Jump to content

Metal in general


Kiana Bartok

Recommended Posts

pa ajde posalji mi adresicu slino slinava. ja sam u beceju,lako mogu da ti trknem do svrshca. ionako znam celu metal ekipu onamo. ajde shupaku tupaku, da pamprcim u dupe na suvo uvek spreman! pazi ne zezam se,kod satanista nema cile mile!

propisaces kozje mleko,kojej juce nisi pomuzo

 

djurdja smederevca kod gradske bolnice.cekam te

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa i ti dosao da se pridruzis? :)

 

:pivopije:

 

 

Normalno, pridruzi se zabavi - urnebesno je. :) :) :)

 

Nemam vremena, samo ovako svratim da se nasmejem.

Molim se koznim bogovima da se tema ne zatvori skoro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ма металци су пичке! то сам установио пре пар година. наиме, била је свирка 202ке у Филозофу, и након свирке, наравно, сви који су на њој били су остали мало испред да блеје. у том тренутку пролазила је групица од неколико фенсера и покачила се са једним другаром. сви су само стајали, иако их је било 30 пута више него тих фенсера, а једино је нас неколико ускочило!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha. Mnogi su slomili svoja bojna koplja i jeli na cevcicu mesecima posle megdana sa Hefestom, a ipak stit nikada mi ogreban nije jer komarci to nisu ni u stanju uciniti. Zajebali su se neki Kragujevcani pre dve godine na Bubnju pa njih 5 skocilo i jedan me aknu pivskom flasom u glavu. Ja se samo setim stvari od Megadeth-a Take no prisoners i nastade pokolj. Po jedan razoran po labrnji dobi svak i ja odjaha u susret zalazecem suncu dok su oni brojali zube po asfaltu. Inace nadimak mi je ranije bio Franko Begbi - pogodi zasto?

 

Dobro ovo vec postaje smesno,ocigledno nisi svestan cinjenica i da nad popom postoji pop tako da idi drkaj na tvoje kozuhare pametnije bi ti bilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Pogodite zasto ni jedan denser nikad nije vise od jednom nastupio u Ar. Bili smo i Dr. Iggy-a i njegovo obezbedjenje, a najjaci covek u gradu i legenda metala mu je udarao klempe i vukao ga za nos sat vremena. Plakao je ko mala beba, a cak je i piskio u bokserice. Hehehe. Metalci u Ar su zaustavljali saobracaj u glavnoj ulici i naplacivali putarinu.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

ХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХ!!!!!

 

Најперверзнија тема на читавом форуму, без конкуренције! :udri:

 

@Грободан

 

Агри. Нед'о Перун да Аксе провири овде. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledaj samo kako se pale ljudi,dao sam im pogresnu adresu,nisam ni ja toliko lud da se bijem sa kojekakvim kretenima sa foruma a jos manje lud da ostavljam ovako javno.

Ja ipak nisam metalac i ispod casti mi je da imam bilo kakve kontakte sa sljamom poput vas.To sto ste vi radili u AR pokusajte u BG.Posle javite ishode

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Mozda su vas po BG-u dizeli karali, ali kod nas to nije moglo da bude. Bili smo ih na svakom koraku i ispasivali monterice iz trenerki. Pitaj svakog iz Ar-a ko je Tefke-Teofan i ko je najvise glupih njuski u gradu pretvorio u mesni narezak. Da se razumemo uvek sam bio miroljubiv covek, ali kad razum izgubi bitku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda su vas po BG-u dizeli karali, ali kod nas to nije moglo da bude. Bili smo ih na svakom koraku i ispasivali monterice iz trenerki.

 

Ti stvarno mislis da likovi iz Bg-a nisu nimalo zajebaniji od onih iz Arandjelovca? :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Vadili su i ovde pistolje i nozeve. To je isto bilo gde da se potegne. Skakali 10 na jednoga sto je meni uvek ispod casti bilo i zato sam ih bio sa uzivanjem iako se gnusam nasilja. Bio sam se 3 puta dnevno. Jedino sto mi je cesto stradalo to su naocare pa me je keva grdila u fazonu - ne mogu da zaradim samo za tvoje naocare-

 

P.S Svoj sokolovski vid sam pokvario bildujuci mozak silnim knjigama. :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Secam se to bese davno dosao sam sa pre pomenutim likom iz Ar-a Miljanom legendom grada i otisli smo u KST. Na vratima ga jedan od izbacivaca uhvati za ruku i bezobrazno oslovi. Uz jedno 3-4 nabildovana lika bilo ih je jos jedno 7-8. Svi su lizali prasinu u hodniku za jedno 30 sekundi. Sa takvim covekom ne bi se zajebavao niko pa bio on sa Vozdovca ili sa Korzike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
O boze,vreme je da napustim temu :)

 

 

Neverni Tomo. Covek je bio mlada nada Jugoslovenskog rukometa i imao u proseku 10 golova po mecu. Bio je najbolji clan kadetske reprezentacije Jugoslavije. Ali covek ima kratak fitilj i na sred utakmice je bio trenera i pola gledalista i bio diskvalifikovan. Zabranjeno mu je da igra par godina tako da je batalio rukomet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neverni Tomo. Covek je bio mlada nada Jugoslovenskog rukometa i imao u proseku 10 golova po mecu. Bio je najbolji clan kadetske reprezentacije Jugoslavije. Ali covek ima kratak fitilj i na sred utakmice je bio trenera i pola gledalista i bio diskvalifikovan. Zabranjeno mu je da igra par godina tako da je batalio rukomet.

 

"Boda Tajson, dozivotna."

 

NenadJezdic.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neverni Tomo. Covek je bio mlada nada Jugoslovenskog rukometa i imao u proseku 10 golova po mecu. Bio je najbolji clan kadetske reprezentacije Jugoslavije. Ali covek ima kratak fitilj i na sred utakmice je bio trenera i pola gledalista i bio diskvalifikovan. Zabranjeno mu je da igra par godina tako da je batalio rukomet.

Kakve to ima veze sa temom Metal in general?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eve ga i lepi Denny. Duvaj taj dzoint dok ti ja ne dam moje mesine debele. To sto ti ne znas sta je metal ti ne sluzi na cast. Samo nesto trucas, a na Exit temi si glavni. Idi tamo i kuiraj. Tamo sam te ostavio da se davis u sopstvenim govnima koja si izasrao. Slusaj tuc tuc, smrci drogu, heftaj se u bulju i pusti nas da slusamo i volimo nasu muziku i muzicare kao i njihovu lepu odezdu. Postujes na Nu metalu ekstenziji grandza i cistaoga neukusa. Grundge=Ugly form of rock music - reci kralja Zeno Roth-a. Da ne bi bilo zabune to sam mislio i pre nego sto sam procitao njegove reci u intervjuu.

Da se nisi malko zajeb'o? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...