusas to da uradis,sta bi se posle desilo sa tobom to bi videli.Dakle ako imas toliku zelju da mi bilo sta uradis dacu ti informacije na pp gde stanujem pa da resimo to.

Ali posto znam da si najobicnija pickica neces imati muda ni pp da mi posaljes

 

Можда он и јесте пичкица (вероватно), али ти си због оваквих ''падања у ватру'' једна велика будала. :da:

Edited by Вуду шнеле Неле

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek uopste nije rekao da nosi iscepane farmerke sa cveticima.Pod jedan.

Pod dva kakve su to gej iscepane farmerke a kekve su strejt iscepane farmerke?

Pod tri hevi metal imidz je gej,cak mnogi hevi metal muzicari to kazu.Pogledaj Metal A Headbangers Journey.

 

EDIT-Jedan deo hevi metal imidza je gej.Veliki deo.

 

Jedan deo metalaca iz nekog razloga misli da su face i da su uhvatili Boga za muda jer slusaju metal.I onda su svi drugi gej,seljaci ovo-ono...

je si ti glemer?

 

30_photo.jpg

 

ovo je do jaja imidz.

realno mnogo dobro

i svidja mi se kako se Satyr oblaci on je faca

kao i Roy iz Kamelota

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova izjava pokazuje koliko drzis do svoje casti. A ja ti sad kazem da je to veoma malo verovatno . Pod jedan procitao sam knjiga koliko ti neces u zivotu videti, govorim 8 jezika, vrsno baratam matematikom, fizikom i hemijom, .... Ukratko za mene nema oblasti o kojoj ne znam nesto. Ceo zivot sam ucio, ucim i ucicu. Nekad pokusam da deo znanja podelim sa drugima i u 99% slucajeva nailazim na ovakvu reakciju. Po tom nisam usamljen. Istorija je puna takvih ljudi, kako malih tako i velikana nauke, knjizevnosti, ... Ne retko sam morao i glave da razbijam jer su se oni usudili da udare decka sa naocarima.Tako da ti nisi sigurno kompententan da sudis ko je pametniji. Ne kazem da sam najpametniji - i nad popom ima pop.

 

Prvo treba da te bude sramota što tolike gluposti prosipaš ovde ako si već toliko "obrazovan". Drugo, video sam ovo na tvom profilu sledeću izjavu:

 

"Imam veliki hejt prema odredjenim piscima kao sto su Tolstoj i Dostojevski jer smatram da su totalno precenjeni i da ljudi zbog njih propuste ono sto valja u knjizevnosti!!!"

 

i taman tu sam shvatio da ne moram da se trudim da čitam bilo šta što napišeš. Hell yeah, rebel till death! (nadam se da je engleski jedan od tih jezika koje parlaš)

 

 

 

I +1 za 2pac-a pre Dick in son a

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
e vidis da si retardiran? jao,nasao balavander da poredi sjebanog crnju sa brusom institucijom.

mrs na neki hiphop forum pa tamo mudroserishi. kako te bre nije sramota da ovako trabunjas? u facu bi ti se israo kad bi te vid'o!

tri dana bi jeo gloginje i kozji sir,samo da bi mi bila stolica meka,kako bi na svakih 5 minuta prosipao sracku u ta tvoja papazjanska usta..

 

 

E svaka cast brate. Kakav lep nacin da mi pocne dan. Ako ti da adresu onaj papan, prosledi je meni pa cu ga ja nauciti pameti!!! Obuci cu se u kozu njegovu kad ga budem iz mesine izvukao. Tebi cu dati parce za jedan lep novcanik ili za nove cipele. Mnogo ima ovakvih seronja koji po metal forumu kenjaju protiv metala. Aj sto kenjaju, ali sto kenjaju bez ikakvog osnova i suoceni sa cinjenicama pocinju da se podsmevaju ljudima bez kojih metal ne bi ni postojao, pa idu i dalje hule na samog Elvisa. Mars govnari jedni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Prvo treba da te bude sramota što tolike gluposti prosipaš ovde ako si već toliko "obrazovan". Drugo, video sam ovo na tvom profilu sledeću izjavu:

 

"Imam veliki hejt prema odredjenim piscima kao sto su Tolstoj i Dostojevski jer smatram da su totalno precenjeni i da ljudi zbog njih propuste ono sto valja u knjizevnosti!!!"

 

i taman tu sam shvatio da ne moram da se trudim da čitam bilo šta što napišeš. Hell yeah, rebel till death! (nadam se da je engleski jedan od tih jezika koje parlaš)

 

 

 

I +1 za 2pac-a pre Dick in son a

 

Sve sto stoji na mom profilu je napisano sa namerom da navuce na tanak led likove kao sto si ti. Odavno se srecem sa takvim ljudima koji misle da su uhvatili boga za onu stvar.

Sam Dostojevski se slaze sa mojom izjavom, a ti si nasao da kenjas. Procitaj neku knjigu prvo da ne bi kasnije izjavio da ti je omiljeni pisac Lav Dostojevski!!!! Ono sto predaju u skolama kao knjizevnost je 90% golo govno. Dosadne knjige koje moras da tumacis 100 godina. One dobre i zanimljive knjige nemaju taj prostor za tumacenje i mogu se samo prepricavati i samim tim nisu ni zanimljive za knjizevne kriticare. Da se umesto Dostojevskog u skolama uci npr. Majkl Murkok bilo bi bar 500% vise ljudi koji citaju knjige. Ovako Nolit zatvori skoro sve knjizare po Srbiji, a zatvorile su se i neke poznate knjizare iz Beograda usled sveopsteg necitanja knjiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
I sad mi objasni kako može čovek koji toliko zna da ima u potpisu to što ti imaš? Funkcionišeš po istom principu kao i hrišćanski sveštenici - puno znanja, nigde dubine misli. Enciklopedijsko znanje nije apsolutno nikakav preduslov za pamet.

 

BTW, koje sve jezike govoriš?

 

 

Covek koji je ogranicen kao obor komentarise o dubini misli?! Svi vi nesto kenjate o enciklopedijskom znanju u fazonu da je to nesto lose. To je toliko moronski da ja ne znam sta da ti kazem. Ti si tvoje znanje verovatno povukao iz jonosfere ili su te oteli vanzemaljci i napunili ti mozak znanjem. Pamet sama po sebi bez informacija i cinjenica pokupljenih iz knjiga, enciklopedija i slicnog ne predstavlja apsolutno nista. Engleski, italijanski, spanski, portugalski, francuski, holandski, svedski i nesto latinskog. Ne racunam srpski i jezike bivih republika SFRJ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Pravi metalac koji drzi do svoje muzike treba tako da se obuce?

Ovo je neverovatno glupa recenica.Znaci ako nemas dugu kosu dzabe ti sto slusas metal,to se ne vazi?Pa nisu metalci policija ili vojska pa da imaju kodeks oblacenja.Strasno glupa recenica.

 

 

 

Dzabe tebi da znas 15 jezika i sve matematicke formule kad si ogranicen kao balkon.

 

 

 

Ili mama.

 

 

 

Imas peska u vagini?

 

 

Odavno sam ja zakljucio da ti nemas pojma o zivotu, a sad si samo to potvrdio. Niko nije pricao o ljudima koji slusaju metal nego o ljudima koji ga sviraju. O kosi niko nije pricao. Ralph Scheepers je ocelavio ali je i dalje faca. Nista niko ne mora, ali pravog metalca ne sme da bude sramota da se obuce u kozu i to je cinjenica. Ova fensi moda koju inace kreiraju kreatori pederi tebi izgleda sasvim odgovara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Pa. ako si toliko inteligentan kao sto kazes da jesi, quote bas i nije neka kvadratura kruga koliko je komplikovano shvatiti ga, znas? :):):)

 

 

Nemam ja bas neko iskustvo sa forumima i treba vremena navici se. Uostalom nisam ni kliktao na to do sada. Ali da pokazem malo dobre volje od sad cu da klikcem, ali to nece promeniti ono sto cu pisati. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odavno sam ja zakljucio da ti nemas pojma o zivotu, a sad si samo to potvrdio. Niko nije pricao o ljudima koji slusaju metal nego o ljudima koji ga sviraju. O kosi niko nije pricao. Ralph Scheepers je ocelavio ali je i dalje faca. Nista niko ne mora, ali pravog metalca ne sme da bude sramota da se obuce u kozu i to je cinjenica. Ova fensi moda koju inace kreiraju kreatori pederi tebi izgleda sasvim odgovara.

 

A ako neko ne voli kozu on nije pravi metalac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ako neko ne voli kozu on nije pravi metalac?

Ne pratis raspravu, naravno da je tako. :) Namazao sam se korpspeintom, obukao u kozu, i stavio redenik oko struka - odoh sad po hleb.

 

Jer sam ja tru.

Edited by Mare^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...